Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til André Courrèges på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
André Courrèges: de besøkendes perspektiv
Besøkende åpner Kveldstekst oftere enn noe annet maleri av André Courrèges: 200 besøk i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 67% av det totale antallet. Deretter kommer Ensemble comprising top, pants and skirt. André Courrèges fikk 700 besøk: 500 på kunstnerprofilen og 200 på maleriene. Trenden er positiv: 300% flere besøk i Oct 2026 enn i Sep 2026. Den beste måneden var Oct 2026: 400 besøk. Smaken er klar: Balansert harmoni (Fargeharmoni) står for 67% av de besøkte, men utgjør kun 17% av katalogen.
André Courrèges: de 2 maleriene besøkende ser først på
De 2 maleriene til André Courrèges med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
Hvordan endrer besøkene på André Courrèges-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
Måned
Kunstnerside
Verksider
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
0
200
Aug 2026
0
0
Sep 2026
100
0
Oct 2026
400
0
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til André Courrèges seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av André Courrèges samsvarer med det besøkende velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
50.0%
66.7%
Ettertenksomt
25.0%
33.3%
Romantisk og varm
25.0%
0.0%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
0.0%
0.0%
Myk skygge
0.0%
0.0%
Mild lysstyrke
16.7%
0.0%
Lyssterk balanse
0.0%
0.0%
Lyssterk
83.3%
100.0%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
100.0%
100.0%
Subtile farger
0.0%
0.0%
Balansert mykhet
0.0%
0.0%
Tydelig fargepreg
0.0%
0.0%
Livlig farge
0.0%
0.0%
Fargepalett
Fargepalett
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokrom
33.3%
66.7%
Pastellfarger
50.0%
33.3%
Jordnær
16.7%
0.0%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
83.3%
100.0%
Balansert
16.7%
0.0%
Klar og intens
0.0%
0.0%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
66.7%
100.0%
Mild
0.0%
0.0%
Balansert
16.7%
0.0%
Sterk kontrast
0.0%
0.0%
Uttalelse
16.7%
0.0%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
16.7%
0.0%
Mykt sammensatt palett
16.7%
0.0%
Balansert harmoni
16.7%
66.7%
Sterk fargeharmoni
0.0%
0.0%
Samstemt palett
50.0%
33.3%
Hvilke malerier av André Courrèges vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
Kunstverk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Ensemble comprising top, pa…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Kveldstekst
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Ensemble comprising coat an…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sunglasses
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pantsuit
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Evening dress in black crin…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hvilke språk bruker de besøkende hos André Courrèges når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
Språk
Besøkninger
Del
German
300
50.0%
Spanish
100
16.7%
French
100
16.7%
Lithuanian
100
16.7%
Hvor mange besøk per dag får André Courrèges, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
Dag
Besøkninger
Sat 17 Oct
0
Sun 18 Oct
0
Mon 19 Oct
0
Tue 20 Oct
100
Wed 21 Oct
0
Thu 22 Oct
100
Fri 23 Oct
0
Sat 24 Oct
0
Sun 25 Oct
0
Mon 26 Oct
0
Tue 27 Oct
0
Wed 28 Oct
100
Thu 29 Oct
100
Fri 30 Oct
0
Sat 31 Oct
0
Sun 1 Nov
0
Mon 2 Nov
0
Tue 3 Nov
200
Wed 4 Nov
0
Thu 5 Nov
200
Fri 6 Nov
0
Sat 7 Nov (prognose)
0
Sun 8 Nov (prognose)
0
Mon 9 Nov (prognose)
0
Tue 10 Nov (prognose)
200
Wed 11 Nov (prognose)
100
Thu 12 Nov (prognose)
200
Fri 13 Nov (prognose)
0
Sat 14 Nov (prognose)
0
Sun 15 Nov (prognose)
0
Mon 16 Nov (prognose)
0
Tue 17 Nov (prognose)
200
Wed 18 Nov (prognose)
100
Thu 19 Nov (prognose)
300
Fri 20 Nov (prognose)
0
Sat 21 Nov (prognose)
0
Sun 22 Nov (prognose)
0
Mon 23 Nov (prognose)
0
Tue 24 Nov (prognose)
200
Wed 25 Nov (prognose)
100
Thu 26 Nov (prognose)
300
Fri 27 Nov (prognose)
0
Om André Courrèges på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av André Courrèges har flest visninger?
Kveldstekst: 200 visninger, 67% av visningene. 2 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til André Courrèges?
700 besøk de siste tolv månedene, 500 på kunstnersiden og 200 på maleriene.
Hvilken malestil av André Courrèges tiltrekker seg besøkende?
Balansert harmoni (Fargeharmoni) malerier: 67% av de besøkte, 17% av katalogen.