Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Dez Quarréll på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Dez Quarréll: de besøkendes perspektiv
Besøkende åpner Edric Still Rides oftere enn noe annet maleri av Dez Quarréll: 200 besøk i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 25% av det totale antallet. Deretter kommer The Old Man Becomes Young og The Snake Sheds Its Skin. Dez Quarréll fikk 1300 besøk: 800 på kunstnerprofilen og 500 på maleriene. Trenden er positiv: 150% flere besøk i Oct 2026 enn i Sep 2026. Den beste måneden var Jul 2026: 500 besøk. Smaken er klar: Mørkest (Lysstyrke) står for 62% av de besøkte, men utgjør kun 29% av katalogen.
Dez Quarréll: de 6 maleriene besøkende ser først på
De 6 maleriene til Dez Quarréll med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Edric Still Rides, 1996
200 visninger · 25.0%
-
2
The Old Man Becomes Young, 1995
200 visninger · 25.0%
-
3
The Snake Sheds Its Skin, 1996
100 visninger · 12.5%
-
4
La chasse galerie, 1998
100 visninger · 12.5%
-
5
And Then the Bow Cracked, 1991
100 visninger · 12.5%
-
6
Talk No More, 1996
100 visninger · 12.5%
Hvordan endrer besøkene på Dez Quarréll-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 400 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
| Oct 2026 | 500 | 0 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Dez Quarréll seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Dez Quarréll samsvarer med det besøkende velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 29.4% | 62.5% |
| Myk skygge | 32.4% | 25.0% |
| Mild lysstyrke | 23.5% | 12.5% |
| Lyssterk balanse | 14.7% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 8.8% | 0.0% |
| Subtile farger | 20.6% | 25.0% |
| Balansert mykhet | 26.5% | 37.5% |
| Tydelig fargepreg | 44.1% | 37.5% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørke toner | 69.6% | 100.0% |
| Nøytrale toner | 21.7% | 0.0% |
| Jordnær | 8.7% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 14.7% | 25.0% |
| Balansert | 50.0% | 37.5% |
| Klar og intens | 35.3% | 37.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 2.9% | 0.0% |
| Mild | 29.4% | 50.0% |
| Balansert | 8.8% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 26.5% | 50.0% |
| Uttalelse | 32.4% | 0.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 41.2% | 25.0% |
| Mykt sammensatt palett | 11.8% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 17.6% | 37.5% |
| Sterk fargeharmoni | 26.5% | 37.5% |
| Samstemt palett | 2.9% | 0.0% |
Hvilke malerier av Dez Quarréll vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Talk No More | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Into the Impenetrable Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Loyalist Cow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Snake Sheds Its Skin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jatayu's Noble Fight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Divine Weapons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celestial Food | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Message | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Final Arrow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nala's Causeway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker de besøkende hos Dez Quarréll når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 400 | 80.0% |
| Czech | 100 | 20.0% |
Hvor mange besøk per dag får Dez Quarréll, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 100 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 600 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
Om Dez Quarréll på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Dez Quarréll har flest visninger?
- Edric Still Rides: 200 visninger, 25% av visningene. 6 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Dez Quarréll?
- 1300 besøk de siste tolv månedene, 800 på kunstnersiden og 500 på maleriene.
Hvilken malestil av Dez Quarréll tiltrekker seg besøkende?
- Mørkest (Lysstyrke) malerier: 62% av de besøkte, 29% av katalogen.