Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Daniel Seghers på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Daniel Seghers: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner Garland of Flowers oftere enn noe annet maleri av Daniel Seghers: 200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 13% av det totale antallet. Deretter kommer Flowers in a Glass Vase og Garland of Flowers. Daniel Seghers fikk 2500 besøk: 1200 på kunstnerprofilen og 1300 på maleriene. Den beste måneden var Jul 2026: 1500 besøk. Smaken er klar: Seren (Stemning) står for 75% av de besøkte, men utgjør kun 0% av katalogen.
Daniel Seghers: de 10 maleriene kjøpere ser på først
De 10 maleriene til Daniel Seghers med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Garland of Flowers, 1650
200 visninger · 13.3%
-
2
Flowers in a Glass Vase, 1635
200 visninger · 13.3%
-
3
Garland of Flowers
200 visninger · 13.3%
-
4
Flowers.
200 visninger · 13.3%
-
5
Wreath of pink roses
200 visninger · 13.3%
-
6
Floral Wreath with Madonna and Child
100 visninger · 6.7%
-
7
Flower garlands.
100 visninger · 6.7%
-
8
Garland of flowers with the 'Noli me tangere, 1617
100 visninger · 6.7%
-
9
Sculpted cartouche adorned with flowergarlands with a representation of the Virgin and Christ-child, 1652
100 visninger · 6.7%
-
10
Swag of Flowers, 1640
100 visninger · 6.7%
Hvordan endrer besøkene på Daniel Seghers-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 600 | 400 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Daniel Seghers seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Daniel Seghers samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 93.9% | 25.0% |
| Seren | 0.0% | 75.0% |
| Mystisk | 3.0% | 0.0% |
| Drømmende og romantisk | 3.0% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Sjelelig oppløftende | 72.7% | 50.0% |
| Dramatisk | 15.2% | 0.0% |
| Fredfull | 0.0% | 50.0% |
| Ettertenksomt | 6.1% | 0.0% |
| Rolig | 3.0% | 0.0% |
| Alvorstung | 3.0% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 84.0% | 100.0% |
| Myk skygge | 14.0% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 2.0% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 70.0% | 60.0% |
| Subtile farger | 24.0% | 40.0% |
| Balansert mykhet | 2.0% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 4.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 90.0% | 100.0% |
| Balansert | 6.0% | 0.0% |
| Klar og intens | 4.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 10.0% | 0.0% |
| Mild | 36.0% | 33.3% |
| Balansert | 20.0% | 46.7% |
| Sterk kontrast | 18.0% | 20.0% |
| Uttalelse | 16.0% | 0.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 34.0% | 33.3% |
| Mykt sammensatt palett | 12.0% | 26.7% |
| Balansert harmoni | 16.0% | 20.0% |
| Sterk fargeharmoni | 26.0% | 20.0% |
| Samstemt palett | 12.0% | 0.0% |
Hvilke malerier av Daniel Seghers vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Garland of Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Portrait of Stadholder-King… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cartouche decorated with fl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bust of Constantijn Huygens… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Holy Family in a Flower… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child with St A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower Garland with the Vir… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A bust portrait of a woman… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower garland around a Mad… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers on a relief with a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøperne av Daniel Seghers når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 50.0% |
| Italian | 100 | 50.0% |
Hvor mange besøk per dag får Daniel Seghers, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 100 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 100 |
| Sun 25 Oct | 100 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 300 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 100 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 200 |
| Tue 3 Nov | 100 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 300 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 200 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 400 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 300 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 300 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 400 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 300 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 300 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 100 |
Om Daniel Seghers på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Daniel Seghers har flest visninger?
- Garland of Flowers: 200 visninger, 13% av visningene. 10 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Daniel Seghers?
- 2500 besøk de siste tolv månedene, 1200 på kunstnersiden og 1300 på maleriene.
Hvilken malestil av Daniel Seghers tiltrekker seg kjøpere?
- Seren (Stemning) malerier: 75% av de besøkte, 0% av katalogen.