Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Yeend King op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Yeend King: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken Lathkill Dale, Derbyshire vaker dan welk ander schilderij van Yeend King dan ook: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 10% van het totaal. Daarna volgen Curraghs, Ballaterson Near Ballaugh en Market Morning. Yeend King kreeg 2.400 bezoeken: 600 op de artiestenpagina, 1.800 op schilderijen. Momentum vertraagd: 33% minder bezoeken in Okt 2026 dan in Sep 2026. De beste maand was Jul 2026: 1.600 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging) trekt 58% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 44% van de catalogus.
Yeend King: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 10 schilderijen van Yeend King met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
Lathkill Dale, Derbyshire
200 bezoeken · 10,5%
-
2
Curraghs, Ballaterson Near Ballaugh
200 bezoeken · 10,5%
-
3
Market Morning
100 bezoeken · 5,3%
-
4
Three Score Years And Ten
100 bezoeken · 5,3%
-
5
Girls Herding Geese
100 bezoeken · 5,3%
-
6
Pastoral Landscape
100 bezoeken · 5,3%
-
7
Friendly neighbors
100 bezoeken · 5,3%
-
8
A Cottage Garden, Braemar
100 bezoeken · 5,3%
-
9
The Mill Stream
100 bezoeken · 5,3%
-
10
Ferry At Clifton
100 bezoeken · 5,3%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Yeend King per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 300 | 1.300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
| Okt 2026 | 200 | 0 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Yeend King per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Yeend King sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 8,0% | 5,3% |
| Zachte schaduw | 22,0% | 31,6% |
| Gematigde luminantie | 58,0% | 47,4% |
| Algehele helderheid: licht | 12,0% | 15,8% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 10,0% | 10,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 38,0% | 26,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 44,0% | 57,9% |
| Duidelijke kleurkracht | 8,0% | 5,3% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 43,8% | 46,2% |
| Aardse tinten | 40,6% | 46,2% |
| Donkere tinten | 15,6% | 7,7% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 16,0% | 10,5% |
| Gebalanceerd | 74,0% | 84,2% |
| Levendig | 10,0% | 5,3% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 4,0% | 15,8% |
| Zacht | 10,0% | 5,3% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 10,5% |
| Krachtig contrast | 24,0% | 15,8% |
| Verklaring | 52,0% | 52,6% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 10,0% | 5,3% |
| Zacht gemengd palet | 12,0% | 10,5% |
| Evenwichtige harmonie | 4,0% | 5,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 50,0% | 52,6% |
| Harmonieus palet | 24,0% | 26,3% |
Welke schilderijen van Yeend King trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Early Autumn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| A Cottage Garden, Braemar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| By A Water Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The curious geese | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stick Gatherers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Poet And Peasant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Ballaterson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Fields | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Curraghs, Ballaterson Near… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Corner Of The Lane | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van Yeend King?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Open de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 200 | 50,0% |
| Spaans | 100 | 25,0% |
| Zweeds | 100 | 25,0% |
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Yeend King, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 100 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 100 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 100 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 200 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 100 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 100 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 100 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 200 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 100 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 200 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
Over Yeend King op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Yeend King krijgt de meeste bezoeken?
- Lathkill Dale, Derbyshire: 200 weergaven, 10% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Yeend King?
- 2.400 bezoeken in twaalf maanden, 600 op de artiestenpagina en 1.800 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van Yeend King trekt kopers aan?
- Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging) schilderijen: 58% van de bezoeken, 44% van de catalogus.