Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til George Inness på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
George Inness: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner The Valley of the Shadow of Death oftere enn noe annet maleri av George Inness: 800 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 7% av det totale antallet. Deretter kommer Evening Glow og Castel Gandolfo. George Inness fikk 11400 besøk: 2000 på kunstnerprofilen og 9400 på maleriene. Trenden er positiv: 67% flere besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Den beste måneden var Jul 2026: 9300 besøk. Besøk per enhet: enheter (85%) og telefoner (15%). Smaken er klar: Fredfull (Emosjonell tone) står for 87% av de besøkte, men utgjør kun 33% av katalogen.
George Inness: de 10 maleriene kjøpere ser på først
De 10 maleriene til George Inness med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
Hvordan endrer besøkene på George Inness-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
Måned
Kunstnerside
Verksider
Oct 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
200
300
Jul 2026
1100
8200
Aug 2026
200
400
Sep 2026
500
500
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til George Inness seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av George Inness samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
Stemning
Stemning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Seren
66.7%
82.6%
Dramatisk intensitet
33.3%
8.7%
Harmonisk
0.0%
8.7%
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Fredfull
33.3%
87.0%
Dramatisk
33.3%
8.7%
Rolig
33.3%
4.3%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
32.0%
31.5%
Myk skygge
30.0%
34.3%
Mild lysstyrke
28.0%
26.9%
Lyssterk balanse
6.0%
7.4%
Lyssterk
4.0%
0.0%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
10.0%
9.3%
Subtile farger
30.0%
25.0%
Balansert mykhet
38.0%
37.0%
Tydelig fargepreg
22.0%
28.7%
Livlig farge
0.0%
0.0%
Fargepalett
Fargepalett
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Jordnær
58.1%
57.6%
Mørke toner
20.9%
33.7%
Nøytrale toner
16.3%
8.7%
Monokrom
2.3%
0.0%
Pastellfarger
2.3%
0.0%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
24.0%
20.4%
Balansert
56.0%
58.3%
Klar og intens
20.0%
21.3%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
8.0%
5.6%
Mild
16.0%
12.0%
Balansert
12.0%
24.1%
Sterk kontrast
10.0%
13.9%
Uttalelse
54.0%
44.4%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
4.0%
13.0%
Mykt sammensatt palett
12.0%
4.6%
Balansert harmoni
4.0%
3.7%
Sterk fargeharmoni
54.0%
45.4%
Samstemt palett
26.0%
33.3%
Hvilke malerier av George Inness vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
Kunstverk
Oct 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Early Morning, Tarpon Sprin…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Sunrise
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
In the Berkshires
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Summer Days, Cattle Drinkin…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pine Grove of the Barberini…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kvistrende blomster
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peace and Plenty
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
A Short Cut, Watchung Stati…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hudson River Valley
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Summer Days
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hvordan er enhetsfordelingen for George Inness-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
Enhet
Besøkninger
Del
enheter
9700
85.1%
telefoner
1700
14.9%
Hvilke språk bruker kjøperne av George Inness når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
Språk
Besøkninger
Del
English
400
80.0%
Spanish
100
20.0%
Hvor mange besøk per dag får George Inness, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
Dag
Besøkninger
Sun 20 Sep
100
Mon 21 Sep
600
Tue 22 Sep
100
Wed 23 Sep
100
Thu 24 Sep
100
Fri 25 Sep
0
Sat 26 Sep
0
Sun 27 Sep
100
Mon 28 Sep
0
Tue 29 Sep
0
Wed 30 Sep
300
Thu 1 Oct
0
Fri 2 Oct
0
Sat 3 Oct
0
Sun 4 Oct
0
Mon 5 Oct
200
Tue 6 Oct
100
Wed 7 Oct
300
Thu 8 Oct
0
Fri 9 Oct
100
Sat 10 Oct
0
Sun 11 Oct (prognose)
100
Mon 12 Oct (prognose)
200
Tue 13 Oct (prognose)
100
Wed 14 Oct (prognose)
200
Thu 15 Oct (prognose)
0
Fri 16 Oct (prognose)
0
Sat 17 Oct (prognose)
0
Sun 18 Oct (prognose)
0
Mon 19 Oct (prognose)
200
Tue 20 Oct (prognose)
0
Wed 21 Oct (prognose)
200
Thu 22 Oct (prognose)
0
Fri 23 Oct (prognose)
0
Sat 24 Oct (prognose)
0
Sun 25 Oct (prognose)
0
Mon 26 Oct (prognose)
100
Tue 27 Oct (prognose)
0
Wed 28 Oct (prognose)
100
Thu 29 Oct (prognose)
0
Fri 30 Oct (prognose)
0
Sat 31 Oct (prognose)
0
Om George Inness på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av George Inness har flest visninger?
The Valley of the Shadow of Death: 800 visninger, 7% av visningene. 10 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til George Inness?
11400 besøk de siste tolv månedene, 2000 på kunstnersiden og 9400 på maleriene.
Hvilke enheter bruker de besøkende hos George Inness?
Fordelingen av besøk er enheter (85%) og telefoner (15%); enheter er mest vanlig med 85%.
Hvilken malestil av George Inness tiltrekker seg kjøpere?
Fredfull (Emosjonell tone) malerier: 87% av de besøkte, 33% av katalogen.