Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Maurice Denis på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Maurice Denis: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner Tre Muse oftere enn noe annet maleri av Maurice Denis: 4800 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 33% av det totale antallet. Deretter kommer La Colonie de Vacances (Summer Camp), 1913 og Bathers at Port-Blanc. Maurice Denis fikk 16200 besøk: 2300 på kunstnerprofilen og 13900 på maleriene. Trenden er positiv: 21% flere besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Den beste måneden var Jul 2026: 9500 besøk. Besøk per enhet: enheter (65%), telefoner (32%) og nettbrett (2%). Smaken er klar: Balansert (Fargeintensitet) står for 82% av de besøkte, men utgjør kun 48% av katalogen.
Maurice Denis: de 10 maleriene kjøpere ser på først
De 10 maleriene til Maurice Denis med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Tre Muse, 1893
4800 visninger · 33.3%
-
2
La Colonie de Vacances (Summer Camp), 1913
900 visninger · 6.2%
-
3
Bathers at Port-Blanc, 1925
600 visninger · 4.2%
-
4
Le Pardon du Folgoët, 1930
400 visninger · 2.8%
-
5
Bacchus and Ariadne, 1907
400 visninger · 2.8%
-
6
The Annunciation under the Arch with Lilies, 1913
400 visninger · 2.8%
-
7
Les arbres verts Les hêtres de Kerduel Paysage aux arbres verts
400 visninger · 2.8%
-
8
Easter Morning or Easter Mystery, 1891
300 visninger · 2.1%
-
9
Landscape with Green Trees or Beech Trees in Kerduel, 1893
300 visninger · 2.1%
-
10
Au jardin
300 visninger · 2.1%
Hvordan endrer besøkene på Maurice Denis-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 1400 | 8100 |
| Aug 2026 | 200 | 2700 |
| Sep 2026 | 700 | 2800 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Maurice Denis seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Maurice Denis samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Eterisk | 33.3% | 66.3% |
| Harmonisk | 33.3% | 20.5% |
| Nostalgi preget | 0.0% | 7.2% |
| Lekent og muntert | 0.0% | 2.4% |
| Drømmende og romantisk | 33.3% | 1.2% |
| Mystisk | 0.0% | 1.2% |
| Seren | 0.0% | 1.2% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mysteriefylt | 33.3% | 57.8% |
| Fredfull | 0.0% | 16.9% |
| Sjelelig oppløftende | 0.0% | 10.8% |
| Rolig | 33.3% | 7.2% |
| Romantisk og varm | 33.3% | 2.4% |
| Lekent | 0.0% | 2.4% |
| Nostalgi preget av vemod | 0.0% | 1.2% |
| Ettertenksomt | 0.0% | 1.2% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 4.0% | 1.4% |
| Myk skygge | 20.0% | 44.4% |
| Mild lysstyrke | 44.0% | 25.0% |
| Lyssterk balanse | 26.0% | 27.1% |
| Lyssterk | 6.0% | 2.1% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 12.0% | 4.9% |
| Subtile farger | 30.0% | 63.2% |
| Balansert mykhet | 32.0% | 20.8% |
| Tydelig fargepreg | 26.0% | 10.4% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.7% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 45.0% | 40.2% |
| Nøytrale toner | 30.0% | 43.9% |
| Pastellfarger | 7.5% | 7.3% |
| Mørke toner | 7.5% | 6.1% |
| Naturtoner | 7.5% | 1.2% |
| Monokrom | 0.0% | 1.2% |
| Varme toner | 2.5% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 10.0% | 2.8% |
| Balansert | 48.0% | 81.9% |
| Klar og intens | 42.0% | 15.3% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 12.0% | 10.4% |
| Mild | 32.0% | 23.6% |
| Balansert | 10.0% | 7.6% |
| Sterk kontrast | 16.0% | 16.0% |
| Uttalelse | 30.0% | 42.4% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 30.0% | 12.5% |
| Mykt sammensatt palett | 12.0% | 16.0% |
| Balansert harmoni | 18.0% | 44.4% |
| Sterk fargeharmoni | 34.0% | 24.3% |
| Samstemt palett | 6.0% | 2.8% |
Hvilke malerier av Maurice Denis vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tre Muse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1000 | 1600 | 2000 |
| Homage to Cézanne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother and Child at Le Poul… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Wave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| La Colonie de Vacances (Sum… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | 0 | 0 |
| Bathers at Port-Blanc | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 400 | 0 |
| The visitation, eremitaget | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Prinsessen i tårnet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bretonne dans une barque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| White Sun on the Corn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Hvordan er enhetsfordelingen for Maurice Denis-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 10600 | 65.4% |
| telefoner | 5200 | 32.1% |
| nettbrett | 400 | 2.5% |
Hvilke språk bruker kjøperne av Maurice Denis når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 300 | 21.4% |
| French | 300 | 21.4% |
| Korean | 300 | 21.4% |
| Arabic | 100 | 7.1% |
| Spanish | 100 | 7.1% |
| Japanese | 100 | 7.1% |
| Polish | 100 | 7.1% |
| Russian | 100 | 7.1% |
Hvor mange besøk per dag får Maurice Denis, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 200 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 100 |
| Sun 27 Sep | 100 |
| Mon 28 Sep | 100 |
| Tue 29 Sep | 100 |
| Wed 30 Sep | 100 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 100 |
| Sun 4 Oct | 700 |
| Mon 5 Oct | 100 |
| Tue 6 Oct | 300 |
| Wed 7 Oct | 200 |
| Thu 8 Oct | 400 |
| Fri 9 Oct | 1100 |
| Sat 10 Oct | 300 |
| Sun 11 Oct | 300 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 100 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 400 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 400 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 800 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 400 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 800 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 400 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 400 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 400 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 1000 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 400 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 1000 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 200 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 400 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 500 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 500 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 1100 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 500 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 1100 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 500 |
Om Maurice Denis på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Maurice Denis har flest visninger?
- Tre Muse: 4800 visninger, 33% av visningene. 10 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Maurice Denis?
- 16200 besøk de siste tolv månedene, 2300 på kunstnersiden og 13900 på maleriene.
Hvilke enheter bruker de besøkende hos Maurice Denis?
- Fordelingen av besøk er enheter (65%), telefoner (32%) og nettbrett (2%); enheter er mest vanlig med 65%.
Hvilken malestil av Maurice Denis tiltrekker seg kjøpere?
- Balansert (Fargeintensitet) malerier: 82% av de besøkte, 48% av katalogen.