Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Emily Stannard på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Emily Stannard: etterspørsel ved et øyekast
Det mest viste maleriet av Emily Stannard på AllPaintingsStore.com i løpet av tolv måneder er Dead Game and a Gun: 200 visninger, noe som utgjør 22% av alle visninger for kunstneren. Neste på ønskelisten: Still Life of Dead Ducks, a Hare with a Basket and a Sprig of Holly og A Bird Study. Emily Stannard har totalt 900 besøk, med 400 på kunstnersiden og 500 på enkeltmalerier. Etterspørselen avtok: antall besøk falt 100% fra Aug 2026 til Sep 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 800 besøk. Kjøpere har en preferanse for Samstemt palett (Fargeharmoni): 22% av besøkene, mot 10% av kunstnerens katalog.
De 6 maleriene av Emily Stannard som kjøpere åpner mest
En etterspørselsrangering basert på faktiske besøk de siste tolv månedene på AllPaintingsStore.com: de 6 maleriene til Emily Stannard som ble sett mest, med de mest besøkte først.
-
1
Dead Game and a Gun, 1835
200 visninger · 22.2%
-
2
Still Life of Dead Ducks, a Hare with a Basket and a Sprig of Holly, 1853
200 visninger · 22.2%
-
3
A Bird Study, 1828
200 visninger · 22.2%
-
4
Still Life of Dead Game with a Flagon and a String of Onions, 1847
100 visninger · 11.1%
-
5
Vase of Flowers, 1820
100 visninger · 11.1%
-
6
Still Life of Hamper with Dead Wood Pigeon and Leveret
100 visninger · 11.1%
Hvor mye interesse får Emily Stannard hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 500 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hvor ofte blir maleriene til Emily Stannard vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type malerier velger kjøpere av Emily Stannard?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se dataene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 60.0% | 66.7% |
| Myk skygge | 30.0% | 22.2% |
| Mild lysstyrke | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 10.0% | 11.1% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 10.0% | 11.1% |
| Subtile farger | 70.0% | 77.8% |
| Balansert mykhet | 20.0% | 11.1% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 20.0% | 11.1% |
| Balansert | 80.0% | 88.9% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 30.0% | 33.3% |
| Balansert | 20.0% | 22.2% |
| Sterk kontrast | 30.0% | 33.3% |
| Uttalelse | 20.0% | 11.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 30.0% | 33.3% |
| Sterk fargeharmoni | 60.0% | 44.4% |
| Samstemt palett | 10.0% | 22.2% |
Hvilke malerier av Emily Stannard er mest etterspurt, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vase of Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Dead Game and a Gun | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of Wild Duck | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life of Dead Game wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dead Game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life of Dead Ducks, a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Group of Dead Game Birds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Bird Study | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life of Hamper with D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøpere av Emily Stannard når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange daglige besøk har Emily Stannard, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 200 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
Emily Stannard: vanlige spørsmål
Hvilke malerier av Emily Stannard er mest etterspurt?
- Dead Game and a Gun leder med 200 besøk (22% av visningene til Emily Stannard). Rangeringen ovenfor viser de 6 øverste.
Hvor stor interesse er det for Emily Stannard?
- 900 besøk de siste tolv månedene: 400 på kunstnersiden og 500 på individuelle malerier.
Hvilken type malerier av Emily Stannard foretrekker kjøpere?
- Samstemt palett (Fargeharmoni): 22% av besøkene for 10% av katalogen.