Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Benson B Moore på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Benson B Moore: de viktigste tallene
Tabby Cat er det maleriet av Benson B Moore som er mest sett: 300 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 17% av kunstnerens visninger. Etterfølges av Winter on the Anacostia og Fish House, Rockport, Massachusetts. Totalt 1200 besøk: 0 til kunstnersiden og 1200 til maleriene. Beste måned: Jul 2026 med 1000 besøk. Subtile farger (Fargemetning) er den foretrukne stilen: 50% av besøkene, 29% av katalogen.
Topp 10 malerier av Benson B Moore basert på antall visninger
Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til Benson B Moore som folk åpner mest.
-
1
Tabby Cat, 1882
300 visninger · 16.7%
-
2
Winter on the Anacostia
200 visninger · 11.1%
-
3
Fish House, Rockport, Massachusetts
200 visninger · 11.1%
-
4
Virginia Deer
200 visninger · 11.1%
-
5
Nubian Giraffes
200 visninger · 11.1%
-
6
Flicker
200 visninger · 11.1%
-
7
Old C. and O. Canal, Georgetown, D.C, 1959
200 visninger · 11.1%
-
8
The Schooner
100 visninger · 5.6%
-
9
Phillippi Creek, Sarasota, Fla
100 visninger · 5.6%
-
10
Shrimpboat, Biloxi, Miss
100 visninger · 5.6%
Hva er den månedlige trafikken på Benson B Moore-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 0 | 1000 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 100 |
Hva er den månedlige trafikken på maleriene til Benson B Moore?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant maleriene til Benson B Moore?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tabellen
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 0.0% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 21.4% | 22.2% |
| Lyssterk balanse | 57.1% | 61.1% |
| Lyssterk | 21.4% | 16.7% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 46.4% | 27.8% |
| Subtile farger | 28.6% | 50.0% |
| Balansert mykhet | 14.3% | 11.1% |
| Tydelig fargepreg | 10.7% | 11.1% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 85.2% | 77.8% |
| Jordnær | 7.4% | 22.2% |
| Pastellfarger | 7.4% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 14.3% | 16.7% |
| Balansert | 60.7% | 61.1% |
| Klar og intens | 25.0% | 22.2% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 14.3% | 16.7% |
| Balansert | 7.1% | 16.7% |
| Sterk kontrast | 17.9% | 16.7% |
| Uttalelse | 60.7% | 50.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 0.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 10.7% | 22.2% |
| Samstemt palett | 89.3% | 77.8% |
Hvordan presterer de mest populære maleriene til Benson B Moore måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tabellen
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tabby Cat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Flicker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Phillippi Creek, Sarasota,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virginia Deer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Macaw | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rock Creek in Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wildcat Reconnoitering | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gulf of Sarasota | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old C. and O. Canal, George… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Deer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er språkfordelingen for publikummet til Benson B Moore?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tabellen
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 100.0% |
Hvor mange daglige besøk har Benson B Moore, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tabellen
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 400 |
| Fri 6 Nov | 100 |
| Sat 7 Nov | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 600 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 700 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 200 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 800 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 200 |
| Sat 28 Nov (prognose) | 0 |
Etterspørsel etter spørsmål om Benson B Moore
Hva er det mest viste maleriet av Benson B Moore?
- Tabby Cat, med 300 visninger eller 17% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 10.
Hvor mange besøk får Benson B Moore på AllPaintingsStore.com?
- 1200 de siste tolv månedene (0 på kunstnersiden, 1200 på maleriene).
Er det en stil hos Benson B Moore som besøkende foretrekker?
- Ja, Subtile farger (Fargemetning): 50% av besøkene mot 29% av katalogen.