Pengene tilbake-garanti · 100 dager Gratis levering over hele verden
449514kunstverk 30612kunstnere 4658museer 32språk

Allen Spatz Populære malerier og besøksstatistikk

1948 – 1980

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Allen Spatz på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Allen Spatz: de viktigste tallene

Nelson Gonzalez and Yomo Toro er det maleriet av Allen Spatz som er mest sett: 100 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 17% av kunstnerens visninger. Etterfølges av Johnny Pacheco og Cachao on bass 1. Totalt 800 besøk: 200 til kunstnersiden og 600 til maleriene. Ned 100% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 med 600 besøk. Myk skygge (Lysstyrke) er den foretrukne stilen: 83% av besøkene, 44% av katalogen.

Topp 6 malerier av Allen Spatz basert på antall visninger

Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til Allen Spatz som folk åpner mest.

  1. Nelson Gonzalez and Yomo Toro 1 Nelson Gonzalez and Yomo Toro, 2005 100 visninger · 16.7%
  2. Johnny Pacheco 2 Johnny Pacheco, 2005 100 visninger · 16.7%
  3. Cachao on bass 1 3 Cachao on bass 1, 2000 100 visninger · 16.7%
  4. Bobby Sanabria and Yomo Toro on stage 4 Bobby Sanabria and Yomo Toro on stage, 2000 100 visninger · 16.7%
  5. Yomo Toro 5 Yomo Toro, 2000 100 visninger · 16.7%
  6. El Gran Combo Performing at Madison Square Garden 6 El Gran Combo Performing at Madison Square Garden, 2001 100 visninger · 16.7%

Hva er den månedlige trafikken på Allen Spatz-siden?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Vis tabellen
MånedKunstnersideVerksider
Oct 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 20260100
Jul 2026100500
Aug 20261000
Sep 202600

Hva er den månedlige trafikken på maleriene til Allen Spatz?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hvordan presterer de mest populære maleriene til Allen Spatz måned for måned?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Vis tabellen
KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Roberto Roena000000000000
Cachao on Bass 6000000000000
Cachao on Bass 7000000000000
Nelson Gonzalez and Yomo To…00000000010000
Johnny Pacheco000000000000
Cachao on bass 100000000010000
Yomo Toro The King of Cuatro000000000000
Cachao y su Orquestra 1000000000000
Cachao on Bass 5000000000000
Cachao on bass 4000000000000

Hvordan er språkfordelingen for publikummet til Allen Spatz?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Vis tabellen
SpråkBesøkningerDel
English200100.0%

Hvor mange daglige besøk har Allen Spatz, og hva er prognosen?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Vis tabellen
DagBesøkninger
Thu 24 Sep0
Fri 25 Sep0
Sat 26 Sep0
Sun 27 Sep0
Mon 28 Sep0
Tue 29 Sep0
Wed 30 Sep0
Thu 1 Oct0
Fri 2 Oct0
Sat 3 Oct0
Sun 4 Oct0
Mon 5 Oct0
Tue 6 Oct100
Wed 7 Oct0
Thu 8 Oct0
Fri 9 Oct0
Sat 10 Oct0
Sun 11 Oct0
Mon 12 Oct0
Tue 13 Oct100
Wed 14 Oct0
Thu 15 Oct (prognose)0
Fri 16 Oct (prognose)0
Sat 17 Oct (prognose)0
Sun 18 Oct (prognose)0
Mon 19 Oct (prognose)0
Tue 20 Oct (prognose)100
Wed 21 Oct (prognose)0
Thu 22 Oct (prognose)0
Fri 23 Oct (prognose)0
Sat 24 Oct (prognose)0
Sun 25 Oct (prognose)0
Mon 26 Oct (prognose)0
Tue 27 Oct (prognose)200
Wed 28 Oct (prognose)0
Thu 29 Oct (prognose)0
Fri 30 Oct (prognose)0
Sat 31 Oct (prognose)0
Sun 1 Nov (prognose)0
Mon 2 Nov (prognose)0
Tue 3 Nov (prognose)200
Wed 4 Nov (prognose)0

Etterspørsel etter spørsmål om Allen Spatz

Hva er det mest viste maleriet av Allen Spatz?

Nelson Gonzalez and Yomo Toro, med 100 visninger eller 17% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 6.

Hvor mange besøk får Allen Spatz på AllPaintingsStore.com?

800 de siste tolv månedene (200 på kunstnersiden, 600 på maleriene).

Er det en stil hos Allen Spatz som besøkende foretrekker?

Ja, Myk skygge (Lysstyrke): 83% av besøkene mot 44% av katalogen.