Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Armand Guillaumin på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
Armand Guillaumin: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner Agay, at Cap Long oftere enn noe annet maleri av Armand Guillaumin: 1100 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 6% av det totale antallet. Deretter kommer The Moulin Brigand, Ruins of Chateau de Crozant og Place Valhubert. Armand Guillaumin fikk 18400 besøk: 1500 på kunstnerprofilen og 16900 på maleriene. Momentum avtok: 43% færre besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Den beste måneden var Jul 2026: 15200 besøk. Besøk per enhet: enheter (98%) og telefoner (2%). Smaken er klar: Harmonisk (Stemning) står for 21% av de besøkte, men utgjør kun 0% av katalogen.
Armand Guillaumin: de 10 maleriene kjøpere ser på først
De 10 maleriene til Armand Guillaumin med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
Hvordan endrer besøkene på Armand Guillaumin-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
Måned
Kunstnerside
Verksider
Oct 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
100
900
Jul 2026
1200
14000
Aug 2026
100
1300
Sep 2026
100
700
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Armand Guillaumin seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Armand Guillaumin samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
Stemning
Stemning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Seren
100.0%
57.1%
Harmonisk
0.0%
21.4%
Kraftfull
0.0%
10.7%
Drømmende og romantisk
0.0%
7.1%
Klassisk
0.0%
3.6%
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Fredfull
100.0%
67.9%
Ettertenksomt
0.0%
14.3%
Lystig
0.0%
10.7%
Melankolsk
0.0%
3.6%
Romantisk og varm
0.0%
3.6%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
2.0%
5.5%
Myk skygge
18.0%
24.9%
Mild lysstyrke
42.0%
34.2%
Lyssterk balanse
34.0%
30.4%
Lyssterk
4.0%
5.0%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
18.0%
17.7%
Subtile farger
50.0%
42.5%
Balansert mykhet
24.0%
36.5%
Tydelig fargepreg
8.0%
3.3%
Livlig farge
0.0%
0.0%
Fargepalett
Fargepalett
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Nøytrale toner
65.8%
56.3%
Jordnær
26.8%
40.1%
Mørke toner
7.3%
2.8%
Naturtoner
0.0%
0.7%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
8.0%
10.5%
Balansert
80.0%
81.8%
Klar og intens
12.0%
7.7%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
12.0%
5.5%
Mild
20.0%
19.3%
Balansert
8.0%
8.8%
Sterk kontrast
22.0%
23.8%
Uttalelse
38.0%
42.5%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
56.0%
59.1%
Mykt sammensatt palett
10.0%
12.2%
Balansert harmoni
12.0%
12.2%
Sterk fargeharmoni
22.0%
14.9%
Samstemt palett
0.0%
1.7%
Hvilke malerier av Armand Guillaumin vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
Kunstverk
Oct 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Place Valhubert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Place Valhubert, Paris
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Reclining Nude
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Sunset at Ivry
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Seine at Charenton
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Bouchardon Mill, Crozant
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Damiette - Apple Trees
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mill of Pont Maupuit
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hvordan er enhetsfordelingen for Armand Guillaumin-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
Enhet
Besøkninger
Del
enheter
18000
97.8%
telefoner
400
2.2%
Hvilke språk bruker kjøperne av Armand Guillaumin når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
Språk
Besøkninger
Del
German
100
100.0%
Hvor mange besøk per dag får Armand Guillaumin, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
Dag
Besøkninger
Fri 25 Sep
0
Sat 26 Sep
100
Sun 27 Sep
0
Mon 28 Sep
0
Tue 29 Sep
0
Wed 30 Sep
0
Thu 1 Oct
200
Fri 2 Oct
0
Sat 3 Oct
0
Sun 4 Oct
0
Mon 5 Oct
0
Tue 6 Oct
400
Wed 7 Oct
0
Thu 8 Oct
0
Fri 9 Oct
0
Sat 10 Oct
100
Sun 11 Oct
0
Mon 12 Oct
0
Tue 13 Oct
200
Wed 14 Oct
100
Thu 15 Oct
100
Fri 16 Oct (prognose)
0
Sat 17 Oct (prognose)
100
Sun 18 Oct (prognose)
0
Mon 19 Oct (prognose)
0
Tue 20 Oct (prognose)
300
Wed 21 Oct (prognose)
0
Thu 22 Oct (prognose)
100
Fri 23 Oct (prognose)
0
Sat 24 Oct (prognose)
100
Sun 25 Oct (prognose)
0
Mon 26 Oct (prognose)
0
Tue 27 Oct (prognose)
300
Wed 28 Oct (prognose)
100
Thu 29 Oct (prognose)
200
Fri 30 Oct (prognose)
0
Sat 31 Oct (prognose)
100
Sun 1 Nov (prognose)
0
Mon 2 Nov (prognose)
0
Tue 3 Nov (prognose)
400
Wed 4 Nov (prognose)
100
Thu 5 Nov (prognose)
200
Om Armand Guillaumin på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Armand Guillaumin har flest visninger?
Agay, at Cap Long: 1100 visninger, 6% av visningene. 10 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Armand Guillaumin?
18400 besøk de siste tolv månedene, 1500 på kunstnersiden og 16900 på maleriene.
Hvilke enheter bruker de besøkende hos Armand Guillaumin?
Fordelingen av besøk er enheter (98%) og telefoner (2%); enheter er mest vanlig med 98%.
Hvilken malestil av Armand Guillaumin tiltrekker seg kjøpere?
Harmonisk (Stemning) malerier: 21% av de besøkte, 0% av katalogen.