Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Édouard Manet på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Édouard Manet: etterspørsel ved et øyekast
Det mest viste maleriet av Édouard Manet på AllPaintingsStore.com i løpet av tolv måneder er Surprised Nymph. (Nym: 43200 visninger, noe som utgjør 16% av alle visninger for kunstneren. Neste på ønskelisten: En bar på Folies-Bergère og Frokost på Gras. Édouard Manet har totalt 295000 besøk, med 49200 på kunstnersiden og 245800 på enkeltmalerier. Etterspørselen øker: antall besøk har vokst med 30% fra Aug 2026 til Sep 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 160200 besøk. Kjøpere surfer på English (23%), German (13%) og Polish (13%). Interessen kommer hovedsakelig fra Germany (28%), Sweden (12%) og Iran (8%). Kjøpere surfer på enheter (66%), telefoner (31%) og nettbrett (3%). Kjøpere har en preferanse for Dempet (Fargemetning): 52% av besøkene, mot 34% av kunstnerens katalog.
De 10 maleriene av Édouard Manet som kjøpere åpner mest
En etterspørselsrangering basert på faktiske besøk de siste tolv månedene på AllPaintingsStore.com: de 10 maleriene til Édouard Manet som ble sett mest, med de mest besøkte først.
-
1
Surprised Nymph. (Nym, 1863
43200 visninger · 16.4%
-
2
En bar på Folies-Bergère, 1882
19700 visninger · 7.5%
-
3
Frokost på Gras, 1863
14600 visninger · 5.5%
-
4
Jernbanen
5000 visninger · 1.9%
-
5
Un bar aux Folies Bergère
4500 visninger · 1.7%
-
6
Nana, 1877
4200 visninger · 1.6%
-
7
Vår (Studie av Jeanne Demarsy), 1882
3700 visninger · 1.4%
-
8
Musik i Tuileriesgården, 1862
3600 visninger · 1.4%
-
9
Båting (Manet), 1874
3400 visninger · 1.3%
-
10
Henrettelsen av Keiser Maximilian av Mexico, 1867
3400 visninger · 1.3%
Hvor mye interesse får Édouard Manet hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 500 | 5200 |
| Jul 2026 | 13000 | 147200 |
| Aug 2026 | 15400 | 40700 |
| Sep 2026 | 20300 | 52700 |
Hvor ofte blir maleriene til Édouard Manet vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type malerier velger kjøpere av Édouard Manet?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se dataene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 16.3% | 31.7% |
| Elegant | 36.7% | 25.4% |
| Nostalgi preget | 10.2% | 17.1% |
| Seren | 16.3% | 13.2% |
| Harmonisk | 14.3% | 8.6% |
| Drømmende og romantisk | 2.0% | 1.6% |
| Klassisk | 4.1% | 1.4% |
| Jordnære toner | 0.0% | 0.3% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Ettertenksomt | 38.0% | 25.8% |
| Melankolsk | 20.0% | 21.5% |
| Dramatisk | 0.0% | 17.2% |
| Rolig | 14.0% | 9.9% |
| Mysteriefylt | 4.0% | 7.2% |
| Fredfull | 2.0% | 6.3% |
| Romantisk og varm | 8.0% | 5.4% |
| Alvorstung | 4.0% | 2.7% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 20.0% | 18.4% |
| Myk skygge | 42.0% | 34.5% |
| Mild lysstyrke | 24.0% | 36.7% |
| Lyssterk balanse | 4.0% | 7.6% |
| Lyssterk | 10.0% | 2.8% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 34.0% | 52.5% |
| Subtile farger | 36.0% | 27.1% |
| Balansert mykhet | 28.0% | 19.2% |
| Tydelig fargepreg | 2.0% | 1.2% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 63.3% | 52.0% |
| Nøytrale toner | 30.0% | 44.6% |
| Mørke toner | 6.7% | 2.2% |
| Monokrom | 0.0% | 1.2% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 44.0% | 35.8% |
| Balansert | 50.0% | 61.3% |
| Klar og intens | 6.0% | 2.9% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 8.0% | 3.8% |
| Mild | 16.0% | 8.2% |
| Balansert | 4.0% | 8.4% |
| Sterk kontrast | 24.0% | 20.1% |
| Uttalelse | 48.0% | 59.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 24.0% | 20.9% |
| Mykt sammensatt palett | 10.0% | 13.7% |
| Balansert harmoni | 10.0% | 15.3% |
| Sterk fargeharmoni | 44.0% | 42.7% |
| Samstemt palett | 12.0% | 7.4% |
Hvilke malerier av Édouard Manet er mest etterspurt, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Surprised Nymph. (Nym | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 12900 | 14000 | 12600 |
| Frokost på Gras | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4900 | 3300 | 5500 |
| En bar på Folies-Bergère | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5500 | 4200 | 8200 |
| Jernbanen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2100 | 700 | 1700 |
| Nana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1800 | 800 | 1500 |
| Luncheon on the Grass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1200 | 300 | 500 |
| Rue Mosnier med flagg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1300 | 800 | 700 |
| Un bar aux Folies Bergère | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2100 | 1200 | 800 |
| Musik i Tuileriesgården | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1400 | 700 | 1500 |
| Vår (Studie av Jeanne Demar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2100 | 300 | 1100 |
Hvilke enheter bruker kjøpere for å se på Édouard Manet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 193900 | 65.7% |
| telefoner | 91200 | 30.9% |
| nettbrett | 9900 | 3.4% |
Hvilke språk bruker kjøpere av Édouard Manet når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 6800 | 22.6% |
| German | 3900 | 13.0% |
| Polish | 3800 | 12.6% |
| Russian | 3300 | 11.0% |
| Italian | 2600 | 8.6% |
| Swedish | 1700 | 5.6% |
| Spanish | 1500 | 5.0% |
| Bulgarian | 1300 | 4.3% |
| French | 800 | 2.7% |
| Czech | 600 | 2.0% |
Hvor mange daglige besøk har Édouard Manet, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 21 Sep | 3700 |
| Tue 22 Sep | 3700 |
| Wed 23 Sep | 4200 |
| Thu 24 Sep | 4100 |
| Fri 25 Sep | 2600 |
| Sat 26 Sep | 4000 |
| Sun 27 Sep | 3800 |
| Mon 28 Sep | 3700 |
| Tue 29 Sep | 4600 |
| Wed 30 Sep | 5300 |
| Thu 1 Oct | 5800 |
| Fri 2 Oct | 2300 |
| Sat 3 Oct | 2600 |
| Sun 4 Oct | 4600 |
| Mon 5 Oct | 4100 |
| Tue 6 Oct | 7100 |
| Wed 7 Oct | 3900 |
| Thu 8 Oct | 5300 |
| Fri 9 Oct | 3600 |
| Sat 10 Oct | 4100 |
| Sun 11 Oct | 8500 |
| Mon 12 Oct (prognose) | 5200 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 6900 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 6000 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 6800 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 3800 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 4800 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 7600 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 5600 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 7500 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 6600 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 7400 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 4200 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 5200 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 8300 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 6000 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 8100 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 7000 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 8000 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 4500 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 5600 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 8900 |
Édouard Manet: vanlige spørsmål
Hvilke malerier av Édouard Manet er mest etterspurt?
- Surprised Nymph. (Nym leder med 43200 besøk (16% av visningene til Édouard Manet). Rangeringen ovenfor viser de 10 øverste.
Hvor stor interesse er det for Édouard Manet?
- 295000 besøk de siste tolv månedene: 49200 på kunstnersiden og 245800 på individuelle malerier.
Hvilke enheter bruker kjøpere for å se på Édouard Manet?
- Kjøpere surfer på enheter (66%), telefoner (31%) og nettbrett (3%); enheter står for 66% av besøkene.
Hvilke språk bruker de besøkende hos Édouard Manet?
- English (23%), German (13%) og Polish (13%). English er størst med 23%.
Hvilken type malerier av Édouard Manet foretrekker kjøpere?
- Dempet (Fargemetning): 52% av besøkene for 34% av katalogen.