Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Franz Bischoff på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Franz Bischoff: de viktigste tallene
Capistrano Mission er det maleriet av Franz Bischoff som er mest sett: 700 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 13% av kunstnerens visninger. Etterfølges av San Juan Capistrano Mission Yard og Desert Giants, Utah. Totalt 5200 besøk: 700 til kunstnersiden og 4500 til maleriene. Beste måned: Jul 2026 med 3500 besøk. Enhetsoppdeling: enheter (81%), nettbrett (12%) og telefoner (8%). Mykt sammensatt palett (Fargeharmoni) er den foretrukne stilen: 35% av besøkene, 18% av katalogen.
Topp 10 malerier av Franz Bischoff basert på antall visninger
Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til Franz Bischoff som folk åpner mest.
-
1
Capistrano Mission
700 visninger · 13.0%
-
2
San Juan Capistrano Mission Yard
300 visninger · 5.6%
-
3
Desert Giants, Utah
300 visninger · 5.6%
-
4
Carmel Coast
300 visninger · 5.6%
-
5
Canna Lilies
200 visninger · 3.7%
-
6
Monterey Farm
200 visninger · 3.7%
-
7
Grapes, 1902
200 visninger · 3.7%
-
8
Spider Mums
200 visninger · 3.7%
-
9
A Villa on the Monterey Coast
200 visninger · 3.7%
-
10
Point Lobls
200 visninger · 3.7%
Hva er den månedlige trafikken på Franz Bischoff-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 200 |
| Jul 2026 | 600 | 2900 |
| Aug 2026 | 0 | 700 |
| Sep 2026 | 0 | 700 |
Hva er den månedlige trafikken på maleriene til Franz Bischoff?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger kjøpere blant maleriene til Franz Bischoff?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tabellen
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Seren | 83.3% | 88.2% |
| Naturlig inspirert | 16.7% | 5.9% |
| Nostalgi preget | 0.0% | 5.9% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 12.0% | 11.1% |
| Myk skygge | 34.0% | 44.4% |
| Mild lysstyrke | 42.0% | 37.0% |
| Lyssterk balanse | 12.0% | 7.4% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 0.0% | 0.0% |
| Subtile farger | 8.0% | 7.4% |
| Balansert mykhet | 24.0% | 24.1% |
| Tydelig fargepreg | 66.0% | 68.5% |
| Livlig farge | 2.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørke toner | 58.1% | 66.7% |
| Jordnær | 30.2% | 25.0% |
| Nøytrale toner | 7.0% | 6.2% |
| Varme toner | 2.3% | 2.1% |
| Naturtoner | 2.3% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 2.0% | 0.0% |
| Balansert | 34.0% | 37.0% |
| Klar og intens | 64.0% | 63.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 4.0% | 1.8% |
| Balansert | 10.0% | 7.4% |
| Sterk kontrast | 20.0% | 13.0% |
| Uttalelse | 66.0% | 77.8% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 24.0% | 20.4% |
| Mykt sammensatt palett | 18.0% | 35.2% |
| Balansert harmoni | 16.0% | 18.5% |
| Sterk fargeharmoni | 42.0% | 25.9% |
| Samstemt palett | 0.0% | 0.0% |
Hvordan presterer de mest populære maleriene til Franz Bischoff måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tabellen
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Capistrano Mission | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 400 | 0 |
| Rest Camp, Cambria | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| San Juan Capistrano Mission… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Gold-Rimmed Rocks and Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape at Saint Valery-s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Desert Giants, Utah | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Haywagon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cleft-Born Trees, Monterey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Vale in Bunting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Roses in a aTall Glass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mobiltelefoner eller datamaskiner: hvor har Franz Bischoff surfet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 4200 | 80.8% |
| nettbrett | 600 | 11.5% |
| telefoner | 400 | 7.7% |
Hvordan er språkfordelingen for publikummet til Franz Bischoff?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tabellen
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| French | 100 | 50.0% |
| Ukrainian | 100 | 50.0% |
Hvor mange daglige besøk har Franz Bischoff, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tabellen
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 100 |
| Mon 28 Sep | 200 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 100 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 200 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 100 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 100 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 100 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
Etterspørsel etter spørsmål om Franz Bischoff
Hva er det mest viste maleriet av Franz Bischoff?
- Capistrano Mission, med 700 visninger eller 13% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 10.
Hvor mange besøk får Franz Bischoff på AllPaintingsStore.com?
- 5200 de siste tolv månedene (700 på kunstnersiden, 4500 på maleriene).
Blir Franz Bischoff sett mest på mobil eller på datamaskin?
- Besøkene er fordelt på enheter (81%), nettbrett (12%) og telefoner (8%); enheter leder med 81%.
Er det en stil hos Franz Bischoff som besøkende foretrekker?
- Ja, Mykt sammensatt palett (Fargeharmoni): 35% av besøkene mot 18% av katalogen.