Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Emily Carr på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Emily Carr: etterspørsel ved et øyekast
Det mest viste maleriet av Emily Carr på AllPaintingsStore.com i løpet av tolv måneder er Brittany, France: 400 visninger, noe som utgjør 9% av alle visninger for kunstneren. Neste på ønskelisten: Young Pines And Sky og Forest, British Columbia. Emily Carr har totalt 7400 besøk, med 3300 på kunstnersiden og 4100 på enkeltmalerier. Etterspørselen øker: antall besøk har vokst med 500% fra Aug 2026 til Sep 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 5800 besøk. Kjøpere surfer på enheter (69%), telefoner (26%) og nettbrett (5%). Kjøpere har en preferanse for Fredfull (Emosjonell tone): 56% av besøkene, mot 37% av kunstnerens katalog.
De 10 maleriene av Emily Carr som kjøpere åpner mest
En etterspørselsrangering basert på faktiske besøk de siste tolv månedene på AllPaintingsStore.com: de 10 maleriene til Emily Carr som ble sett mest, med de mest besøkte først.
-
1
Brittany, France, 1911
400 visninger · 9.1%
-
2
Young Pines And Sky
300 visninger · 6.8%
-
3
Forest, British Columbia
300 visninger · 6.8%
-
4
House Near Woods, 1931
200 visninger · 4.5%
-
5
Reforestation, 1936
200 visninger · 4.5%
-
6
Dancing Sunlight, 1937
200 visninger · 4.5%
-
7
Tanoo, 1912
200 visninger · 4.5%
-
8
Heart Of The Forest
200 visninger · 4.5%
-
9
Trees Love To Toss And Sway; They Make Such Happy Noises
200 visninger · 4.5%
-
10
Tree In Autumn
200 visninger · 4.5%
Hvor mye interesse får Emily Carr hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 2500 | 3300 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 700 | 500 |
Hvor ofte blir maleriene til Emily Carr vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type malerier velger kjøpere av Emily Carr?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se dataene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Harmonisk | 40.7% | 44.4% |
| Seren | 40.7% | 44.4% |
| Dramatisk intensitet | 3.7% | 3.7% |
| Jordnære toner | 3.7% | 3.7% |
| Naturlig inspirert | 7.4% | 0.0% |
| Nostalgi preget | 3.7% | 3.7% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Fredfull | 37.0% | 55.6% |
| Ettertenksomt | 22.2% | 11.1% |
| Rolig | 14.8% | 11.1% |
| Melankolsk | 11.1% | 14.8% |
| Nostalgi preget av vemod | 7.4% | 3.7% |
| Sjelelig oppløftende | 3.7% | 3.7% |
| Mysteriefylt | 3.7% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 29.2% | 36.4% |
| Myk skygge | 31.2% | 27.3% |
| Mild lysstyrke | 29.2% | 22.7% |
| Lyssterk balanse | 10.4% | 13.6% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 29.2% | 27.3% |
| Subtile farger | 43.8% | 34.1% |
| Balansert mykhet | 20.8% | 31.8% |
| Tydelig fargepreg | 6.2% | 6.8% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 54.2% | 55.6% |
| Nøytrale toner | 33.3% | 27.8% |
| Naturtoner | 4.2% | 16.7% |
| Mørke toner | 8.3% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 35.4% | 34.1% |
| Balansert | 56.2% | 56.8% |
| Klar og intens | 8.3% | 9.1% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 12.5% | 15.9% |
| Mild | 22.9% | 18.2% |
| Balansert | 18.8% | 22.7% |
| Sterk kontrast | 22.9% | 25.0% |
| Uttalelse | 22.9% | 18.2% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 43.8% | 31.8% |
| Mykt sammensatt palett | 14.6% | 15.9% |
| Balansert harmoni | 10.4% | 11.4% |
| Sterk fargeharmoni | 25.0% | 29.5% |
| Samstemt palett | 6.2% | 11.4% |
Hvilke malerier av Emily Carr er mest etterspurt, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Skoglandskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dansende trær | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Kitwangar Stavn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Trees in France | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Reforestation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| British Columbia Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Roots | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Haida Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| House Near Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Cha-atl, Felt med Stang | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker kjøpere for å se på Emily Carr?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 5100 | 68.9% |
| telefoner | 1900 | 25.7% |
| nettbrett | 400 | 5.4% |
Hvilke språk bruker kjøpere av Emily Carr når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| German | 500 | 33.3% |
| Spanish | 500 | 33.3% |
| English | 200 | 13.3% |
| Italian | 100 | 6.7% |
| Japanese | 100 | 6.7% |
| Polish | 100 | 6.7% |
Hvor mange daglige besøk har Emily Carr, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 24 Sep | 300 |
| Fri 25 Sep | 100 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 300 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 100 |
| Sat 3 Oct | 300 |
| Sun 4 Oct | 200 |
| Mon 5 Oct | 100 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 200 |
| Fri 9 Oct | 300 |
| Sat 10 Oct | 200 |
| Sun 11 Oct | 100 |
| Mon 12 Oct | 100 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 100 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 300 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 300 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 300 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 300 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 300 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 300 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 300 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 300 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 300 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 100 |
Emily Carr: vanlige spørsmål
Hvilke malerier av Emily Carr er mest etterspurt?
- Brittany, France leder med 400 besøk (9% av visningene til Emily Carr). Rangeringen ovenfor viser de 10 øverste.
Hvor stor interesse er det for Emily Carr?
- 7400 besøk de siste tolv månedene: 3300 på kunstnersiden og 4100 på individuelle malerier.
Hvilke enheter bruker kjøpere for å se på Emily Carr?
- Kjøpere surfer på enheter (69%), telefoner (26%) og nettbrett (5%); enheter står for 69% av besøkene.
Hvilken type malerier av Emily Carr foretrekker kjøpere?
- Fredfull (Emosjonell tone): 56% av besøkene for 37% av katalogen.