Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Claude Thomas Stanfield Moore på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Claude Thomas Stanfield Moore: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner The Thames at Greenwich oftere enn noe annet maleri av Claude Thomas Stanfield Moore: 100 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 17% av det totale antallet. Deretter kommer The Pool of the Thames, over London's Silent Highway og View Of Westminster From The Thames. Claude Thomas Stanfield Moore fikk 1200 besøk: 600 på kunstnerprofilen og 600 på maleriene. Momentum avtok: 100% færre besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Den beste måneden var Jul 2026: 900 besøk. Smaken er klar: Tydelig fargepreg (Fargemetning) står for 50% av de besøkte, men utgjør kun 17% av katalogen.
Claude Thomas Stanfield Moore: de 6 maleriene kjøpere ser på først
De 6 maleriene til Claude Thomas Stanfield Moore med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
The Thames at Greenwich
100 visninger · 16.7%
-
2
The Pool of the Thames, over London's Silent Highway
100 visninger · 16.7%
-
3
View Of Westminster From The Thames
100 visninger · 16.7%
-
4
Man-o'-War firing a salute at sunset
100 visninger · 16.7%
-
5
Sea port
100 visninger · 16.7%
-
6
Untitled (537)
100 visninger · 16.7%
Hvordan endrer besøkene på Claude Thomas Stanfield Moore-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 400 | 500 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Claude Thomas Stanfield Moore seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Claude Thomas Stanfield Moore samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 8.3% | 0.0% |
| Myk skygge | 16.7% | 33.3% |
| Mild lysstyrke | 37.5% | 66.7% |
| Lyssterk balanse | 29.2% | 0.0% |
| Lyssterk | 8.3% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 16.7% | 0.0% |
| Subtile farger | 41.7% | 16.7% |
| Balansert mykhet | 25.0% | 33.3% |
| Tydelig fargepreg | 16.7% | 50.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 58.3% | 16.7% |
| Mørke toner | 20.8% | 50.0% |
| Jordnær | 20.8% | 33.3% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 16.7% | 0.0% |
| Balansert | 58.3% | 50.0% |
| Klar og intens | 25.0% | 50.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.2% | 0.0% |
| Mild | 20.8% | 0.0% |
| Balansert | 12.5% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 20.8% | 50.0% |
| Uttalelse | 41.7% | 50.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 8.3% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 8.3% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 54.2% | 50.0% |
| Samstemt palett | 29.2% | 50.0% |
Hvilke malerier av Claude Thomas Stanfield Moore vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Needlework panel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Torchlight Tattoo of Robin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Westminster from the Thames | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mont st. michel, normandy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sea port | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Evening of Trafalgar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man-o'-War firing a salute… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Thames at Greenwich | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Pool of the Thames, ove… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (537) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøperne av Claude Thomas Stanfield Moore når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk per dag får Claude Thomas Stanfield Moore, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
Om Claude Thomas Stanfield Moore på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Claude Thomas Stanfield Moore har flest visninger?
- The Thames at Greenwich: 100 visninger, 17% av visningene. 6 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Claude Thomas Stanfield Moore?
- 1200 besøk de siste tolv månedene, 600 på kunstnersiden og 600 på maleriene.
Hvilken malestil av Claude Thomas Stanfield Moore tiltrekker seg kjøpere?
- Tydelig fargepreg (Fargemetning) malerier: 50% av de besøkte, 17% av katalogen.