Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Duncan Grant på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Duncan Grant: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner Bea Howe oftere enn noe annet maleri av Duncan Grant: 300 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 3% av det totale antallet. Deretter kommer Julian Bell Reading og Farm In Sussex. Duncan Grant fikk 9800 besøk: 2600 på kunstnerprofilen og 7200 på maleriene. Trenden er positiv: 9% flere besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Den beste måneden var Jul 2026: 7300 besøk. Besøk per enhet: enheter (78%), telefoner (18%) og nettbrett (4%). Smaken er klar: Myk skygge (Lysstyrke) står for 40% av de besøkte, men utgjør kun 24% av katalogen.
Duncan Grant: de 10 maleriene kjøpere ser på først
De 10 maleriene til Duncan Grant med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Bea Howe
300 visninger · 3.2%
-
2
Julian Bell Reading
300 visninger · 3.2%
-
3
Farm In Sussex
300 visninger · 3.2%
-
4
Interior At Gordon Square
200 visninger · 2.1%
-
5
Vanessa Bell, Nee Stephen -
200 visninger · 2.1%
-
6
Still Life, Asheham House
200 visninger · 2.1%
-
7
Walled Garden At Charleston, East Sussex
200 visninger · 2.1%
-
8
Still Life With Guitar
200 visninger · 2.1%
-
9
Katherine Cox
200 visninger · 2.1%
-
10
Flower Piece
200 visninger · 2.1%
Hvordan endrer besøkene på Duncan Grant-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 1200 | 6100 |
| Aug 2026 | 300 | 800 |
| Sep 2026 | 1100 | 100 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Duncan Grant seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Duncan Grant samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 12.0% | 9.5% |
| Myk skygge | 24.0% | 40.0% |
| Mild lysstyrke | 36.0% | 24.2% |
| Lyssterk balanse | 20.0% | 13.7% |
| Lyssterk | 8.0% | 12.6% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 16.0% | 14.7% |
| Subtile farger | 30.0% | 30.5% |
| Balansert mykhet | 42.0% | 34.7% |
| Tydelig fargepreg | 10.0% | 20.0% |
| Livlig farge | 2.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 37.2% | 50.7% |
| Nøytrale toner | 44.2% | 22.7% |
| Mørke toner | 16.3% | 18.7% |
| Pastellfarger | 0.0% | 8.0% |
| Monokrom | 2.3% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 10.0% | 14.7% |
| Balansert | 68.0% | 62.1% |
| Klar og intens | 22.0% | 23.2% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 22.0% | 14.7% |
| Mild | 28.0% | 32.6% |
| Balansert | 10.0% | 12.6% |
| Sterk kontrast | 24.0% | 22.1% |
| Uttalelse | 16.0% | 17.9% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 16.0% | 18.9% |
| Mykt sammensatt palett | 10.0% | 9.5% |
| Balansert harmoni | 20.0% | 11.6% |
| Sterk fargeharmoni | 40.0% | 48.4% |
| Samstemt palett | 14.0% | 11.6% |
Hvilke malerier av Duncan Grant vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Parrot Tulips | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Desmond Maccarthy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With Carrots | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life Of Flowers With… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior At Gordon Square | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still Life, The Blue China… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Decorated With A Still Life… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Angelica Playing The Violin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er enhetsfordelingen for Duncan Grant-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 7600 | 77.6% |
| telefoner | 1800 | 18.4% |
| nettbrett | 400 | 4.1% |
Hvilke språk bruker kjøperne av Duncan Grant når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 500 | 26.3% |
| French | 500 | 26.3% |
| Spanish | 400 | 21.1% |
| Italian | 200 | 10.5% |
| Danish | 100 | 5.3% |
| Hungarian | 100 | 5.3% |
| Japanese | 100 | 5.3% |
Hvor mange besøk per dag får Duncan Grant, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 400 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 100 |
| Mon 28 Sep | 100 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 100 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 400 |
| Mon 5 Oct | 800 |
| Tue 6 Oct | 100 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 100 |
| Fri 9 Oct | 200 |
| Sat 10 Oct | 200 |
| Sun 11 Oct | 200 |
| Mon 12 Oct | 700 |
| Tue 13 Oct | 500 |
| Wed 14 Oct | 300 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 400 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 500 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 1100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 400 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 300 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 500 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 600 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 1300 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 500 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 300 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 500 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 600 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 1500 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 500 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 400 |
Om Duncan Grant på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Duncan Grant har flest visninger?
- Bea Howe: 300 visninger, 3% av visningene. 10 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Duncan Grant?
- 9800 besøk de siste tolv månedene, 2600 på kunstnersiden og 7200 på maleriene.
Hvilke enheter bruker de besøkende hos Duncan Grant?
- Fordelingen av besøk er enheter (78%), telefoner (18%) og nettbrett (4%); enheter er mest vanlig med 78%.
Hvilken malestil av Duncan Grant tiltrekker seg kjøpere?
- Myk skygge (Lysstyrke) malerier: 40% av de besøkte, 24% av katalogen.