Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Francesco Primaticcio på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Francesco Primaticcio: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner Ulysses and Penelope oftere enn noe annet maleri av Francesco Primaticcio: 400 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 24% av det totale antallet. Deretter kommer Kongelig Trappe (detalj) og The Masquerade of Persepolis. Francesco Primaticcio fikk 2400 besøk: 1000 på kunstnerprofilen og 1400 på maleriene. Den beste måneden var Jul 2026: 1900 besøk. Smaken er klar: Samstemt palett (Fargeharmoni) står for 82% av de besøkte, men utgjør kun 53% av katalogen.
Francesco Primaticcio: de 7 maleriene kjøpere ser på først
De 7 maleriene til Francesco Primaticcio med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Ulysses and Penelope, 1545
400 visninger · 23.5%
-
2
Kongelig Trappe (detalj), 1530
300 visninger · 17.6%
-
3
The Masquerade of Persepolis, 1541
300 visninger · 17.6%
-
4
Ulysses Seierførende i Buejakten Ved Penelope, 1559
200 visninger · 11.8%
-
5
Dance of the Hours and three putti with cornucopiae, 1549
200 visninger · 11.8%
-
6
Keres, 1552
200 visninger · 11.8%
-
7
Frieze, 1531
100 visninger · 5.9%
Hvordan endrer besøkene på Francesco Primaticcio-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 1200 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Francesco Primaticcio seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Francesco Primaticcio samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Romantisk og varm | 25.0% | 41.7% |
| Rolig | 25.0% | 33.3% |
| Nostalgi preget av vemod | 12.5% | 25.0% |
| Dramatisk | 12.5% | 0.0% |
| Melankolsk | 12.5% | 0.0% |
| Kraftfullt | 12.5% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 6.7% | 23.5% |
| Myk skygge | 40.0% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 20.0% | 29.4% |
| Lyssterk balanse | 33.3% | 47.1% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 33.3% | 29.4% |
| Subtile farger | 20.0% | 47.1% |
| Balansert mykhet | 40.0% | 23.5% |
| Tydelig fargepreg | 6.7% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 53.8% | 71.4% |
| Jordnær | 38.5% | 28.6% |
| Mørke toner | 7.7% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 33.3% | 52.9% |
| Balansert | 46.7% | 23.5% |
| Klar og intens | 20.0% | 23.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 26.7% | 35.3% |
| Mild | 20.0% | 23.5% |
| Balansert | 20.0% | 23.5% |
| Sterk kontrast | 20.0% | 17.6% |
| Uttalelse | 13.3% | 0.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.7% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 6.7% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 0.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 33.3% | 17.6% |
| Samstemt palett | 53.3% | 82.3% |
Hvilke malerier av Francesco Primaticcio vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Holy Family with Sts El… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Rape of Helene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Masquerade of Persepolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Ulysses and Penelope | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Ulysses Seierførende i Buej… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Kongelig Trappe (detalj) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Dance of the Hours and thre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Nile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Keres | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Royal Staircase (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøperne av Francesco Primaticcio når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk per dag får Francesco Primaticcio, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 300 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 100 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 200 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
Om Francesco Primaticcio på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Francesco Primaticcio har flest visninger?
- Ulysses and Penelope: 400 visninger, 24% av visningene. 7 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Francesco Primaticcio?
- 2400 besøk de siste tolv månedene, 1000 på kunstnersiden og 1400 på maleriene.
Hvilken malestil av Francesco Primaticcio tiltrekker seg kjøpere?
- Samstemt palett (Fargeharmoni) malerier: 82% av de besøkte, 53% av katalogen.