Geld-terug-garantie · 100 dagen Gratis wereldwijde verzending
449.514kunstwerken 30.612kunstenaars 4.658musea 32talen

William (Will) Allen Alsop Populaire schilderijen & bezoekgegevens

1947 – 2018

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van William (Will) Allen Alsop op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

William (Will) Allen Alsop: de cijfers die ertoe doen

Untitled 4 is het meest bekeken schilderij van William (Will) Allen Alsop: 100 weergaven in twaalf maanden, goed voor 33% van de totale weergaven van de kunstenaar. Daarop volgen Untitled 3 en Untitled 1. In totaal 700 bezoeken: 400 naar de artiestenpagina en 300 naar de schilderijen. Beste maand: Jul 2026 met 500 bezoeken. Harmonieus palet (Kleurharmonie) is de voorkeursstijl: 67% van de bezoeken, 38% van de catalogus.

Top 3 schilderijen van William (Will) Allen Alsop op basis van bezoeken

Gerangschikt op basis van bezoeken op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden, niet op basis van catalogusscore. Rang 1 is het schilderij van William (Will) Allen Alsop dat het vaakst wordt geopend.

  1. Untitled 4 1 Untitled 4 100 bezoeken · 33,3%
  2. Untitled 3 2 Untitled 3 100 bezoeken · 33,3%
  3. Untitled 1 3 Untitled 1 100 bezoeken · 33,3%

Wat is het maandelijkse verkeer op de pagina van William (Will) Allen Alsop?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Toon de tabel
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 20260200
Jul 2026400100
Aug 202600
Sep 202600

Wat is het maandelijkse verkeer op de schilderijen van William (Will) Allen Alsop?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Hoe presteren de topverkoopstukken van William (Will) Allen Alsop maand voor maand?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Toon de tabel
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Fog is an Urban Experience…000000000000
Belsay Wall000000000000
Untitled 300000000010000
Untitled 400000000100000
Untitled 2000000000000
St Charles – A Work000000000000
Untitled 100000000100000
'Room 5'000000000000

Wat is de taalsamenstelling van het publiek van William (Will) Allen Alsop?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan William (Will) Allen Alsop en wat is de prognose?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Toon de tabel
DagBezoeken
do 24 Sep0
vr 25 Sep0
za 26 Sep0
zo 27 Sep0
ma 28 Sep0
di 29 Sep0
wo 30 Sep0
do 1 Okt0
vr 2 Okt0
za 3 Okt0
zo 4 Okt0
ma 5 Okt0
di 6 Okt0
wo 7 Okt0
do 8 Okt0
vr 9 Okt0
za 10 Okt0
zo 11 Okt0
ma 12 Okt0
di 13 Okt0
wo 14 Okt0
do 15 Okt (voorspelling)0
vr 16 Okt (voorspelling)0
za 17 Okt (voorspelling)0
zo 18 Okt (voorspelling)0
ma 19 Okt (voorspelling)0
di 20 Okt (voorspelling)0
wo 21 Okt (voorspelling)0
do 22 Okt (voorspelling)0
vr 23 Okt (voorspelling)0
za 24 Okt (voorspelling)0
zo 25 Okt (voorspelling)0
ma 26 Okt (voorspelling)0
di 27 Okt (voorspelling)0
wo 28 Okt (voorspelling)0
do 29 Okt (voorspelling)0
vr 30 Okt (voorspelling)0
za 31 Okt (voorspelling)0
zo 1 Nov (voorspelling)0
ma 2 Nov (voorspelling)0
di 3 Nov (voorspelling)0
wo 4 Nov (voorspelling)0

Vragen over de vraag naar William (Will) Allen Alsop

Wat is het meest bekeken schilderij van William (Will) Allen Alsop?

Untitled 4, met 100 weergaven of 33% van de weergaven. De volledige lijst reikt tot rang 3.

Hoeveel bezoeken krijgt William (Will) Allen Alsop op AllPaintingsStore.com?

700 in twaalf maanden (400 op de artiestenpagina, 300 op de schilderijen).

Is er een stijl van William (Will) Allen Alsop die bezoekers de voorkeur geven?

Ja, Harmonieus palet (Kleurharmonie): 67% van de bezoeken tegenover 38% van de catalogus.