Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Konrad Martens på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Konrad Martens: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner One of the falls on the Apsley oftere enn noe annet maleri av Konrad Martens: 200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 22% av det totale antallet. Deretter kommer North Head From Above Balmoral, Sydney Harbour og Moorea From Papeete Harbour, Tahiti. Konrad Martens fikk 2300 besøk: 1400 på kunstnerprofilen og 900 på maleriene. Den beste måneden var Jul 2026: 1900 besøk. Smaken er klar: Lyssterk balanse (Lysstyrke) står for 44% av de besøkte, men utgjør kun 23% av katalogen.
Konrad Martens: de 8 maleriene kjøpere ser på først
De 8 maleriene til Konrad Martens med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
One of the falls on the Apsley, 1873
200 visninger · 22.2%
-
2
North Head From Above Balmoral, Sydney Harbour
100 visninger · 11.1%
-
3
Moorea From Papeete Harbour, Tahiti
100 visninger · 11.1%
-
4
Valparaíso
100 visninger · 11.1%
-
5
The Funeral Of Rear Admiral Phillip Parker King
100 visninger · 11.1%
-
6
Sydney harbour looking towards the North Head
100 visninger · 11.1%
-
7
Wisemans Ferry From The Macdonald River
100 visninger · 11.1%
-
8
Throsby Park
100 visninger · 11.1%
Hvordan endrer besøkene på Konrad Martens-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1000 | 900 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Konrad Martens seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Konrad Martens samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 4.5% | 0.0% |
| Myk skygge | 20.4% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 40.9% | 44.4% |
| Lyssterk balanse | 22.7% | 44.4% |
| Lyssterk | 11.4% | 11.1% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 52.3% | 44.4% |
| Subtile farger | 22.7% | 33.3% |
| Balansert mykhet | 18.2% | 22.2% |
| Tydelig fargepreg | 6.8% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 41.7% | 62.5% |
| Jordnær | 44.4% | 37.5% |
| Mørke toner | 8.3% | 0.0% |
| Monokrom | 2.8% | 0.0% |
| Pastellfarger | 2.8% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 38.6% | 33.3% |
| Balansert | 50.0% | 44.4% |
| Klar og intens | 11.4% | 22.2% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 6.8% | 11.1% |
| Mild | 13.6% | 22.2% |
| Balansert | 20.4% | 33.3% |
| Sterk kontrast | 20.4% | 22.2% |
| Uttalelse | 38.6% | 11.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 4.5% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 4.5% | 11.1% |
| Balansert harmoni | 6.8% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 34.1% | 22.2% |
| Samstemt palett | 50.0% | 66.7% |
Hvilke malerier av Konrad Martens vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| One of the falls on the Aps… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Sydney and Botany Bay from… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stalagmites, Burragalong Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of The Heads, Port Jac… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wiseman's Ferry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An illiwara lake landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sydney Cove | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sydney harbour looking towa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Forest Scene, Illawarra | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of Sydney Harbour Show… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøperne av Konrad Martens når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 200 | 100.0% |
Hvor mange besøk per dag får Konrad Martens, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 100 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
Om Konrad Martens på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Konrad Martens har flest visninger?
- One of the falls on the Apsley: 200 visninger, 22% av visningene. 8 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Konrad Martens?
- 2300 besøk de siste tolv månedene, 1400 på kunstnersiden og 900 på maleriene.
Hvilken malestil av Konrad Martens tiltrekker seg kjøpere?
- Lyssterk balanse (Lysstyrke) malerier: 44% av de besøkte, 23% av katalogen.