Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Francois Diday på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Francois Diday: de viktigste tallene
Mountain Landscape With Farmhouse And Figure er det maleriet av Francois Diday som er mest sett: 400 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 36% av kunstnerens visninger. Etterfølges av Paysage Des Alpes Suisses og A Swiss Lake Scene. Totalt 900 besøk: 200 til kunstnersiden og 700 til maleriene. Ned 50% mellom Sep 2026 og Oct 2026. Beste måned: Jul 2026 med 300 besøk. Jordnær (Fargepalett) er den foretrukne stilen: 86% av besøkene, 50% av katalogen.
Topp 7 malerier av Francois Diday basert på antall visninger
Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til Francois Diday som folk åpner mest.
-
1
Mountain Landscape With Farmhouse And Figure
400 visninger · 36.4%
-
2
Paysage Des Alpes Suisses
200 visninger · 18.2%
-
3
A Swiss Lake Scene
100 visninger · 9.1%
-
4
Vue Du Glacier De Blockenstock Sur Le Seelisberg Canton D'uri En Suisse
100 visninger · 9.1%
-
5
Interior Passage in the Colosseum, 1825
100 visninger · 9.1%
-
6
Path From Grimsel To Handeck
100 visninger · 9.1%
-
7
Paysage De Montagnes
100 visninger · 9.1%
Hva er den månedlige trafikken på Francois Diday-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 0 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
| Oct 2026 | 100 | 0 |
Hva er den månedlige trafikken på maleriene til Francois Diday?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger kjøpere blant maleriene til Francois Diday?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tabellen
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 8.7% | 9.1% |
| Myk skygge | 30.4% | 27.3% |
| Mild lysstyrke | 56.5% | 63.6% |
| Lyssterk balanse | 4.3% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 52.2% | 45.5% |
| Subtile farger | 39.1% | 18.2% |
| Balansert mykhet | 8.7% | 36.4% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 50.0% | 85.7% |
| Nøytrale toner | 41.7% | 0.0% |
| Monokrom | 8.3% | 14.3% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 52.2% | 45.5% |
| Balansert | 47.8% | 54.5% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.3% | 9.1% |
| Mild | 8.7% | 0.0% |
| Balansert | 13.0% | 18.2% |
| Sterk kontrast | 13.0% | 0.0% |
| Uttalelse | 60.9% | 72.7% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 13.0% | 27.3% |
| Mykt sammensatt palett | 21.7% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 17.4% | 9.1% |
| Sterk fargeharmoni | 34.8% | 54.5% |
| Samstemt palett | 13.0% | 9.1% |
Hvordan presterer de mest populære maleriene til Francois Diday måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tabellen
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Swiss Lake Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Naples, Le Château de L'œuf… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| House on Lake Brienz with S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rosenlaui | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rosenlaui near Meiringen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gelmerhorn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At the Edge of the Lake | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Lake Lucerne and th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Views Sallanches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Landscape With Far… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
Hvordan er språkfordelingen for publikummet til Francois Diday?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tabellen
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 100.0% |
Hvor mange daglige besøk har Francois Diday, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tabellen
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 100 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 100 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
Etterspørsel etter spørsmål om Francois Diday
Hva er det mest viste maleriet av Francois Diday?
- Mountain Landscape With Farmhouse And Figure, med 400 visninger eller 36% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 7.
Hvor mange besøk får Francois Diday på AllPaintingsStore.com?
- 900 de siste tolv månedene (200 på kunstnersiden, 700 på maleriene).
Er det en stil hos Francois Diday som besøkende foretrekker?
- Ja, Jordnær (Fargepalett): 86% av besøkene mot 50% av katalogen.