Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Aurelio Arteta på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Aurelio Arteta: etterspørsel ved et øyekast
Det mest viste maleriet av Aurelio Arteta på AllPaintingsStore.com i løpet av tolv måneder er Layadores vascos: 400 visninger, noe som utgjør 9% av alle visninger for kunstneren. Neste på ønskelisten: Diálogo en el campo de sport og Pescadores de Bermeo. Aurelio Arteta har totalt 5600 besøk, med 1200 på kunstnersiden og 4400 på enkeltmalerier. Etterspørselen øker: antall besøk har vokst med 50% fra Aug 2026 til Sep 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 4600 besøk. Kjøpere surfer på enheter (79%) og telefoner (21%). Kjøpere har en preferanse for Mørke toner (Fargepalett): 46% av besøkene, mot 27% av kunstnerens katalog.
De 10 maleriene av Aurelio Arteta som kjøpere åpner mest
En etterspørselsrangering basert på faktiske besøk de siste tolv månedene på AllPaintingsStore.com: de 10 maleriene til Aurelio Arteta som ble sett mest, med de mest besøkte først.
-
1
Layadores vascos
400 visninger · 9.1%
-
2
Diálogo en el campo de sport
300 visninger · 6.8%
-
3
Pescadores de Bermeo
300 visninger · 6.8%
-
4
Remero
200 visninger · 4.5%
-
5
Camino de la fiesta
200 visninger · 4.5%
-
6
Bañistas 3
200 visninger · 4.5%
-
7
untitled
200 visninger · 4.5%
-
8
Basque pilgrimage
100 visninger · 2.3%
-
9
Plaza de Cuatro Caminos
100 visninger · 2.3%
-
10
Exodo
100 visninger · 2.3%
Hvor mye interesse får Aurelio Arteta hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 800 | 3800 |
| Aug 2026 | 200 | 200 |
| Sep 2026 | 200 | 400 |
Hvor ofte blir maleriene til Aurelio Arteta vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type malerier velger kjøpere av Aurelio Arteta?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se dataene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 8.0% | 4.5% |
| Myk skygge | 26.0% | 29.5% |
| Mild lysstyrke | 38.0% | 36.4% |
| Lyssterk balanse | 18.0% | 22.7% |
| Lyssterk | 10.0% | 6.8% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 20.0% | 6.8% |
| Subtile farger | 12.0% | 4.5% |
| Balansert mykhet | 30.0% | 43.2% |
| Tydelig fargepreg | 36.0% | 43.2% |
| Livlig farge | 2.0% | 2.3% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørke toner | 27.1% | 46.3% |
| Jordnær | 33.3% | 26.8% |
| Nøytrale toner | 27.1% | 14.6% |
| Pastellfarger | 10.4% | 12.2% |
| Varme toner | 2.1% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 20.0% | 6.8% |
| Balansert | 34.0% | 31.8% |
| Klar og intens | 46.0% | 61.4% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 2.0% | 6.8% |
| Mild | 14.0% | 11.4% |
| Balansert | 18.0% | 6.8% |
| Sterk kontrast | 34.0% | 45.5% |
| Uttalelse | 32.0% | 29.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 12.0% | 11.4% |
| Mykt sammensatt palett | 4.0% | 6.8% |
| Balansert harmoni | 8.0% | 9.1% |
| Sterk fargeharmoni | 56.0% | 63.6% |
| Samstemt palett | 20.0% | 9.1% |
Hvilke malerier av Aurelio Arteta er mest etterspurt, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Basque pilgrimage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Diálogo en el campo de sport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 |
| De regreso de misa en el Va… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Pilgrimage in Berango | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exodo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Pescadera | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pórtico de una iglesia de V… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plaza de Cuatro Caminos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| En Voces de Gesta 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Los descargadores | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker kjøpere for å se på Aurelio Arteta?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 4400 | 78.6% |
| telefoner | 1200 | 21.4% |
Hvilke språk bruker kjøpere av Aurelio Arteta når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 200 | 66.7% |
| French | 100 | 33.3% |
Hvor mange daglige besøk har Aurelio Arteta, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 100 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 100 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 100 |
| Thu 15 Oct | 100 |
| Fri 16 Oct | 100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 200 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 200 |
Aurelio Arteta: vanlige spørsmål
Hvilke malerier av Aurelio Arteta er mest etterspurt?
- Layadores vascos leder med 400 besøk (9% av visningene til Aurelio Arteta). Rangeringen ovenfor viser de 10 øverste.
Hvor stor interesse er det for Aurelio Arteta?
- 5600 besøk de siste tolv månedene: 1200 på kunstnersiden og 4400 på individuelle malerier.
Hvilke enheter bruker kjøpere for å se på Aurelio Arteta?
- Kjøpere surfer på enheter (79%) og telefoner (21%); enheter står for 79% av besøkene.
Hvilken type malerier av Aurelio Arteta foretrekker kjøpere?
- Mørke toner (Fargepalett): 46% av besøkene for 27% av katalogen.