Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Egbert Van Der Poel på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Egbert Van Der Poel: de viktigste tallene
Fire in a Village er det maleriet av Egbert Van Der Poel som er mest sett: 300 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 20% av kunstnerens visninger. Etterfølges av Barnyard Scene og Seashore by Moonlight. Totalt 1800 besøk: 500 til kunstnersiden og 1300 til maleriene. Ned 100% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 med 1600 besøk. Melankolsk (Emosjonell tone) er den foretrukne stilen: 71% av besøkene, 17% av katalogen.
Topp 10 malerier av Egbert Van Der Poel basert på antall visninger
Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til Egbert Van Der Poel som folk åpner mest.
-
1
Fire in a Village
300 visninger · 20.0%
-
2
Barnyard Scene, 1658
200 visninger · 13.3%
-
3
Seashore by Moonlight, 1660
200 visninger · 13.3%
-
4
The Fair, 1661
100 visninger · 6.7%
-
5
The Explosion of the Delft Magazine, 1654
100 visninger · 6.7%
-
6
UNE MAISON RUSTIQUE
100 visninger · 6.7%
-
7
INCENDIE DANS UN VILLAGE
100 visninger · 6.7%
-
8
View of Delft after the Explosion of 1654, 1654
100 visninger · 6.7%
-
9
Marine effet de lune
100 visninger · 6.7%
-
10
Retour de pêche
100 visninger · 6.7%
Hva er den månedlige trafikken på Egbert Van Der Poel-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 1200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hva er den månedlige trafikken på maleriene til Egbert Van Der Poel?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger kjøpere blant maleriene til Egbert Van Der Poel?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tabellen
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 16.7% | 57.1% |
| Jordnære toner | 16.7% | 14.3% |
| Elegant | 16.7% | 14.3% |
| Nostalgi preget | 16.7% | 14.3% |
| Harmonisk | 16.7% | 0.0% |
| Seren | 16.7% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Melankolsk | 16.7% | 71.4% |
| Rolig | 16.7% | 14.3% |
| Nostalgi preget av vemod | 16.7% | 14.3% |
| Trøstende og trygg | 16.7% | 0.0% |
| Ettertenksomt | 16.7% | 0.0% |
| Fredfull | 16.7% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 70.0% | 80.0% |
| Myk skygge | 14.0% | 6.7% |
| Mild lysstyrke | 14.0% | 6.7% |
| Lyssterk balanse | 2.0% | 6.7% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 44.0% | 60.0% |
| Subtile farger | 38.0% | 33.3% |
| Balansert mykhet | 12.0% | 6.7% |
| Tydelig fargepreg | 6.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 88.1% | 91.7% |
| Mørke toner | 4.8% | 0.0% |
| Monokrom | 4.8% | 0.0% |
| Nøytrale toner | 2.4% | 8.3% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 68.0% | 60.0% |
| Balansert | 28.0% | 40.0% |
| Klar og intens | 4.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 46.0% | 26.7% |
| Mild | 12.0% | 26.7% |
| Balansert | 10.0% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 12.0% | 13.3% |
| Uttalelse | 20.0% | 33.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.0% | 33.3% |
| Mykt sammensatt palett | 4.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 12.0% | 33.3% |
| Sterk fargeharmoni | 24.0% | 26.7% |
| Samstemt palett | 54.0% | 6.7% |
Hvordan presterer de mest populære maleriene til Egbert Van Der Poel måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tabellen
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fire in a Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| PAYSAN DONNANT A MANGER A D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| UNE MAISON RUSTIQUE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Fair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| INTERIEUR DE LA GRANGE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Pancake Maker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Feiring ved lykter på Gamle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Delft after the Exp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| INCENDIE DANS UN VILLAGE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Village Fire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er språkfordelingen for publikummet til Egbert Van Der Poel?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tabellen
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Italian | 200 | 100.0% |
Hvor mange daglige besøk har Egbert Van Der Poel, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tabellen
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 100 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 100 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
Etterspørsel etter spørsmål om Egbert Van Der Poel
Hva er det mest viste maleriet av Egbert Van Der Poel?
- Fire in a Village, med 300 visninger eller 20% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 10.
Hvor mange besøk får Egbert Van Der Poel på AllPaintingsStore.com?
- 1800 de siste tolv månedene (500 på kunstnersiden, 1300 på maleriene).
Er det en stil hos Egbert Van Der Poel som besøkende foretrekker?
- Ja, Melankolsk (Emosjonell tone): 71% av besøkene mot 17% av katalogen.