Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Charles Le Brun på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Charles Le Brun: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner Entry of Alexander into Babylon oftere enn noe annet maleri av Charles Le Brun: 700 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 6% av det totale antallet. Deretter kommer Horatius Cocles defending the Bridge og Alexander and Porus. Charles Le Brun fikk 11600 besøk: 1600 på kunstnerprofilen og 10000 på maleriene. Trenden er positiv: 89% flere besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Den beste måneden var Jul 2026: 8700 besøk. Besøk per enhet: enheter (90%), telefoner (9%) og nettbrett (1%). Smaken er klar: Jordnær (Fargepalett) står for 52% av de besøkte, men utgjør kun 29% av katalogen.
Charles Le Brun: de 10 maleriene kjøpere ser på først
De 10 maleriene til Charles Le Brun med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Entry of Alexander into Babylon, 1664
700 visninger · 6.2%
-
2
Horatius Cocles defending the Bridge
600 visninger · 5.4%
-
3
Alexander and Porus, 1665
400 visninger · 3.6%
-
4
The Repentant Magdalen, 1655
400 visninger · 3.6%
-
5
The Seasons: Autumn
400 visninger · 3.6%
-
6
Louis XIV, King of France
300 visninger · 2.7%
-
7
The Resolution of Louis XIV to Make War on the Dutch Republic, 1671
300 visninger · 2.7%
-
8
The Triumph of Faith, 1658
300 visninger · 2.7%
-
9
La repas de Chimon
300 visninger · 2.7%
-
10
Homme drapé prosterné. Jeune homme à mi-corps, les bras en avant
300 visninger · 2.7%
Hvordan endrer besøkene på Charles Le Brun-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 800 | 7900 |
| Aug 2026 | 0 | 900 |
| Sep 2026 | 800 | 900 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Charles Le Brun seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Charles Le Brun samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 60.0% | 50.0% |
| Elegant | 20.0% | 42.5% |
| Harmonisk | 20.0% | 7.5% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Kraftfullt | 20.0% | 30.0% |
| Melankolsk | 20.0% | 20.0% |
| Dramatisk | 0.0% | 12.5% |
| Ettertenksomt | 20.0% | 7.5% |
| Romantisk og varm | 0.0% | 12.5% |
| Mysteriefylt | 30.0% | 2.5% |
| Sjelelig oppløftende | 0.0% | 7.5% |
| Fredfull | 10.0% | 5.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 22.0% | 42.9% |
| Myk skygge | 6.0% | 7.1% |
| Mild lysstyrke | 12.0% | 17.9% |
| Lyssterk balanse | 40.0% | 22.3% |
| Lyssterk | 20.0% | 9.8% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 54.0% | 44.6% |
| Subtile farger | 32.0% | 36.6% |
| Balansert mykhet | 12.0% | 17.0% |
| Tydelig fargepreg | 2.0% | 1.8% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 67.3% | 43.6% |
| Jordnær | 28.6% | 52.5% |
| Mørke toner | 2.0% | 1.0% |
| Monokrom | 0.0% | 2.0% |
| Pastellfarger | 2.0% | 1.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 26.0% | 35.7% |
| Balansert | 68.0% | 60.7% |
| Klar og intens | 6.0% | 3.6% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 30.0% | 26.8% |
| Mild | 18.0% | 27.7% |
| Balansert | 12.0% | 13.4% |
| Sterk kontrast | 32.0% | 20.5% |
| Uttalelse | 8.0% | 11.6% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 4.0% | 6.2% |
| Mykt sammensatt palett | 6.0% | 7.1% |
| Balansert harmoni | 2.0% | 5.4% |
| Sterk fargeharmoni | 54.0% | 57.1% |
| Samstemt palett | 34.0% | 24.1% |
Hvilke malerier av Charles Le Brun vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Triumph of Faith | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Louis XIV, King of France | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| Apotheosis of Louis XIV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Repentant Magdalen (det… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Entry of Alexander into Bab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 200 |
| Adoration of the Shepherds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chancellor Séguier at the E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Repentant Magdalen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Daedalus and Icarus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Sacrifice of Polyxena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er enhetsfordelingen for Charles Le Brun-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 10400 | 89.7% |
| telefoner | 1100 | 9.5% |
| nettbrett | 100 | 0.9% |
Hvilke språk bruker kjøperne av Charles Le Brun når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Italian | 300 | 30.0% |
| English | 200 | 20.0% |
| Slovak | 200 | 20.0% |
| Greek | 100 | 10.0% |
| Spanish | 100 | 10.0% |
| Polish | 100 | 10.0% |
Hvor mange besøk per dag får Charles Le Brun, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Tue 22 Sep | 100 |
| Wed 23 Sep | 200 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 100 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 200 |
| Wed 30 Sep | 100 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 300 |
| Sat 3 Oct | 100 |
| Sun 4 Oct | 200 |
| Mon 5 Oct | 200 |
| Tue 6 Oct | 200 |
| Wed 7 Oct | 100 |
| Thu 8 Oct | 300 |
| Fri 9 Oct | 100 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 200 |
| Mon 12 Oct | 500 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 300 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 300 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 300 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 300 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 400 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 400 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 300 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 300 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 400 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 500 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 400 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 300 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 300 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 300 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 400 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 600 |
Om Charles Le Brun på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Charles Le Brun har flest visninger?
- Entry of Alexander into Babylon: 700 visninger, 6% av visningene. 10 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Charles Le Brun?
- 11600 besøk de siste tolv månedene, 1600 på kunstnersiden og 10000 på maleriene.
Hvilke enheter bruker de besøkende hos Charles Le Brun?
- Fordelingen av besøk er enheter (90%), telefoner (9%) og nettbrett (1%); enheter er mest vanlig med 90%.
Hvilken malestil av Charles Le Brun tiltrekker seg kjøpere?
- Jordnær (Fargepalett) malerier: 52% av de besøkte, 29% av katalogen.