Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Balthus på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Balthus: etterspørsel ved et øyekast
Det mest viste maleriet av Balthus på AllPaintingsStore.com i løpet av tolv måneder er Gata: 7300 visninger, noe som utgjør 21% av alle visninger for kunstneren. Neste på ønskelisten: Guitar lesson og Jente med katt. Balthus har totalt 38800 besøk, med 18700 på kunstnersiden og 20100 på enkeltmalerier. Etterspørselen øker: antall besøk har vokst med 311% fra Sep 2026 til Oct 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 17200 besøk. Besøkende surfer på English (31%), French (27%) og Italian (12%). Interessen kommer hovedsakelig fra France (21%), United States of America (13%) og Italy (12%). Besøkende surfer på telefoner (57%), enheter (42%) og nettbrett (1%). Besøkende har en preferanse for Melankolsk (Emosjonell tone): 19% av besøkene, mot 0% av kunstnerens katalog.
De 10 maleriene av Balthus som besøkende åpner mest
En etterspørselsrangering basert på faktiske besøk de siste tolv månedene på AllPaintingsStore.com: de 10 maleriene til Balthus som ble sett mest, med de mest besøkte først.
-
1
Gata, 1933
7300 visninger · 21.2%
-
2
Guitar lesson, 1934
3000 visninger · 8.7%
-
3
Jente med katt, 1937
2100 visninger · 6.1%
-
4
The Guitar Lesson, 1934
1100 visninger · 3.2%
-
5
Le passage du Commerce Saint-Andre Private, 1954
800 visninger · 2.3%
-
6
La Patience (Solitaire)
800 visninger · 2.3%
-
7
Nude in Profile, 1975
700 visninger · 2.0%
-
8
The Cherry Tree, 1940
700 visninger · 2.0%
-
9
Thérèse Dreaming, 1938
600 visninger · 1.7%
-
10
Roberte in the mirror
600 visninger · 1.7%
Hvor mye interesse får Balthus hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 300 |
| Jul 2026 | 1900 | 15300 |
| Aug 2026 | 400 | 2800 |
| Sep 2026 | 2400 | 1100 |
| Oct 2026 | 13800 | 600 |
Hvor ofte blir maleriene til Balthus vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type malerier velger besøkende hos Balthus?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se dataene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Eventyrlig og leken | 16.7% | 33.8% |
| Dramatisk intensitet | 0.0% | 19.0% |
| Elegant | 16.7% | 17.1% |
| Nostalgi preget | 0.0% | 11.6% |
| Mystisk | 50.0% | 8.3% |
| Seren | 16.7% | 4.2% |
| Harmonisk | 0.0% | 2.8% |
| Drømmende og romantisk | 0.0% | 1.8% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Lekent | 16.7% | 33.8% |
| Melankolsk | 0.0% | 19.4% |
| Ettertenksomt | 33.3% | 15.7% |
| Romantisk og varm | 0.0% | 13.9% |
| Anspent | 0.0% | 8.8% |
| Mysteriefylt | 33.3% | 6.5% |
| Rolig | 16.7% | 1.4% |
| Fredfull | 0.0% | 0.5% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 12.0% | 14.8% |
| Myk skygge | 28.0% | 46.5% |
| Mild lysstyrke | 26.0% | 22.7% |
| Lyssterk balanse | 12.0% | 9.0% |
| Lyssterk | 22.0% | 7.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 22.0% | 6.7% |
| Subtile farger | 30.0% | 44.8% |
| Balansert mykhet | 34.0% | 19.8% |
| Tydelig fargepreg | 14.0% | 28.5% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.3% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 36.6% | 52.0% |
| Mørke toner | 14.6% | 26.5% |
| Nøytrale toner | 34.2% | 15.1% |
| Pastellfarger | 7.3% | 4.4% |
| Monokrom | 4.9% | 1.9% |
| Naturtoner | 2.4% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 22.0% | 8.4% |
| Balansert | 42.0% | 55.2% |
| Klar og intens | 36.0% | 36.3% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 28.0% | 16.0% |
| Mild | 20.0% | 14.8% |
| Balansert | 12.0% | 4.4% |
| Sterk kontrast | 20.0% | 38.1% |
| Uttalelse | 20.0% | 26.7% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 2.0% | 4.4% |
| Mykt sammensatt palett | 8.0% | 3.8% |
| Balansert harmoni | 12.0% | 4.7% |
| Sterk fargeharmoni | 56.0% | 62.8% |
| Samstemt palett | 22.0% | 24.4% |
Hvilke malerier av Balthus er mest etterspurt, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se dataene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3800 | 400 | 0 | 200 |
| Jente med katt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 300 | 0 | 0 |
| The Guitar Lesson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 | 0 |
| La Patience (Solitaire) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 |
| Guitar lesson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1000 | 100 | 0 | 0 |
| Girl at the window | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| The King of the Cats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Cat in the Mediterranean | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 | 0 |
| Le passage du Commerce Sain… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 400 | 0 |
| The white skirt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker besøkende for å se på Balthus?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| telefoner | 22000 | 56.7% |
| enheter | 16400 | 42.3% |
| nettbrett | 400 | 1.0% |
Hvilke språk bruker besøkende hos Balthus når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 3500 | 31.0% |
| French | 3000 | 26.5% |
| Italian | 1300 | 11.5% |
| Spanish | 900 | 8.0% |
| Portuguese | 600 | 5.3% |
| Dutch | 400 | 3.5% |
| Arabic | 300 | 2.7% |
| Swedish | 300 | 2.7% |
| Czech | 100 | 0.9% |
| Danish | 100 | 0.9% |
Hvor mange daglige besøk har Balthus, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 16 Oct | 300 |
| Sat 17 Oct | 1100 |
| Sun 18 Oct | 500 |
| Mon 19 Oct | 300 |
| Tue 20 Oct | 400 |
| Wed 21 Oct | 500 |
| Thu 22 Oct | 700 |
| Fri 23 Oct | 900 |
| Sat 24 Oct | 600 |
| Sun 25 Oct | 700 |
| Mon 26 Oct | 200 |
| Tue 27 Oct | 1200 |
| Wed 28 Oct | 100 |
| Thu 29 Oct | 1100 |
| Fri 30 Oct | 800 |
| Sat 31 Oct | 400 |
| Sun 1 Nov | 800 |
| Mon 2 Nov | 200 |
| Tue 3 Nov | 500 |
| Wed 4 Nov | 900 |
| Thu 5 Nov | 300 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 600 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 700 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 600 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 700 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 500 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 700 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 600 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 700 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 600 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 700 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 500 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 700 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 600 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 700 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 600 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 700 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 500 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 700 |
Balthus: vanlige spørsmål
Hvilke malerier av Balthus er mest etterspurt?
- Gata leder med 7300 besøk (21% av visningene til Balthus). Rangeringen ovenfor viser de 10 øverste.
Hvor stor interesse er det for Balthus?
- 38800 besøk de siste tolv månedene: 18700 på kunstnersiden og 20100 på individuelle malerier.
Hvilke enheter bruker besøkende for å se på Balthus?
- Besøkende surfer på telefoner (57%), enheter (42%) og nettbrett (1%); telefoner står for 57% av besøkene.
Hvilke språk bruker de besøkende hos Balthus?
- English (31%), French (27%) og Italian (12%). English er størst med 31%.
Hvilken type malerier av Balthus foretrekker besøkende?
- Melankolsk (Emosjonell tone): 19% av besøkene for 0% av katalogen.