Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Georges Lacombe på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Georges Lacombe: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner Fall Pickers Hazelnut oftere enn noe annet maleri av Georges Lacombe: 300 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 20% av det totale antallet. Deretter kommer Autumn og Birth, wooden bed panel. Georges Lacombe fikk 2000 besøk: 800 på kunstnerprofilen og 1200 på maleriene. Den beste måneden var Jul 2026: 1400 besøk. Smaken er klar: Mørke toner (Fargepalett) står for 75% av de besøkte, men utgjør kun 32% av katalogen.
Georges Lacombe: de 10 maleriene kjøpere ser på først
De 10 maleriene til Georges Lacombe med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Fall Pickers Hazelnut
300 visninger · 20.0%
-
2
Autumn
200 visninger · 13.3%
-
3
Birth, wooden bed panel, 1894
200 visninger · 13.3%
-
4
Hand and apron study, 1894
100 visninger · 6.7%
-
5
Women gathering chestnuts, 1894
100 visninger · 6.7%
-
6
Død
100 visninger · 6.7%
-
7
La Mer Jaune, Camaret
100 visninger · 6.7%
-
8
Portrait De Paul Ranson
100 visninger · 6.7%
-
9
The Ages Of Life
100 visninger · 6.7%
-
10
The Ages Of Life -
100 visninger · 6.7%
Hvordan endrer besøkene på Georges Lacombe-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 700 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 300 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Georges Lacombe seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Georges Lacombe samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Klassisk | 25.0% | 33.3% |
| Dramatisk intensitet | 25.0% | 33.3% |
| Drømmende og romantisk | 25.0% | 33.3% |
| Seren | 25.0% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Melankolsk | 25.0% | 33.3% |
| Ettertenksomt | 25.0% | 33.3% |
| Romantisk og varm | 25.0% | 33.3% |
| Rolig | 25.0% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 21.7% | 6.7% |
| Myk skygge | 47.8% | 80.0% |
| Mild lysstyrke | 17.4% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 4.3% | 0.0% |
| Lyssterk | 8.7% | 13.3% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 17.4% | 20.0% |
| Subtile farger | 30.4% | 13.3% |
| Balansert mykhet | 34.8% | 20.0% |
| Tydelig fargepreg | 17.4% | 46.7% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørke toner | 31.6% | 75.0% |
| Jordnær | 42.1% | 8.3% |
| Nøytrale toner | 21.1% | 8.3% |
| Monokrom | 5.3% | 8.3% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 21.7% | 20.0% |
| Balansert | 47.8% | 20.0% |
| Klar og intens | 30.4% | 60.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 21.7% | 20.0% |
| Mild | 39.1% | 46.7% |
| Balansert | 8.7% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 13.0% | 26.7% |
| Uttalelse | 17.4% | 6.7% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 17.4% | 13.3% |
| Mykt sammensatt palett | 8.7% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 8.7% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 47.8% | 60.0% |
| Samstemt palett | 17.4% | 26.7% |
Hvilke malerier av Georges Lacombe vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Død | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Birth, wooden bed panel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Breton Man Holding a Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Green Wave, Vorhor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sous-bois | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Mer Jaune, Camaret | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Three Breton Women In The F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait De Paul Ranson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Pins Sur La Rive | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boatwomen In Brittany | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker kjøperne av Georges Lacombe når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| French | 100 | 100.0% |
Hvor mange besøk per dag får Georges Lacombe, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
Om Georges Lacombe på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Georges Lacombe har flest visninger?
- Fall Pickers Hazelnut: 300 visninger, 20% av visningene. 10 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Georges Lacombe?
- 2000 besøk de siste tolv månedene, 800 på kunstnersiden og 1200 på maleriene.
Hvilken malestil av Georges Lacombe tiltrekker seg kjøpere?
- Mørke toner (Fargepalett) malerier: 75% av de besøkte, 32% av katalogen.