Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Georges Lemmen på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Georges Lemmen: de viktigste tallene
Heyst No. 3: High Tide er det maleriet av Georges Lemmen som er mest sett: 400 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 9% av kunstnerens visninger. Etterfølges av Autumn og The Nap. Totalt 5400 besøk: 1000 til kunstnersiden og 4400 til maleriene. Ned 80% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 med 3900 besøk. Enhetsoppdeling: enheter (87%) og telefoner (13%). Sterk kontrast (Kontrast) er den foretrukne stilen: 48% av besøkene, 38% av katalogen.
Topp 10 malerier av Georges Lemmen basert på antall visninger
Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til Georges Lemmen som folk åpner mest.
-
1
Heyst No. 3: High Tide, 1891
400 visninger · 8.7%
-
2
Autumn
400 visninger · 8.7%
-
3
The Nap, 1906
300 visninger · 6.5%
-
4
Little Pierre 1
300 visninger · 6.5%
-
5
Family Gathering in Saint-Idesbald, 1910
200 visninger · 4.3%
-
6
Flowers and Apples, 1909
200 visninger · 4.3%
-
7
Sleep, 1900
200 visninger · 4.3%
-
8
Self Portrait 3
200 visninger · 4.3%
-
9
View of the Thames
200 visninger · 4.3%
-
10
Courbevoie. Factories by Moonlight
200 visninger · 4.3%
Hva er den månedlige trafikken på Georges Lemmen-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 700 | 3200 |
| Aug 2026 | 300 | 700 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Hva er den månedlige trafikken på maleriene til Georges Lemmen?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger kjøpere blant maleriene til Georges Lemmen?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tabellen
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 6.0% | 10.9% |
| Myk skygge | 58.0% | 56.5% |
| Mild lysstyrke | 22.0% | 19.6% |
| Lyssterk balanse | 12.0% | 10.9% |
| Lyssterk | 2.0% | 2.2% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 12.0% | 13.0% |
| Subtile farger | 22.0% | 13.0% |
| Balansert mykhet | 30.0% | 32.6% |
| Tydelig fargepreg | 34.0% | 37.0% |
| Livlig farge | 2.0% | 4.3% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 47.9% | 44.4% |
| Mørke toner | 39.6% | 42.2% |
| Nøytrale toner | 12.5% | 13.3% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 14.0% | 17.4% |
| Balansert | 50.0% | 39.1% |
| Klar og intens | 36.0% | 43.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 8.0% | 6.5% |
| Mild | 22.0% | 21.7% |
| Balansert | 14.0% | 8.7% |
| Sterk kontrast | 38.0% | 47.8% |
| Uttalelse | 18.0% | 15.2% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 4.0% | 6.5% |
| Mykt sammensatt palett | 14.0% | 8.7% |
| Balansert harmoni | 14.0% | 15.2% |
| Sterk fargeharmoni | 48.0% | 41.3% |
| Samstemt palett | 20.0% | 28.3% |
Hvordan presterer de mest populære maleriene til Georges Lemmen måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tabellen
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Serrys Sisters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the beach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Large Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Thames. the Elevator | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Two Sisters or The Serr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Woman Seated in an In… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Carousel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still Life with Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Milliner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Fan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mobiltelefoner eller datamaskiner: hvor har Georges Lemmen surfet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 4700 | 87.0% |
| telefoner | 700 | 13.0% |
Hvordan er språkfordelingen for publikummet til Georges Lemmen?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange daglige besøk har Georges Lemmen, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tabellen
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 100 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
Etterspørsel etter spørsmål om Georges Lemmen
Hva er det mest viste maleriet av Georges Lemmen?
- Heyst No. 3: High Tide, med 400 visninger eller 9% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 10.
Hvor mange besøk får Georges Lemmen på AllPaintingsStore.com?
- 5400 de siste tolv månedene (1000 på kunstnersiden, 4400 på maleriene).
Blir Georges Lemmen sett mest på mobil eller på datamaskin?
- Besøkene er fordelt på enheter (87%) og telefoner (13%); enheter leder med 87%.
Er det en stil hos Georges Lemmen som besøkende foretrekker?
- Ja, Sterk kontrast (Kontrast): 48% av besøkene mot 38% av katalogen.