Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Bartolomeo Pinelli på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Bartolomeo Pinelli: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner Aeneas And Tiber oftere enn noe annet maleri av Bartolomeo Pinelli: 1000 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 37% av det totale antallet. Deretter kommer Courtship og Alessandro E Diogene. Bartolomeo Pinelli fikk 3200 besøk: 600 på kunstnerprofilen og 2600 på maleriene. Trenden er positiv: 1000% flere besøk i Oct 2026 enn i Sep 2026. Den beste måneden var Jul 2026: 1700 besøk. Besøk per enhet: enheter (97%) og telefoner (3%). Smaken er klar: Drømmende og romantisk (Stemning) står for 40% av de besøkte, men utgjør kun 0% av katalogen.
Bartolomeo Pinelli: de 10 maleriene kjøpere ser på først
De 10 maleriene til Bartolomeo Pinelli med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Aeneas And Tiber
1000 visninger · 37.0%
-
2
Courtship, 1818
200 visninger · 7.4%
-
3
Alessandro E Diogene
200 visninger · 7.4%
-
4
Ciociare of the Roman State, 1818
100 visninger · 3.7%
-
5
The goddess Roma and the King of Rome
100 visninger · 3.7%
-
6
Naechtliche Bestattung An Der Pyramide Cestius
100 visninger · 3.7%
-
7
Tivoli With The Temple Of Vesta, Figures In The Foreground
100 visninger · 3.7%
-
8
A Woman and Two Men with Guns. Costumes of the Kingdom of Naples, 1808
100 visninger · 3.7%
-
9
Salutation of a Hermit, 1808
100 visninger · 3.7%
-
10
Vintage in the Mountains near Rome,, 1808
100 visninger · 3.7%
Hvordan endrer besøkene på Bartolomeo Pinelli-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 600 | 1100 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Oct 2026 | 0 | 1100 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Bartolomeo Pinelli seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Bartolomeo Pinelli samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 50.0% | 20.0% |
| Nostalgi preget | 50.0% | 20.0% |
| Drømmende og romantisk | 0.0% | 40.0% |
| Mystisk | 0.0% | 20.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nostalgi preget av vemod | 50.0% | 20.0% |
| Romantisk og varm | 0.0% | 40.0% |
| Dramatisk | 0.0% | 20.0% |
| Sjelelig oppløftende | 0.0% | 20.0% |
| Anspent | 50.0% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 16.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 20.0% | 11.1% |
| Mild lysstyrke | 28.0% | 40.7% |
| Lyssterk balanse | 18.0% | 22.2% |
| Lyssterk | 18.0% | 25.9% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 26.0% | 33.3% |
| Subtile farger | 42.0% | 51.8% |
| Balansert mykhet | 32.0% | 7.4% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 7.4% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 12.0% | 3.7% |
| Balansert | 82.0% | 85.2% |
| Klar og intens | 6.0% | 11.1% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.0% | 11.1% |
| Mild | 30.0% | 14.8% |
| Balansert | 16.0% | 7.4% |
| Sterk kontrast | 22.0% | 22.2% |
| Uttalelse | 28.0% | 44.4% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 0.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 48.0% | 44.4% |
| Samstemt palett | 52.0% | 55.6% |
Hvilke malerier av Bartolomeo Pinelli vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Courtship | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Butcher of Rome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ciociare of the Roman State | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Bandits kidnapping a woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italian Peasants Carrying W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Death Of Tarpeia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Serenade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Playing with Money | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Road to Tivoli | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Destitute Woman in Rome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er enhetsfordelingen for Bartolomeo Pinelli-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3100 | 96.9% |
| telefoner | 100 | 3.1% |
Hvilke språk bruker kjøperne av Bartolomeo Pinelli når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Dutch | 100 | 100.0% |
Hvor mange besøk per dag får Bartolomeo Pinelli, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 15 Oct | 200 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 100 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 100 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
Om Bartolomeo Pinelli på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Bartolomeo Pinelli har flest visninger?
- Aeneas And Tiber: 1000 visninger, 37% av visningene. 10 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Bartolomeo Pinelli?
- 3200 besøk de siste tolv månedene, 600 på kunstnersiden og 2600 på maleriene.
Hvilke enheter bruker de besøkende hos Bartolomeo Pinelli?
- Fordelingen av besøk er enheter (97%) og telefoner (3%); enheter er mest vanlig med 97%.
Hvilken malestil av Bartolomeo Pinelli tiltrekker seg kjøpere?
- Drømmende og romantisk (Stemning) malerier: 40% av de besøkte, 0% av katalogen.