Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Emilio Sánchez Perrier på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Emilio Sánchez Perrier: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner A Riverbank in Poissy oftere enn noe annet maleri av Emilio Sánchez Perrier: 300 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 27% av det totale antallet. Deretter kommer Spanish Landscape og At the edge of the river. Emilio Sánchez Perrier fikk 1900 besøk: 800 på kunstnerprofilen og 1100 på maleriene. Trenden er positiv: 600% flere besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Den beste måneden var Jul 2026: 1000 besøk. Smaken er klar: Dempet (Fargemetning) står for 45% av de besøkte, men utgjør kun 19% av katalogen.
Emilio Sánchez Perrier: de 9 maleriene kjøpere ser på først
De 9 maleriene til Emilio Sánchez Perrier med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
A Riverbank in Poissy
300 visninger · 27.3%
-
2
Spanish Landscape, 1881
100 visninger · 9.1%
-
3
At the edge of the river
100 visninger · 9.1%
-
4
Boating Party at Rest, San Roque
100 visninger · 9.1%
-
5
A quiet afternoon on the river
100 visninger · 9.1%
-
6
An Afternooon on the River, Seville
100 visninger · 9.1%
-
7
Boating along a Quiet River, Acala
100 visninger · 9.1%
-
8
A Orillas del rio, Alcala
100 visninger · 9.1%
-
9
Calm Waters at Chaponval
100 visninger · 9.1%
Hvordan endrer besøkene på Emilio Sánchez Perrier-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 100 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 700 | 0 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Emilio Sánchez Perrier seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Emilio Sánchez Perrier samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 16.2% | 36.4% |
| Mild lysstyrke | 54.0% | 45.5% |
| Lyssterk balanse | 29.7% | 18.2% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 18.9% | 45.5% |
| Subtile farger | 35.1% | 36.4% |
| Balansert mykhet | 35.1% | 18.2% |
| Tydelig fargepreg | 10.8% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 13.5% | 36.4% |
| Balansert | 64.9% | 54.5% |
| Klar og intens | 21.6% | 9.1% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 2.7% | 9.1% |
| Balansert | 8.1% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 27.0% | 36.4% |
| Uttalelse | 62.2% | 54.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 5.4% | 9.1% |
| Mykt sammensatt palett | 13.5% | 9.1% |
| Balansert harmoni | 13.5% | 9.1% |
| Sterk fargeharmoni | 37.8% | 54.5% |
| Samstemt palett | 29.7% | 18.2% |
Hvilke malerier av Emilio Sánchez Perrier vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Casita al Mar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Campfire on the bank of riv… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On The River Bank | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Riverbank in Poissy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| A Orillas del rio, Alcala | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bords de L'Oise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spanish Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A River Landscape in Pontise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'Oise sur Auvers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Riverbank in Poissy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøperne av Emilio Sánchez Perrier når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 500 | 45.5% |
| Spanish | 500 | 45.5% |
| Portuguese | 100 | 9.1% |
Hvor mange besøk per dag får Emilio Sánchez Perrier, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 400 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 100 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 100 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 200 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 100 |
| Sun 11 Oct | 1100 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 500 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 1000 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 600 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 1200 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 700 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 1300 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 100 |
Om Emilio Sánchez Perrier på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Emilio Sánchez Perrier har flest visninger?
- A Riverbank in Poissy: 300 visninger, 27% av visningene. 9 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Emilio Sánchez Perrier?
- 1900 besøk de siste tolv månedene, 800 på kunstnersiden og 1100 på maleriene.
Hvilken malestil av Emilio Sánchez Perrier tiltrekker seg kjøpere?
- Dempet (Fargemetning) malerier: 45% av de besøkte, 19% av katalogen.