Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Claudio Bravo på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Claudio Bravo: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner Untitled (426) oftere enn noe annet maleri av Claudio Bravo: 500 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 20% av det totale antallet. Deretter kommer Untitled (413) og Untitled (206). Claudio Bravo fikk 4000 besøk: 1800 på kunstnerprofilen og 2200 på maleriene. Momentum avtok: 64% færre besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Den beste måneden var Jul 2026: 2500 besøk. Besøk per enhet: telefoner (55%) og enheter (45%). Smaken er klar: Balansert (Fargeintensitet) står for 68% av de besøkte, men utgjør kun 46% av katalogen.
Claudio Bravo: de 10 maleriene kjøpere ser på først
De 10 maleriene til Claudio Bravo med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Untitled (426)
500 visninger · 20.0%
-
2
Untitled (413)
300 visninger · 12.0%
-
3
Untitled (206)
200 visninger · 8.0%
-
4
Untitled (401)
200 visninger · 8.0%
-
5
Untitled (115)
200 visninger · 8.0%
-
6
Untitled, 1997
100 visninger · 4.0%
-
7
Les Baigneurs (The Bathers), 1984
100 visninger · 4.0%
-
8
Untitled (613)
100 visninger · 4.0%
-
9
Untitled (356)
100 visninger · 4.0%
-
10
Untitled (375)
100 visninger · 4.0%
Hvordan endrer besøkene på Claudio Bravo-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 900 | 1600 |
| Aug 2026 | 500 | 600 |
| Sep 2026 | 400 | 0 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Claudio Bravo seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Claudio Bravo samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 8.0% | 4.0% |
| Myk skygge | 24.0% | 32.0% |
| Mild lysstyrke | 24.0% | 8.0% |
| Lyssterk balanse | 28.0% | 36.0% |
| Lyssterk | 16.0% | 20.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 6.0% | 4.0% |
| Subtile farger | 20.0% | 12.0% |
| Balansert mykhet | 32.0% | 48.0% |
| Tydelig fargepreg | 40.0% | 36.0% |
| Livlig farge | 2.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 31.2% | 36.0% |
| Nøytrale toner | 33.3% | 28.0% |
| Mørke toner | 27.1% | 24.0% |
| Pastellfarger | 8.3% | 12.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 6.0% | 4.0% |
| Balansert | 46.0% | 68.0% |
| Klar og intens | 48.0% | 28.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 8.0% | 4.0% |
| Mild | 8.0% | 0.0% |
| Balansert | 2.0% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 24.0% | 36.0% |
| Uttalelse | 58.0% | 60.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 8.0% | 4.0% |
| Mykt sammensatt palett | 12.0% | 16.0% |
| Balansert harmoni | 12.0% | 16.0% |
| Sterk fargeharmoni | 46.0% | 60.0% |
| Samstemt palett | 22.0% | 4.0% |
Hvilke malerier av Claudio Bravo vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Potro Rojo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (907) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Title translation: Estudio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (509) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (799) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (325) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (401) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (348) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (613) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Hvordan er enhetsfordelingen for Claudio Bravo-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| telefoner | 2200 | 55.0% |
| enheter | 1800 | 45.0% |
Hvilke språk bruker kjøperne av Claudio Bravo når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Dutch | 400 | 28.6% |
| French | 300 | 21.4% |
| Spanish | 200 | 14.3% |
| Russian | 200 | 14.3% |
| German | 100 | 7.1% |
| Greek | 100 | 7.1% |
| Polish | 100 | 7.1% |
Hvor mange besøk per dag får Claudio Bravo, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 100 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 400 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 100 |
| Wed 7 Oct | 100 |
| Thu 8 Oct | 100 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 300 |
| Mon 12 Oct | 100 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 100 |
| Thu 15 Oct | 100 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 200 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 300 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 200 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 300 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 200 |
Om Claudio Bravo på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Claudio Bravo har flest visninger?
- Untitled (426): 500 visninger, 20% av visningene. 10 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Claudio Bravo?
- 4000 besøk de siste tolv månedene, 1800 på kunstnersiden og 2200 på maleriene.
Hvilke enheter bruker de besøkende hos Claudio Bravo?
- Fordelingen av besøk er telefoner (55%) og enheter (45%); telefoner er mest vanlig med 55%.
Hvilken malestil av Claudio Bravo tiltrekker seg kjøpere?
- Balansert (Fargeintensitet) malerier: 68% av de besøkte, 46% av katalogen.