Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til André Henri Dargelas på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
André Henri Dargelas: etterspørsel ved et øyekast
Det mest viste maleriet av André Henri Dargelas på AllPaintingsStore.com i løpet av tolv måneder er Playtime: 200 visninger, noe som utgjør 10% av alle visninger for kunstneren. Neste på ønskelisten: Small Smokers Caught In The Act og Sisterly Care. André Henri Dargelas har totalt 2400 besøk, med 600 på kunstnersiden og 1800 på enkeltmalerier. Etterspørselen avtok: antall besøk falt 75% fra Aug 2026 til Sep 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 1800 besøk. Kjøpere har en preferanse for Balansert mykhet (Fargemetning): 50% av besøkene, mot 32% av kunstnerens katalog.
De 10 maleriene av André Henri Dargelas som kjøpere åpner mest
En etterspørselsrangering basert på faktiske besøk de siste tolv månedene på AllPaintingsStore.com: de 10 maleriene til André Henri Dargelas som ble sett mest, med de mest besøkte først.
-
1
Playtime
200 visninger · 10.0%
-
2
Small Smokers Caught In The Act
200 visninger · 10.0%
-
3
Sisterly Care
200 visninger · 10.0%
-
4
The School Room
200 visninger · 10.0%
-
5
The happy family
200 visninger · 10.0%
-
6
Leaving Mass,, 1863
100 visninger · 5.0%
-
7
Grandmother With Child
100 visninger · 5.0%
-
8
The Happy Family
100 visninger · 5.0%
-
9
Catching Butterflies
100 visninger · 5.0%
-
10
Protecting the Schoolchildren
100 visninger · 5.0%
Hvor mye interesse får André Henri Dargelas hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 500 | 1300 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Hvor ofte blir maleriene til André Henri Dargelas vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type malerier velger kjøpere av André Henri Dargelas?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se dataene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 38.0% | 25.0% |
| Myk skygge | 40.0% | 45.0% |
| Mild lysstyrke | 20.0% | 20.0% |
| Lyssterk balanse | 2.0% | 10.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 14.0% | 15.0% |
| Subtile farger | 46.0% | 20.0% |
| Balansert mykhet | 32.0% | 50.0% |
| Tydelig fargepreg | 8.0% | 15.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 84.8% | 73.7% |
| Mørke toner | 10.9% | 15.8% |
| Nøytrale toner | 4.3% | 10.5% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 26.0% | 15.0% |
| Balansert | 72.0% | 85.0% |
| Klar og intens | 2.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 8.0% | 0.0% |
| Mild | 30.0% | 15.0% |
| Balansert | 16.0% | 20.0% |
| Sterk kontrast | 26.0% | 35.0% |
| Uttalelse | 20.0% | 30.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 4.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 2.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 2.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 54.0% | 50.0% |
| Samstemt palett | 38.0% | 50.0% |
Hvilke malerier av André Henri Dargelas er mest etterspurt, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boy With Bottle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Doctor's Visit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blind Man's Buff - - (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lost Kite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Child With Dog Knocking On… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grandmother With Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Brotherly Sharing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Deciding Throw | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Midday Treat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Girl With Kitten | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøpere av André Henri Dargelas når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 100.0% |
Hvor mange daglige besøk har André Henri Dargelas, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 200 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 100 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 100 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 200 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 300 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 200 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 300 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
André Henri Dargelas: vanlige spørsmål
Hvilke malerier av André Henri Dargelas er mest etterspurt?
- Playtime leder med 200 besøk (10% av visningene til André Henri Dargelas). Rangeringen ovenfor viser de 10 øverste.
Hvor stor interesse er det for André Henri Dargelas?
- 2400 besøk de siste tolv månedene: 600 på kunstnersiden og 1800 på individuelle malerier.
Hvilken type malerier av André Henri Dargelas foretrekker kjøpere?
- Balansert mykhet (Fargemetning): 50% av besøkene for 32% av katalogen.