Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Caspar Netscher på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
Caspar Netscher: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner A musical party oftere enn noe annet maleri av Caspar Netscher: 400 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 16% av det totale antallet. Deretter kommer Portrait of Mary Stuart II og Portrait of Pieter de Graeff (1638-1707), lord of Zuid-Polsbroek, Purmerland, and Ilpendam. Alderman of Amsterdam, Caspar Netscher, 1663. Caspar Netscher fikk 3100 besøk: 1100 på kunstnerprofilen og 2000 på maleriene. Trenden er positiv: 200% flere besøk i Oct 2026 enn i Sep 2026. Den beste måneden var Jul 2026: 1900 besøk. Besøk per enhet: enheter (90%) og telefoner (10%). Smaken er klar: Melankolsk (Emosjonell tone) står for 22% av de besøkte, men utgjør kun 0% av katalogen.
Caspar Netscher: de 10 maleriene kjøpere ser på først
De 10 maleriene til Caspar Netscher med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
Hvordan endrer besøkene på Caspar Netscher-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
Måned
Kunstnerside
Verksider
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
100
100
Jul 2026
700
1200
Aug 2026
0
200
Sep 2026
0
200
Oct 2026
300
300
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Caspar Netscher seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Caspar Netscher samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
Stemning
Stemning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dramatisk intensitet
53.2%
27.8%
Luksuriøs og overdådig
31.9%
22.2%
Klassisk
4.3%
22.2%
Elegant
2.1%
22.2%
Drømmende og romantisk
4.3%
5.6%
Jordnære toner
2.1%
0.0%
Seren
2.1%
0.0%
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dramatisk
28.3%
16.7%
Alvorstung
21.7%
33.3%
Rolig
19.6%
5.6%
Romantisk og varm
10.9%
5.6%
Ettertenksomt
6.5%
11.1%
Melankolsk
0.0%
22.2%
Kraftfullt
4.3%
5.6%
Trøstende og trygg
4.3%
0.0%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
82.0%
100.0%
Myk skygge
12.0%
0.0%
Mild lysstyrke
6.0%
0.0%
Lyssterk balanse
0.0%
0.0%
Lyssterk
0.0%
0.0%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
66.0%
52.0%
Subtile farger
22.0%
40.0%
Balansert mykhet
12.0%
8.0%
Tydelig fargepreg
0.0%
0.0%
Livlig farge
0.0%
0.0%
Fargepalett
Fargepalett
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Jordnær
87.5%
100.0%
Monokrom
9.4%
0.0%
Nøytrale toner
3.1%
0.0%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
86.0%
96.0%
Balansert
14.0%
4.0%
Klar og intens
0.0%
0.0%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
30.0%
32.0%
Mild
28.0%
32.0%
Balansert
12.0%
0.0%
Sterk kontrast
14.0%
24.0%
Uttalelse
16.0%
12.0%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
6.0%
0.0%
Mykt sammensatt palett
12.0%
20.0%
Balansert harmoni
14.0%
12.0%
Sterk fargeharmoni
52.0%
52.0%
Samstemt palett
16.0%
16.0%
Hvilke malerier av Caspar Netscher vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
Kunstverk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Portrait of Suzanna Huygens
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Man.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Lady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Death of Cleopatra
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boy in Polish costume
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Man in a Gold…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Lady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Portrait of a Lady with a D…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Card Party
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hvordan er enhetsfordelingen for Caspar Netscher-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
Enhet
Besøkninger
Del
enheter
2800
90.3%
telefoner
300
9.7%
Hvilke språk bruker kjøperne av Caspar Netscher når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
Språk
Besøkninger
Del
German
100
50.0%
Italian
100
50.0%
Hvor mange besøk per dag får Caspar Netscher, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
Dag
Besøkninger
Fri 16 Oct
200
Sat 17 Oct
0
Sun 18 Oct
0
Mon 19 Oct
0
Tue 20 Oct
0
Wed 21 Oct
0
Thu 22 Oct
100
Fri 23 Oct
0
Sat 24 Oct
0
Sun 25 Oct
100
Mon 26 Oct
0
Tue 27 Oct
100
Wed 28 Oct
0
Thu 29 Oct
200
Fri 30 Oct
0
Sat 31 Oct
0
Sun 1 Nov
0
Mon 2 Nov
0
Tue 3 Nov
0
Wed 4 Nov
0
Thu 5 Nov
100
Fri 6 Nov (prognose)
0
Sat 7 Nov (prognose)
0
Sun 8 Nov (prognose)
0
Mon 9 Nov (prognose)
0
Tue 10 Nov (prognose)
0
Wed 11 Nov (prognose)
0
Thu 12 Nov (prognose)
0
Fri 13 Nov (prognose)
0
Sat 14 Nov (prognose)
0
Sun 15 Nov (prognose)
0
Mon 16 Nov (prognose)
0
Tue 17 Nov (prognose)
0
Wed 18 Nov (prognose)
0
Thu 19 Nov (prognose)
0
Fri 20 Nov (prognose)
0
Sat 21 Nov (prognose)
0
Sun 22 Nov (prognose)
0
Mon 23 Nov (prognose)
0
Tue 24 Nov (prognose)
0
Wed 25 Nov (prognose)
0
Thu 26 Nov (prognose)
0
Om Caspar Netscher på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Caspar Netscher har flest visninger?
A musical party: 400 visninger, 16% av visningene. 10 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Caspar Netscher?
3100 besøk de siste tolv månedene, 1100 på kunstnersiden og 2000 på maleriene.
Hvilke enheter bruker de besøkende hos Caspar Netscher?
Fordelingen av besøk er enheter (90%) og telefoner (10%); enheter er mest vanlig med 90%.
Hvilken malestil av Caspar Netscher tiltrekker seg kjøpere?
Melankolsk (Emosjonell tone) malerier: 22% av de besøkte, 0% av katalogen.