Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Daniel Maclise på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Daniel Maclise: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner Ekteskapet mellom Strongbow og Aoife oftere enn noe annet maleri av Daniel Maclise: 900 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 11% av det totale antallet. Deretter kommer Snap-Apple Night og King Lear and Cordelia. Daniel Maclise fikk 8400 besøk: 1100 på kunstnerprofilen og 7300 på maleriene. Trenden er positiv: 467% flere besøk i Oct 2026 enn i Sep 2026. Den beste måneden var Jul 2026: 5800 besøk. Besøk per enhet: enheter (87%), nettbrett (7%) og telefoner (6%). Smaken er klar: Nostalgi preget (Stemning) står for 27% av de besøkte, men utgjør kun 0% av katalogen.
Daniel Maclise: de 10 maleriene kjøpere ser på først
De 10 maleriene til Daniel Maclise med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Ekteskapet mellom Strongbow og Aoife
900 visninger · 10.7%
-
2
Snap-Apple Night
600 visninger · 7.1%
-
3
King Lear and Cordelia
400 visninger · 4.8%
-
4
Madeline after prayer
300 visninger · 3.6%
-
5
The Origin of the Harp
300 visninger · 3.6%
-
6
Charles lamb
300 visninger · 3.6%
-
7
Washington Irving
300 visninger · 3.6%
-
8
A Scene from 'Undine' (detail), 1843
200 visninger · 2.4%
-
9
Merry Christmas in the Baron's Hall
200 visninger · 2.4%
-
10
And in the First Career they Ran
200 visninger · 2.4%
Hvordan endrer besøkene på Daniel Maclise-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 700 | 5100 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
| Oct 2026 | 300 | 1400 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Daniel Maclise seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Daniel Maclise samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 100.0% | 59.1% |
| Nostalgi preget | 0.0% | 27.3% |
| Drømmende og romantisk | 0.0% | 13.6% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk | 100.0% | 50.0% |
| Lekent | 0.0% | 27.3% |
| Ettertenksomt | 0.0% | 13.6% |
| Melankolsk | 0.0% | 9.1% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 16.0% | 27.4% |
| Myk skygge | 20.0% | 23.8% |
| Mild lysstyrke | 32.0% | 17.9% |
| Lyssterk balanse | 6.0% | 11.9% |
| Lyssterk | 26.0% | 19.1% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 40.0% | 33.3% |
| Subtile farger | 24.0% | 40.5% |
| Balansert mykhet | 16.0% | 11.9% |
| Tydelig fargepreg | 20.0% | 14.3% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 52.1% | 58.2% |
| Nøytrale toner | 16.7% | 17.7% |
| Monokrom | 16.7% | 10.1% |
| Mørke toner | 14.6% | 10.1% |
| Pastellfarger | 0.0% | 3.8% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 22.0% | 38.1% |
| Balansert | 62.0% | 50.0% |
| Klar og intens | 16.0% | 11.9% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 30.0% | 22.6% |
| Mild | 14.0% | 15.5% |
| Balansert | 10.0% | 4.8% |
| Sterk kontrast | 18.0% | 26.2% |
| Uttalelse | 28.0% | 30.9% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 4.0% | 23.8% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 2.4% |
| Balansert harmoni | 0.0% | 9.5% |
| Sterk fargeharmoni | 48.0% | 27.4% |
| Samstemt palett | 48.0% | 36.9% |
Hvilke malerier av Daniel Maclise vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Snap-Apple Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 200 |
| And in the First Career the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Henry Viii's First Intervie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madeline after prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| A Scene from Gil Blas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| D Maclise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Scene from Gil Blas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Scene from Midas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Chivalric Vow of the La… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Claude Lorrain Sketching | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er enhetsfordelingen for Daniel Maclise-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 7300 | 86.9% |
| nettbrett | 600 | 7.1% |
| telefoner | 500 | 6.0% |
Hvilke språk bruker kjøperne av Daniel Maclise når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| French | 200 | 66.7% |
| German | 100 | 33.3% |
Hvor mange besøk per dag får Daniel Maclise, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 100 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 300 |
| Wed 21 Oct | 200 |
| Thu 22 Oct | 100 |
| Fri 23 Oct | 300 |
| Sat 24 Oct | 100 |
| Sun 25 Oct | 100 |
| Mon 26 Oct | 200 |
| Tue 27 Oct | 100 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 100 |
| Sat 31 Oct | 200 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 200 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 200 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 100 |
Om Daniel Maclise på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Daniel Maclise har flest visninger?
- Ekteskapet mellom Strongbow og Aoife: 900 visninger, 11% av visningene. 10 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Daniel Maclise?
- 8400 besøk de siste tolv månedene, 1100 på kunstnersiden og 7300 på maleriene.
Hvilke enheter bruker de besøkende hos Daniel Maclise?
- Fordelingen av besøk er enheter (87%), nettbrett (7%) og telefoner (6%); enheter er mest vanlig med 87%.
Hvilken malestil av Daniel Maclise tiltrekker seg kjøpere?
- Nostalgi preget (Stemning) malerier: 27% av de besøkte, 0% av katalogen.