Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van William York Macgregor op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
William York Macgregor: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken The Carse of Lecropt vaker dan welk ander schilderij van William York Macgregor dan ook: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 18% van het totaal. Daarna volgen Nethy bridge en Stirling castle. William York Macgregor kreeg 1.500 bezoeken: 400 op de artiestenpagina, 1.100 op schilderijen. De beste maand was Jul 2026: 1.300 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie) trekt 55% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 32% van de catalogus.
William York Macgregor: de 8 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 8 schilderijen van William York Macgregor met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
The Carse of Lecropt
200 bezoeken · 18,2%
-
2
Nethy bridge
200 bezoeken · 18,2%
-
3
Stirling castle
200 bezoeken · 18,2%
-
4
The Sands at Morar
100 bezoeken · 9,1%
-
5
Near st andrews
100 bezoeken · 9,1%
-
6
The convent, twilight
100 bezoeken · 9,1%
-
7
St Jean de Luz
100 bezoeken · 9,1%
-
8
Chepstow castle
100 bezoeken · 9,1%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van William York Macgregor per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 400 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van William York Macgregor per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van William York Macgregor sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 22,5% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 60,0% | 81,8% |
| Algehele helderheid: licht | 17,5% | 18,2% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 20,0% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 50,0% | 54,5% |
| Gematigd zachte verzadiging | 27,5% | 45,5% |
| Duidelijke kleurkracht | 2,5% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 54,2% | 50,0% |
| Neutrale kleuren | 37,5% | 50,0% |
| Donkere tinten | 4,2% | 0,0% |
| Natuurlijke tinten | 4,2% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 20,0% | 18,2% |
| Gebalanceerd | 72,5% | 81,8% |
| Levendig | 7,5% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 5,0% | 9,1% |
| Zacht | 17,5% | 27,3% |
| Gebalanceerd | 15,0% | 18,2% |
| Krachtig contrast | 32,5% | 9,1% |
| Verklaring | 30,0% | 36,4% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 22,5% | 18,2% |
| Zacht gemengd palet | 12,5% | 9,1% |
| Evenwichtige harmonie | 10,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 32,5% | 54,5% |
| Harmonieus palet | 22,5% | 18,2% |
Welke schilderijen van William York Macgregor trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Quarry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Vegetable Stall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Melrose | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Loch a' Ghille Ghobaich, Mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The quarry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The vegetable stall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Westerton, Bridge of Allan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Carse of Stirling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spanish town | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Castle on a Cliff | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van William York Macgregor?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt William York Macgregor, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 100 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
Over William York Macgregor op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van William York Macgregor krijgt de meeste bezoeken?
- The Carse of Lecropt: 200 weergaven, 18% van het totaal aantal weergaven. 8 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van William York Macgregor?
- 1.500 bezoeken in twaalf maanden, 400 op de artiestenpagina en 1.100 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van William York Macgregor trekt kopers aan?
- Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie) schilderijen: 55% van de bezoeken, 32% van de catalogus.