Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Eva Gonzalès på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Eva Gonzalès: de viktigste tallene
A Loge in the Theatre des Italiens er det maleriet av Eva Gonzalès som er mest sett: 500 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 12% av kunstnerens visninger. Etterfølges av Nanny og barn og Portrait of a Young Woman. Totalt 5600 besøk: 1700 til kunstnersiden og 3900 til maleriene. Opp 62% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 med 3300 besøk. Enhetsoppdeling: enheter (79%), telefoner (20%) og nettbrett (2%). Monokromatisk (Fargeintensitet) er den foretrukne stilen: 66% av besøkene, 48% av katalogen.
Topp 10 malerier av Eva Gonzalès basert på antall visninger
Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til Eva Gonzalès som folk åpner mest.
-
1
A Loge in the Theatre des Italiens, 1874
500 visninger · 12.2%
-
2
Nanny og barn, 1877
500 visninger · 12.2%
-
3
Portrait of a Young Woman, 1870
500 visninger · 12.2%
-
4
Peonies and June Bug, 1871
300 visninger · 7.3%
-
5
The Indolence, 1872
300 visninger · 7.3%
-
6
The Little Lever, 1876
200 visninger · 4.9%
-
7
Jeanne Gonzales in Profile, 1865
200 visninger · 4.9%
-
8
Reading in the Forest
200 visninger · 4.9%
-
9
On the Water, 1871
100 visninger · 2.4%
-
10
The Woman in Pink, 1879
100 visninger · 2.4%
Hva er den månedlige trafikken på Eva Gonzalès-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 700 | 2600 |
| Aug 2026 | 200 | 600 |
| Sep 2026 | 700 | 600 |
Hva er den månedlige trafikken på maleriene til Eva Gonzalès?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger kjøpere blant maleriene til Eva Gonzalès?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tabellen
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 30.0% | 41.5% |
| Myk skygge | 30.0% | 36.6% |
| Mild lysstyrke | 22.5% | 17.1% |
| Lyssterk balanse | 17.5% | 4.9% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 32.5% | 43.9% |
| Subtile farger | 42.5% | 34.2% |
| Balansert mykhet | 20.0% | 19.5% |
| Tydelig fargepreg | 5.0% | 2.4% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 63.6% | 74.2% |
| Nøytrale toner | 30.3% | 19.4% |
| Mørke toner | 3.0% | 3.2% |
| Naturtoner | 3.0% | 3.2% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 47.5% | 65.8% |
| Balansert | 42.5% | 31.7% |
| Klar og intens | 10.0% | 2.4% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 7.5% | 4.9% |
| Mild | 12.5% | 2.4% |
| Balansert | 10.0% | 17.1% |
| Sterk kontrast | 15.0% | 17.1% |
| Uttalelse | 55.0% | 58.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 15.0% | 19.5% |
| Mykt sammensatt palett | 7.5% | 19.5% |
| Balansert harmoni | 22.5% | 24.4% |
| Sterk fargeharmoni | 45.0% | 34.2% |
| Samstemt palett | 10.0% | 2.4% |
Hvordan presterer de mest populære maleriene til Eva Gonzalès måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tabellen
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nanny og barn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 100 |
| A Loge in the Theatre des I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 200 |
| On the Water | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of a Woman in White | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Portrait of a Young Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 100 |
| The Indolence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 |
| Secretly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| UNE LOGE AUX ITALIENS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Toilet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Little Lever | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Mobiltelefoner eller datamaskiner: hvor har Eva Gonzalès surfet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 4400 | 78.6% |
| telefoner | 1100 | 19.6% |
| nettbrett | 100 | 1.8% |
Hvordan er språkfordelingen for publikummet til Eva Gonzalès?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tabellen
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Spanish | 300 | 27.3% |
| Italian | 300 | 27.3% |
| Bulgarian | 200 | 18.2% |
| German | 100 | 9.1% |
| English | 100 | 9.1% |
| Portuguese | 100 | 9.1% |
Hvor mange daglige besøk har Eva Gonzalès, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tabellen
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 300 |
| Fri 25 Sep | 100 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 300 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 300 |
| Sat 3 Oct | 200 |
| Sun 4 Oct | 100 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 100 |
| Sat 10 Oct | 200 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 200 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
Etterspørsel etter spørsmål om Eva Gonzalès
Hva er det mest viste maleriet av Eva Gonzalès?
- A Loge in the Theatre des Italiens, med 500 visninger eller 12% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 10.
Hvor mange besøk får Eva Gonzalès på AllPaintingsStore.com?
- 5600 de siste tolv månedene (1700 på kunstnersiden, 3900 på maleriene).
Blir Eva Gonzalès sett mest på mobil eller på datamaskin?
- Besøkene er fordelt på enheter (79%), telefoner (20%) og nettbrett (2%); enheter leder med 79%.
Er det en stil hos Eva Gonzalès som besøkende foretrekker?
- Ja, Monokromatisk (Fargeintensitet): 66% av besøkene mot 48% av katalogen.