Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Franz Ludwig Catel på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Franz Ludwig Catel: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner Nuns in the Certosa Cloister, overlooking a Moonlit Sea towards the Faraglioni, Capri oftere enn noe annet maleri av Franz Ludwig Catel: 300 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 33% av det totale antallet. Deretter kommer First Steps og Garden of the Villa Doria Pamphilj in Rome. Franz Ludwig Catel fikk 800 besøk: 200 på kunstnerprofilen og 600 på maleriene. Den beste måneden var Jul 2026: 600 besøk. Smaken er klar: Harmonisk (Stemning) står for 100% av de besøkte, men utgjør kun 25% av katalogen.
Franz Ludwig Catel: de 6 maleriene kjøpere ser på først
De 6 maleriene til Franz Ludwig Catel med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Nuns in the Certosa Cloister, overlooking a Moonlit Sea towards the Faraglioni, Capri, 1823
300 visninger · 33.3%
-
2
First Steps, 1820
200 visninger · 22.2%
-
3
Garden of the Villa Doria Pamphilj in Rome, 1837
100 visninger · 11.1%
-
4
The Bay of Naples with Vesuvius and Castel dell'Ovo, 1818
100 visninger · 11.1%
-
5
eruption of Vesuvius
100 visninger · 11.1%
-
6
View of Rome with Ruined Church, 1825
100 visninger · 11.1%
Hvordan endrer besøkene på Franz Ludwig Catel-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Franz Ludwig Catel seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Franz Ludwig Catel samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Harmonisk | 25.0% | 100.0% |
| Dramatisk intensitet | 25.0% | 0.0% |
| Elegant | 25.0% | 0.0% |
| Drømmende og romantisk | 25.0% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Trøstende og trygg | 25.0% | 100.0% |
| Rolig | 25.0% | 0.0% |
| Melankolsk | 25.0% | 0.0% |
| Romantisk og varm | 25.0% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 43.8% | 77.8% |
| Myk skygge | 25.0% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 18.8% | 11.1% |
| Lyssterk balanse | 12.5% | 11.1% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 43.8% | 11.1% |
| Subtile farger | 25.0% | 33.3% |
| Balansert mykhet | 31.2% | 55.6% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 50.0% | 33.3% |
| Balansert | 50.0% | 66.7% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 12.5% | 0.0% |
| Mild | 12.5% | 33.3% |
| Balansert | 12.5% | 33.3% |
| Sterk kontrast | 37.5% | 11.1% |
| Uttalelse | 25.0% | 22.2% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.2% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 12.5% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 18.8% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 43.8% | 66.7% |
| Samstemt palett | 18.8% | 33.3% |
Hvilke malerier av Franz Ludwig Catel vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| First Steps | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Virgil's Tomb, Naples | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Ariccia with the Se… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuns in the Certosa Cloiste… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Crown Prince Ludwig in the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night Piece from the Closin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountains near Salzburg wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monks in the courtyard of a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| eruption of Vesuvius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Self portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøperne av Franz Ludwig Catel når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk per dag får Franz Ludwig Catel, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 100 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
Om Franz Ludwig Catel på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Franz Ludwig Catel har flest visninger?
- Nuns in the Certosa Cloister, overlooking a Moonlit Sea towards the Faraglioni, Capri: 300 visninger, 33% av visningene. 6 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Franz Ludwig Catel?
- 800 besøk de siste tolv månedene, 200 på kunstnersiden og 600 på maleriene.
Hvilken malestil av Franz Ludwig Catel tiltrekker seg kjøpere?
- Harmonisk (Stemning) malerier: 100% av de besøkte, 25% av katalogen.