Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Arthur Hughes på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Arthur Hughes: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner La Belle Dame Sans Merci oftere enn noe annet maleri av Arthur Hughes: 800 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 18% av det totale antallet. Deretter kommer A Music Party og Phyllis. Arthur Hughes fikk 5300 besøk: 1400 på kunstnerprofilen og 3900 på maleriene. Den beste måneden var Jul 2026: 4100 besøk. Besøk per enhet: enheter (87%) og telefoner (13%). Smaken er klar: Drømmende og romantisk (Stemning) står for 100% av de besøkte, men utgjør kun 60% av katalogen.
Arthur Hughes: de 10 maleriene kjøpere ser på først
De 10 maleriene til Arthur Hughes med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
La Belle Dame Sans Merci, 1861
800 visninger · 17.8%
-
2
A Music Party, 1861
300 visninger · 6.7%
-
3
Phyllis
300 visninger · 6.7%
-
4
The Eve of St Agnes, 1856
200 visninger · 4.4%
-
5
April Love, 1855
200 visninger · 4.4%
-
6
The Pained Heart (aka Sigh no more, ladies, sigh no more'')'', 1867
200 visninger · 4.4%
-
7
A Birthday Picnic
200 visninger · 4.4%
-
8
Benedick in the Arbor
200 visninger · 4.4%
-
9
Godrevy Light
200 visninger · 4.4%
-
10
Wonderland (later version), 1912
100 visninger · 2.2%
Hvordan endrer besøkene på Arthur Hughes-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 1100 | 3000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 300 | 700 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Arthur Hughes seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Arthur Hughes samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Drømmende og romantisk | 60.0% | 100.0% |
| Harmonisk | 20.0% | 0.0% |
| Nostalgi preget | 20.0% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Melankolsk | 40.0% | 64.3% |
| Lystig | 20.0% | 21.4% |
| Sjelelig oppløftende | 20.0% | 14.3% |
| Mysteriefylt | 20.0% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 20.0% | 13.3% |
| Myk skygge | 34.0% | 40.0% |
| Mild lysstyrke | 28.0% | 31.1% |
| Lyssterk balanse | 18.0% | 13.3% |
| Lyssterk | 0.0% | 2.2% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 12.0% | 6.7% |
| Subtile farger | 34.0% | 26.7% |
| Balansert mykhet | 40.0% | 57.8% |
| Tydelig fargepreg | 14.0% | 8.9% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 57.1% | 61.5% |
| Nøytrale toner | 28.6% | 20.5% |
| Mørke toner | 14.3% | 17.9% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 14.0% | 6.7% |
| Balansert | 62.0% | 66.7% |
| Klar og intens | 24.0% | 26.7% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 10.0% | 11.1% |
| Mild | 14.0% | 11.1% |
| Balansert | 18.0% | 26.7% |
| Sterk kontrast | 30.0% | 26.7% |
| Uttalelse | 28.0% | 24.4% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 14.0% | 15.6% |
| Mykt sammensatt palett | 14.0% | 4.4% |
| Balansert harmoni | 12.0% | 31.1% |
| Sterk fargeharmoni | 48.0% | 42.2% |
| Samstemt palett | 12.0% | 6.7% |
Hvilke malerier av Arthur Hughes vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| April Love | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Home From Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Knight of the Sun (redu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Belle Dame Sans Merci | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 500 |
| The Eve of St Agnes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| A Music Party | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Ophelia (And will he not co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| the pained heart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Property Room | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| He is Risen. The First East… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er enhetsfordelingen for Arthur Hughes-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 4600 | 86.8% |
| telefoner | 700 | 13.2% |
Hvilke språk bruker kjøperne av Arthur Hughes når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 200 | 33.3% |
| Spanish | 200 | 33.3% |
| German | 100 | 16.7% |
| Chinese | 100 | 16.7% |
Hvor mange besøk per dag får Arthur Hughes, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 100 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 500 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 100 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 100 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
Om Arthur Hughes på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Arthur Hughes har flest visninger?
- La Belle Dame Sans Merci: 800 visninger, 18% av visningene. 10 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Arthur Hughes?
- 5300 besøk de siste tolv månedene, 1400 på kunstnersiden og 3900 på maleriene.
Hvilke enheter bruker de besøkende hos Arthur Hughes?
- Fordelingen av besøk er enheter (87%) og telefoner (13%); enheter er mest vanlig med 87%.
Hvilken malestil av Arthur Hughes tiltrekker seg kjøpere?
- Drømmende og romantisk (Stemning) malerier: 100% av de besøkte, 60% av katalogen.