Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Georges Rouault på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Georges Rouault: de viktigste tallene
Head of Christ er det maleriet av Georges Rouault som er mest sett: 1200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 10% av kunstnerens visninger. Etterfølges av The old king og 'Homo homini lupus'. Totalt 11500 besøk: 2600 til kunstnersiden og 8900 til maleriene. Opp 40% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 med 9100 besøk. Enhetsoppdeling: enheter (85%), telefoner (12%) og nettbrett (3%). Elegant (Stemning) er den foretrukne stilen: 23% av besøkene, 0% av katalogen.
Topp 10 malerier av Georges Rouault basert på antall visninger
Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til Georges Rouault som folk åpner mest.
-
1
Head of Christ
1200 visninger · 9.8%
-
2
The old king, 1937
400 visninger · 3.3%
-
3
'Homo homini lupus'
400 visninger · 3.3%
-
4
The Apprentice
400 visninger · 3.3%
-
5
Christ insulted
300 visninger · 2.5%
-
6
Sainte face, Vatican museum, 1946
300 visninger · 2.5%
-
7
Jesus on the cross as forgotten there
300 visninger · 2.5%
-
8
Jésus in the suburb
300 visninger · 2.5%
-
9
'... when the night came. The moon rose'
300 visninger · 2.5%
-
10
Nudes
300 visninger · 2.5%
Hva er den månedlige trafikken på Georges Rouault-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1100 | 8000 |
| Aug 2026 | 400 | 600 |
| Sep 2026 | 1100 | 300 |
Hva er den månedlige trafikken på maleriene til Georges Rouault?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger kjøpere blant maleriene til Georges Rouault?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tabellen
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 100.0% | 70.0% |
| Elegant | 0.0% | 23.3% |
| Eterisk | 0.0% | 3.3% |
| Jordnære toner | 0.0% | 1.7% |
| Seren | 0.0% | 1.7% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Melankolsk | 91.7% | 70.0% |
| Ettertenksomt | 0.0% | 20.0% |
| Alvorstung | 8.3% | 3.3% |
| Sjelelig oppløftende | 0.0% | 3.3% |
| Rolig | 0.0% | 1.7% |
| Nostalgi preget av vemod | 0.0% | 1.7% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 26.0% | 41.0% |
| Myk skygge | 38.0% | 41.8% |
| Mild lysstyrke | 32.0% | 14.8% |
| Lyssterk balanse | 4.0% | 2.5% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 58.0% | 37.7% |
| Subtile farger | 28.0% | 38.5% |
| Balansert mykhet | 14.0% | 21.3% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 2.5% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 78.3% | 88.9% |
| Nøytrale toner | 21.7% | 5.6% |
| Mørke toner | 0.0% | 5.6% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 56.0% | 54.1% |
| Balansert | 44.0% | 43.4% |
| Klar og intens | 0.0% | 2.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 16.0% | 12.3% |
| Mild | 12.0% | 15.6% |
| Balansert | 10.0% | 11.5% |
| Sterk kontrast | 18.0% | 16.4% |
| Uttalelse | 44.0% | 44.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 28.0% | 37.7% |
| Mykt sammensatt palett | 20.0% | 22.1% |
| Balansert harmoni | 8.0% | 9.0% |
| Sterk fargeharmoni | 16.0% | 16.4% |
| Samstemt palett | 28.0% | 14.8% |
Hvordan presterer de mest populære maleriene til Georges Rouault måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tabellen
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The old king | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Jesus on the cross as forgo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| We ... By his death we were… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Femme Affranchie, A Quatorz… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Superman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Obeying Until the death and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| '... when the night came. T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Bring your death out! | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eternally scourged | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mobiltelefoner eller datamaskiner: hvor har Georges Rouault surfet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 9800 | 85.2% |
| telefoner | 1400 | 12.2% |
| nettbrett | 300 | 2.6% |
Hvordan er språkfordelingen for publikummet til Georges Rouault?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tabellen
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Korean | 500 | 41.7% |
| Danish | 200 | 16.7% |
| Spanish | 200 | 16.7% |
| Italian | 200 | 16.7% |
| Slovenian | 100 | 8.3% |
Hvor mange daglige besøk har Georges Rouault, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tabellen
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 100 |
| Fri 25 Sep | 500 |
| Sat 26 Sep | 200 |
| Sun 27 Sep | 800 |
| Mon 28 Sep | 100 |
| Tue 29 Sep | 500 |
| Wed 30 Sep | 200 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 100 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 300 |
| Mon 5 Oct | 500 |
| Tue 6 Oct | 200 |
| Wed 7 Oct | 200 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 300 |
| Sat 10 Oct | 100 |
| Sun 11 Oct | 100 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 100 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
Etterspørsel etter spørsmål om Georges Rouault
Hva er det mest viste maleriet av Georges Rouault?
- Head of Christ, med 1200 visninger eller 10% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 10.
Hvor mange besøk får Georges Rouault på AllPaintingsStore.com?
- 11500 de siste tolv månedene (2600 på kunstnersiden, 8900 på maleriene).
Blir Georges Rouault sett mest på mobil eller på datamaskin?
- Besøkene er fordelt på enheter (85%), telefoner (12%) og nettbrett (3%); enheter leder med 85%.
Er det en stil hos Georges Rouault som besøkende foretrekker?
- Ja, Elegant (Stemning): 23% av besøkene mot 0% av katalogen.