Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Everhardus Koster på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Everhardus Koster: etterspørsel ved et øyekast
Det mest viste maleriet av Everhardus Koster på AllPaintingsStore.com i løpet av tolv måneder er A river estuary: 200 visninger, noe som utgjør 25% av alle visninger for kunstneren. Neste på ønskelisten: Lost in thoughts og The groote kerk, maassluis. Everhardus Koster har totalt 700 besøk, med 0 på kunstnersiden og 700 på enkeltmalerier. Toppmåned: Jul 2026 med 700 besøk. Kjøpere har en preferanse for Balansert (Fargeintensitet): 88% av besøkene, mot 50% av kunstnerens katalog.
De 7 maleriene av Everhardus Koster som kjøpere åpner mest
En etterspørselsrangering basert på faktiske besøk de siste tolv månedene på AllPaintingsStore.com: de 7 maleriene til Everhardus Koster som ble sett mest, med de mest besøkte først.
-
1
A river estuary
200 visninger · 25.0%
-
2
Lost in thoughts
100 visninger · 12.5%
-
3
The groote kerk, maassluis
100 visninger · 12.5%
-
4
At the town lock
100 visninger · 12.5%
-
5
Sailing vessels and a steamship by a coast
100 visninger · 12.5%
-
6
A river estuary with moored fishing pinks and townsfolk on the quay
100 visninger · 12.5%
-
7
Shipping on a calm
100 visninger · 12.5%
Hvor mye interesse får Everhardus Koster hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 0 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 0 |
Hvor ofte blir maleriene til Everhardus Koster vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type malerier velger kjøpere av Everhardus Koster?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se dataene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 3.9% | 12.5% |
| Myk skygge | 3.9% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 11.5% | 12.5% |
| Lyssterk balanse | 61.5% | 62.5% |
| Lyssterk | 19.2% | 12.5% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 38.5% | 12.5% |
| Subtile farger | 26.9% | 50.0% |
| Balansert mykhet | 30.8% | 25.0% |
| Tydelig fargepreg | 3.9% | 12.5% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 88.0% | 62.5% |
| Jordnær | 8.0% | 25.0% |
| Pastellfarger | 4.0% | 12.5% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 26.9% | 0.0% |
| Balansert | 50.0% | 87.5% |
| Klar og intens | 23.1% | 12.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 23.1% | 12.5% |
| Mild | 23.1% | 50.0% |
| Balansert | 11.5% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 23.1% | 12.5% |
| Uttalelse | 19.2% | 25.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 7.7% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 0.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 38.5% | 62.5% |
| Samstemt palett | 53.8% | 37.5% |
Hvilke malerier av Everhardus Koster er mest etterspurt, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se dataene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| House 'Meer en Vaart', the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anno 1702. The Destruction… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anno 1666. The Battle in th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anno 1673. Willem III visit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The expedition to Chatham.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Het buiten Zorg Vrij aan de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A glorious salute | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A regatta on the ij, amster… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sailing vessels on a calm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shipping on a calm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøpere av Everhardus Koster når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange daglige besøk har Everhardus Koster, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 200 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 300 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 400 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 400 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
Everhardus Koster: vanlige spørsmål
Hvilke malerier av Everhardus Koster er mest etterspurt?
- A river estuary leder med 200 besøk (25% av visningene til Everhardus Koster). Rangeringen ovenfor viser de 7 øverste.
Hvor stor interesse er det for Everhardus Koster?
- 700 besøk de siste tolv månedene: 0 på kunstnersiden og 700 på individuelle malerier.
Hvilken type malerier av Everhardus Koster foretrekker kjøpere?
- Balansert (Fargeintensitet): 88% av besøkene for 50% av katalogen.