Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Cecilia Beaux på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Cecilia Beaux: de viktigste tallene
Sita and Sarita er det maleriet av Cecilia Beaux som er mest sett: 500 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 18% av kunstnerens visninger. Etterfølges av GIRL WITH LYRE (PORTRAIT OF DOROTHEA GILDER) og Mother and Son. Totalt 3700 besøk: 1200 til kunstnersiden og 2500 til maleriene. Beste måned: Jul 2026 med 3100 besøk. Enhetsoppdeling: enheter (89%) og telefoner (11%). Romantisk og varm (Emosjonell tone) er den foretrukne stilen: 71% av besøkene, 0% av katalogen.
Topp 10 malerier av Cecilia Beaux basert på antall visninger
Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til Cecilia Beaux som folk åpner mest.
-
1
Sita and Sarita, 1893
500 visninger · 17.9%
-
2
GIRL WITH LYRE (PORTRAIT OF DOROTHEA GILDER)
300 visninger · 10.7%
-
3
Mother and Son
200 visninger · 7.1%
-
4
A Little Girl, 1887
100 visninger · 3.6%
-
5
Man with the Cat (Henry Sturgis Drinker), 1898
100 visninger · 3.6%
-
6
Georges Clemenceau, 1920
100 visninger · 3.6%
-
7
Portrait of Robert Arthur, 1885
100 visninger · 3.6%
-
8
Henry sturgis drinker
100 visninger · 3.6%
-
9
Mrs. Clement B. Newbold, 1896
100 visninger · 3.6%
-
10
Cardinal Mercier, 1919
100 visninger · 3.6%
Hva er den månedlige trafikken på Cecilia Beaux-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 200 |
| Jul 2026 | 1000 | 2100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
Hva er den månedlige trafikken på maleriene til Cecilia Beaux?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger kjøpere blant maleriene til Cecilia Beaux?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tabellen
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Elegant | 20.0% | 85.7% |
| Nostalgi preget | 20.0% | 14.3% |
| Harmonisk | 20.0% | 0.0% |
| Klassisk | 20.0% | 0.0% |
| Drømmende og romantisk | 20.0% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Romantisk og varm | 0.0% | 71.4% |
| Rolig | 40.0% | 14.3% |
| Trøstende og trygg | 20.0% | 14.3% |
| Ettertenksomt | 20.0% | 0.0% |
| Fredfull | 20.0% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 38.0% | 25.0% |
| Myk skygge | 20.0% | 28.6% |
| Mild lysstyrke | 24.0% | 39.3% |
| Lyssterk balanse | 8.0% | 7.1% |
| Lyssterk | 10.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 50.0% | 60.7% |
| Subtile farger | 32.0% | 25.0% |
| Balansert mykhet | 14.0% | 10.7% |
| Tydelig fargepreg | 4.0% | 3.6% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 65.8% | 66.7% |
| Nøytrale toner | 18.4% | 29.2% |
| Mørke toner | 5.3% | 4.2% |
| Monokrom | 7.9% | 0.0% |
| Pastellfarger | 2.6% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 64.0% | 53.6% |
| Balansert | 28.0% | 35.7% |
| Klar og intens | 8.0% | 10.7% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 20.0% | 3.6% |
| Mild | 16.0% | 17.9% |
| Balansert | 12.0% | 14.3% |
| Sterk kontrast | 10.0% | 0.0% |
| Uttalelse | 42.0% | 64.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 14.0% | 7.1% |
| Mykt sammensatt palett | 8.0% | 3.6% |
| Balansert harmoni | 6.0% | 14.3% |
| Sterk fargeharmoni | 50.0% | 67.9% |
| Samstemt palett | 22.0% | 7.1% |
Hvordan presterer de mest populære maleriene til Cecilia Beaux måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tabellen
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sita and Sarita | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Mr. and Mrs. Anson Phelps S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ernesta (Child with Nurse) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Helena de Kay Gilder | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alexander Harrison | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Twilight Confidences | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ernesta Beaux Drinker; the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cecil Kent Drinker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ernesta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mobiltelefoner eller datamaskiner: hvor har Cecilia Beaux surfet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3300 | 89.2% |
| telefoner | 400 | 10.8% |
Hvordan er språkfordelingen for publikummet til Cecilia Beaux?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange daglige besøk har Cecilia Beaux, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tabellen
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 26 Sep | 200 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 100 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 200 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 100 |
| Mon 12 Oct | 100 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 100 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 200 |
Etterspørsel etter spørsmål om Cecilia Beaux
Hva er det mest viste maleriet av Cecilia Beaux?
- Sita and Sarita, med 500 visninger eller 18% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 10.
Hvor mange besøk får Cecilia Beaux på AllPaintingsStore.com?
- 3700 de siste tolv månedene (1200 på kunstnersiden, 2500 på maleriene).
Blir Cecilia Beaux sett mest på mobil eller på datamaskin?
- Besøkene er fordelt på enheter (89%) og telefoner (11%); enheter leder med 89%.
Er det en stil hos Cecilia Beaux som besøkende foretrekker?
- Ja, Romantisk og varm (Emosjonell tone): 71% av besøkene mot 0% av katalogen.