Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Emil Jacob Schindler på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Emil Jacob Schindler: etterspørsel ved et øyekast
Det mest viste maleriet av Emil Jacob Schindler på AllPaintingsStore.com i løpet av tolv måneder er Grazing Cattle in Holland: 300 visninger, noe som utgjør 20% av alle visninger for kunstneren. Neste på ønskelisten: Flower Garden in Weissenkirchen og March Atmosphere Early Spring in the Vienna Woods. Emil Jacob Schindler har totalt 2900 besøk, med 1600 på kunstnersiden og 1300 på enkeltmalerier. Etterspørselen avtok: antall besøk falt 100% fra Aug 2026 til Sep 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 2200 besøk. Kjøpere har en preferanse for Balansert (Fargeintensitet): 73% av besøkene, mot 52% av kunstnerens katalog.
De 9 maleriene av Emil Jacob Schindler som kjøpere åpner mest
En etterspørselsrangering basert på faktiske besøk de siste tolv månedene på AllPaintingsStore.com: de 9 maleriene til Emil Jacob Schindler som ble sett mest, med de mest besøkte først.
-
1
Grazing Cattle in Holland, 1875
300 visninger · 20.0%
-
2
Flower Garden in Weissenkirchen, 1879
200 visninger · 13.3%
-
3
March Atmosphere Early Spring in the Vienna Woods, 1884
200 visninger · 13.3%
-
4
Aus dem Prater (The Prater Gardens), 1870
200 visninger · 13.3%
-
5
Motif from the Vienna Prater (Krieau), 1876
200 visninger · 13.3%
-
6
Mountain Stream in the Ramau, 1868
100 visninger · 6.7%
-
7
In the Garden at Schloss Niederweiden, 1885
100 visninger · 6.7%
-
8
Embrace in the Forest
100 visninger · 6.7%
-
9
Forest Path with Sheeps (also known as Waldweg mit Schafen), 1875
100 visninger · 6.7%
Hvor mye interesse får Emil Jacob Schindler hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 100 |
| Jul 2026 | 1100 | 1100 |
| Aug 2026 | 300 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hvor ofte blir maleriene til Emil Jacob Schindler vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type malerier velger kjøpere av Emil Jacob Schindler?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se dataene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 8.7% | 6.7% |
| Myk skygge | 26.1% | 20.0% |
| Mild lysstyrke | 43.5% | 33.3% |
| Lyssterk balanse | 21.7% | 40.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 39.1% | 40.0% |
| Subtile farger | 52.2% | 60.0% |
| Balansert mykhet | 8.7% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 43.5% | 26.7% |
| Balansert | 52.2% | 73.3% |
| Klar og intens | 4.3% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 17.4% | 20.0% |
| Balansert | 4.3% | 13.3% |
| Sterk kontrast | 13.0% | 6.7% |
| Uttalelse | 65.2% | 60.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 4.3% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 26.1% | 40.0% |
| Balansert harmoni | 13.0% | 20.0% |
| Sterk fargeharmoni | 30.4% | 33.3% |
| Samstemt palett | 26.1% | 6.7% |
Hvilke malerier av Emil Jacob Schindler er mest etterspurt, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Møllebrakk i Plankenberg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Motif from the Prate Krieau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Stream in the Ramau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Duck Hunting i Prater | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gosau Mill near Ischl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonrise in the Prater Mead… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| February Atmosphere Early S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Meadow in Hacking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harvest Month in Plankenberg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grazing Cattle in Holland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøpere av Emil Jacob Schindler når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange daglige besøk har Emil Jacob Schindler, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
Emil Jacob Schindler: vanlige spørsmål
Hvilke malerier av Emil Jacob Schindler er mest etterspurt?
- Grazing Cattle in Holland leder med 300 besøk (20% av visningene til Emil Jacob Schindler). Rangeringen ovenfor viser de 9 øverste.
Hvor stor interesse er det for Emil Jacob Schindler?
- 2900 besøk de siste tolv månedene: 1600 på kunstnersiden og 1300 på individuelle malerier.
Hvilken type malerier av Emil Jacob Schindler foretrekker kjøpere?
- Balansert (Fargeintensitet): 73% av besøkene for 52% av katalogen.