Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Andries Van Eertvelt på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Andries Van Eertvelt: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner Naval Battle of Guetaria in (1638) oftere enn noe annet maleri av Andries Van Eertvelt: 400 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 31% av det totale antallet. Deretter kommer Untitled (833) og Sea Battle. Andries Van Eertvelt fikk 2200 besøk: 1000 på kunstnerprofilen og 1200 på maleriene. Den beste måneden var Jul 2026: 1200 besøk. Smaken er klar: Myk skygge (Lysstyrke) står for 69% av de besøkte, men utgjør kun 35% av katalogen.
Andries Van Eertvelt: de 9 maleriene kjøpere ser på først
De 9 maleriene til Andries Van Eertvelt med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Naval Battle of Guetaria in (1638)
400 visninger · 30.8%
-
2
Untitled (833)
200 visninger · 15.4%
-
3
Sea Battle, 1627
100 visninger · 7.7%
-
4
Two Ships at Anchor, 1640
100 visninger · 7.7%
-
5
Ships in Peril, 1623
100 visninger · 7.7%
-
6
Marine
100 visninger · 7.7%
-
7
Battle of Lepanto, 1629
100 visninger · 7.7%
-
8
The Santa Maria at anchor
100 visninger · 7.7%
-
9
Ships in a Storm, Andries van Eertvelt (attributed to), 1600 - 1652, 1652
100 visninger · 7.7%
Hvordan endrer besøkene på Andries Van Eertvelt-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 500 |
| Aug 2026 | 200 | 500 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 100 | 200 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Andries Van Eertvelt seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Andries Van Eertvelt samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 87.0% | 60.0% |
| Harmonisk | 4.3% | 20.0% |
| Seren | 4.3% | 20.0% |
| Klassisk | 4.3% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk | 91.3% | 60.0% |
| Rolig | 4.3% | 20.0% |
| Ettertenksomt | 4.3% | 20.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 9.3% | 15.4% |
| Myk skygge | 34.9% | 69.2% |
| Mild lysstyrke | 41.9% | 7.7% |
| Lyssterk balanse | 9.3% | 0.0% |
| Lyssterk | 4.7% | 7.7% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 37.2% | 38.5% |
| Subtile farger | 25.6% | 38.5% |
| Balansert mykhet | 30.2% | 15.4% |
| Tydelig fargepreg | 7.0% | 7.7% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 50.0% | 50.0% |
| Nøytrale toner | 32.1% | 10.0% |
| Mørke toner | 10.7% | 20.0% |
| Monokrom | 3.6% | 20.0% |
| Pastellfarger | 3.6% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 41.9% | 30.8% |
| Balansert | 39.5% | 53.8% |
| Klar og intens | 18.6% | 15.4% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 7.0% | 15.4% |
| Mild | 18.6% | 15.4% |
| Balansert | 4.7% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 18.6% | 23.1% |
| Uttalelse | 51.2% | 46.2% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 7.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 9.3% | 15.4% |
| Balansert harmoni | 0.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 30.2% | 30.8% |
| Samstemt palett | 53.5% | 53.8% |
Hvilke malerier av Andries Van Eertvelt vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Naval Battle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Ships at Anchor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Sea Battle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Battle of Lepanto | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seascape with Four Frigates | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Naval Battle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle of Lepanto | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dutch Ships loading Timber… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shipping of a coastal town | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battle of Gibraltar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøperne av Andries Van Eertvelt når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 100.0% |
Hvor mange besøk per dag får Andries Van Eertvelt, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 200 |
| Wed 21 Oct | 100 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 100 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 100 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 100 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
Om Andries Van Eertvelt på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Andries Van Eertvelt har flest visninger?
- Naval Battle of Guetaria in (1638): 400 visninger, 31% av visningene. 9 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Andries Van Eertvelt?
- 2200 besøk de siste tolv månedene, 1000 på kunstnersiden og 1200 på maleriene.
Hvilken malestil av Andries Van Eertvelt tiltrekker seg kjøpere?
- Myk skygge (Lysstyrke) malerier: 69% av de besøkte, 35% av katalogen.