Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Giacomo Balla på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Giacomo Balla: etterspørsel ved et øyekast
Det mest viste maleriet av Giacomo Balla på AllPaintingsStore.com i løpet av tolv måneder er Abstrakt fart + lyd: 1200 visninger, noe som utgjør 12% av alle visninger for kunstneren. Neste på ønskelisten: The Hand of the Violinist og Future. Giacomo Balla har totalt 13700 besøk, med 8400 på kunstnersiden og 5300 på enkeltmalerier. Etterspørselen øker: antall besøk har vokst med 338% fra Aug 2026 til Sep 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 6200 besøk. Kjøpere surfer på Italian (37%), Korean (14%) og English (10%). Interessen kommer hovedsakelig fra Italy (33%), France (13%) og Canada (10%). Kjøpere surfer på enheter (68%), telefoner (28%) og nettbrett (4%). Kjøpere har en preferanse for Myk skygge (Lysstyrke): 47% av besøkene, mot 16% av kunstnerens katalog.
De 10 maleriene av Giacomo Balla som kjøpere åpner mest
En etterspørselsrangering basert på faktiske besøk de siste tolv månedene på AllPaintingsStore.com: de 10 maleriene til Giacomo Balla som ble sett mest, med de mest besøkte først.
-
1
Abstrakt fart + lyd, 1914
1200 visninger · 12.0%
-
2
The Hand of the Violinist, 1912
900 visninger · 9.0%
-
3
Future, 1923
800 visninger · 8.0%
-
4
Line of speed, 1913
600 visninger · 6.0%
-
5
Velocity Of An Automobile
500 visninger · 5.0%
-
6
Speed of a Motorcycle (study), 1913
500 visninger · 5.0%
-
7
untitled (2357)
400 visninger · 4.0%
-
8
Speeding Automobile, 1912
400 visninger · 4.0%
-
9
A Worker's Day, 1904
300 visninger · 3.0%
-
10
Girl Running on a Balcony, 1912
200 visninger · 2.0%
Hvor mye interesse får Giacomo Balla hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 300 |
| Jul 2026 | 2100 | 4100 |
| Aug 2026 | 500 | 800 |
| Sep 2026 | 5600 | 100 |
Hvor ofte blir maleriene til Giacomo Balla vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type malerier velger kjøpere av Giacomo Balla?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se dataene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Kraftfull | 33.3% | 54.5% |
| Dramatisk intensitet | 0.0% | 20.4% |
| Moderne og minimalistisk | 22.2% | 13.6% |
| Lekent og muntert | 22.2% | 6.8% |
| Elegant | 11.1% | 2.3% |
| Eterisk | 11.1% | 2.3% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Energisk | 66.7% | 68.2% |
| Mysteriefylt | 11.1% | 22.7% |
| Lystig | 0.0% | 6.8% |
| Ettertenksomt | 11.1% | 2.3% |
| Lekent | 11.1% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 8.0% | 5.0% |
| Myk skygge | 16.0% | 47.0% |
| Mild lysstyrke | 34.0% | 32.0% |
| Lyssterk balanse | 30.0% | 14.0% |
| Lyssterk | 12.0% | 2.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 14.0% | 20.0% |
| Subtile farger | 22.0% | 11.0% |
| Balansert mykhet | 32.0% | 38.0% |
| Tydelig fargepreg | 30.0% | 25.0% |
| Livlig farge | 2.0% | 6.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 37.2% | 53.5% |
| Mørke toner | 23.3% | 25.6% |
| Nøytrale toner | 20.9% | 10.5% |
| Pastellfarger | 14.0% | 5.8% |
| Naturtoner | 2.3% | 2.3% |
| Varme toner | 2.3% | 2.3% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 16.0% | 22.0% |
| Balansert | 38.0% | 29.0% |
| Klar og intens | 46.0% | 49.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 16.0% | 7.0% |
| Mild | 20.0% | 15.0% |
| Balansert | 10.0% | 3.0% |
| Sterk kontrast | 10.0% | 3.0% |
| Uttalelse | 44.0% | 72.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 36.0% | 21.0% |
| Mykt sammensatt palett | 14.0% | 33.0% |
| Balansert harmoni | 14.0% | 10.0% |
| Sterk fargeharmoni | 26.0% | 24.0% |
| Samstemt palett | 10.0% | 12.0% |
Hvilke malerier av Giacomo Balla er mest etterspurt, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Abstrakt fart + lyd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 400 | 200 | 0 |
| Speeding Automobile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Line of speed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 |
| The Hand of the Violinist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 | 0 |
| Street Light | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farmer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Balfiore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Velocity of Cars and Light | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vortice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Pessimism and Optimism | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker kjøpere for å se på Giacomo Balla?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 9300 | 67.9% |
| telefoner | 3800 | 27.7% |
| nettbrett | 600 | 4.4% |
Hvilke språk bruker kjøpere av Giacomo Balla når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Italian | 3700 | 36.6% |
| Korean | 1400 | 13.9% |
| English | 1000 | 9.9% |
| French | 900 | 8.9% |
| German | 600 | 5.9% |
| Spanish | 500 | 5.0% |
| Japanese | 500 | 5.0% |
| Swedish | 400 | 4.0% |
| Portuguese | 300 | 3.0% |
| Czech | 200 | 2.0% |
Hvor mange daglige besøk har Giacomo Balla, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 200 |
| Thu 24 Sep | 700 |
| Fri 25 Sep | 300 |
| Sat 26 Sep | 200 |
| Sun 27 Sep | 900 |
| Mon 28 Sep | 300 |
| Tue 29 Sep | 500 |
| Wed 30 Sep | 900 |
| Thu 1 Oct | 500 |
| Fri 2 Oct | 300 |
| Sat 3 Oct | 700 |
| Sun 4 Oct | 1300 |
| Mon 5 Oct | 900 |
| Tue 6 Oct | 1900 |
| Wed 7 Oct | 500 |
| Thu 8 Oct | 700 |
| Fri 9 Oct | 400 |
| Sat 10 Oct | 300 |
| Sun 11 Oct | 500 |
| Mon 12 Oct | 1200 |
| Tue 13 Oct | 1300 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 600 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 700 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 400 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 500 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 1100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 900 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 1400 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 700 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 800 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 400 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 500 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 1200 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 1000 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 1600 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 800 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 900 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 500 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 600 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 1300 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 1100 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 1800 |
Giacomo Balla: vanlige spørsmål
Hvilke malerier av Giacomo Balla er mest etterspurt?
- Abstrakt fart + lyd leder med 1200 besøk (12% av visningene til Giacomo Balla). Rangeringen ovenfor viser de 10 øverste.
Hvor stor interesse er det for Giacomo Balla?
- 13700 besøk de siste tolv månedene: 8400 på kunstnersiden og 5300 på individuelle malerier.
Hvilke enheter bruker kjøpere for å se på Giacomo Balla?
- Kjøpere surfer på enheter (68%), telefoner (28%) og nettbrett (4%); enheter står for 68% av besøkene.
Hvilke språk bruker de besøkende hos Giacomo Balla?
- Italian (37%), Korean (14%) og English (10%). Italian er størst med 37%.
Hvilken type malerier av Giacomo Balla foretrekker kjøpere?
- Myk skygge (Lysstyrke): 47% av besøkene for 16% av katalogen.