Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Adriaen van Ostade på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Adriaen van Ostade: de viktigste tallene
Peasant at a Window er det maleriet av Adriaen van Ostade som er mest sett: 600 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 6% av kunstnerens visninger. Etterfølges av The Schoolmaster og Drinking Figures And Crying Children. Totalt 11400 besøk: 1400 til kunstnersiden og 10000 til maleriene. Ned 50% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 med 9600 besøk. Enhetsoppdeling: enheter (96%), telefoner (3%) og nettbrett (2%). Harmonisk (Stemning) er den foretrukne stilen: 46% av besøkene, 25% av katalogen.
Topp 10 malerier av Adriaen van Ostade basert på antall visninger
Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til Adriaen van Ostade som folk åpner mest.
-
1
Peasant at a Window, 1662
600 visninger · 5.6%
-
2
The Schoolmaster, 1662
300 visninger · 2.8%
-
3
Drinking Figures And Crying Children
300 visninger · 2.8%
-
4
An Elderly Man Seated Holding A Wineglass
300 visninger · 2.8%
-
5
The Couple Walking
300 visninger · 2.8%
-
6
Drawing 1
300 visninger · 2.8%
-
7
The Breakfast 1
300 visninger · 2.8%
-
8
Interior of an Inn with Three Men and a Boy, 1656
200 visninger · 1.9%
-
9
An Old Toper, 1665
200 visninger · 1.9%
-
10
Wandering Musician, 1648
200 visninger · 1.9%
Hva er den månedlige trafikken på Adriaen van Ostade-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 500 |
| Jul 2026 | 1300 | 8300 |
| Aug 2026 | 0 | 800 |
| Sep 2026 | 0 | 400 |
Hva er den månedlige trafikken på maleriene til Adriaen van Ostade?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger kjøpere blant maleriene til Adriaen van Ostade?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tabellen
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Harmonisk | 25.0% | 45.8% |
| Nostalgi preget | 25.0% | 37.5% |
| Klassisk | 0.0% | 8.3% |
| Dramatisk intensitet | 0.0% | 4.2% |
| Jordnære toner | 25.0% | 0.0% |
| Lekent og muntert | 0.0% | 4.2% |
| Seren | 25.0% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Ettertenksomt | 50.0% | 47.8% |
| Lystig | 25.0% | 26.1% |
| Trøstende og trygg | 0.0% | 13.0% |
| Melankolsk | 25.0% | 8.7% |
| Anspent | 0.0% | 4.3% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 48.0% | 65.7% |
| Myk skygge | 20.0% | 13.9% |
| Mild lysstyrke | 26.0% | 9.3% |
| Lyssterk balanse | 4.0% | 8.3% |
| Lyssterk | 2.0% | 2.8% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 58.0% | 41.7% |
| Subtile farger | 20.0% | 39.8% |
| Balansert mykhet | 16.0% | 15.7% |
| Tydelig fargepreg | 6.0% | 2.8% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 71.1% | 75.8% |
| Nøytrale toner | 20.0% | 18.2% |
| Mørke toner | 6.7% | 5.1% |
| Monokrom | 0.0% | 1.0% |
| Pastellfarger | 2.2% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 64.0% | 61.1% |
| Balansert | 34.0% | 36.1% |
| Klar og intens | 2.0% | 2.8% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 28.0% | 33.3% |
| Mild | 22.0% | 18.5% |
| Balansert | 2.0% | 12.0% |
| Sterk kontrast | 14.0% | 10.2% |
| Uttalelse | 34.0% | 25.9% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 2.0% | 0.9% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 3.7% |
| Balansert harmoni | 18.0% | 5.6% |
| Sterk fargeharmoni | 42.0% | 53.7% |
| Samstemt palett | 38.0% | 36.1% |
Hvordan presterer de mest populære maleriene til Adriaen van Ostade måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tabellen
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of a Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Scholar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Peasant at a Window | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 200 | 0 |
| In a Tavern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merrymakers in an Inn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Tavern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants in an Inn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Children Playing in a Barn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Room in an Inn with Peasant… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of an Inn with Thr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Mobiltelefoner eller datamaskiner: hvor har Adriaen van Ostade surfet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 10900 | 95.6% |
| telefoner | 300 | 2.6% |
| nettbrett | 200 | 1.8% |
Hvordan er språkfordelingen for publikummet til Adriaen van Ostade?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tabellen
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Spanish | 100 | 100.0% |
Hvor mange daglige besøk har Adriaen van Ostade, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tabellen
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 24 Sep | 100 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 100 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 200 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 100 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 300 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 200 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 200 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 200 |
Etterspørsel etter spørsmål om Adriaen van Ostade
Hva er det mest viste maleriet av Adriaen van Ostade?
- Peasant at a Window, med 600 visninger eller 6% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 10.
Hvor mange besøk får Adriaen van Ostade på AllPaintingsStore.com?
- 11400 de siste tolv månedene (1400 på kunstnersiden, 10000 på maleriene).
Blir Adriaen van Ostade sett mest på mobil eller på datamaskin?
- Besøkene er fordelt på enheter (96%), telefoner (3%) og nettbrett (2%); enheter leder med 96%.
Er det en stil hos Adriaen van Ostade som besøkende foretrekker?
- Ja, Harmonisk (Stemning): 46% av besøkene mot 25% av katalogen.