Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Harold Copping på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Harold Copping: de viktigste tallene
Rachel er det maleriet av Harold Copping som er mest sett: 200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 10% av kunstnerens visninger. Etterfølges av Abraham And Isaac og Lazarus. Totalt 2500 besøk: 500 til kunstnersiden og 2000 til maleriene. Beste måned: Jul 2026 med 1700 besøk. Uttalelse (Kontrast) er den foretrukne stilen: 67% av besøkene, 50% av katalogen.
Topp 10 malerier av Harold Copping basert på antall visninger
Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til Harold Copping som folk åpner mest.
-
1
Rachel
200 visninger · 9.5%
-
2
Abraham And Isaac
200 visninger · 9.5%
-
3
Lazarus
100 visninger · 4.8%
-
4
John The Baptist
100 visninger · 4.8%
-
5
Oliver Asks For More
100 visninger · 4.8%
-
6
Esther
100 visninger · 4.8%
-
7
Now You Come Down This Minute
100 visninger · 4.8%
-
8
Martha and Mary
100 visninger · 4.8%
-
9
By The Rivers Of Babylon
100 visninger · 4.8%
-
10
The Well Of Sychar
100 visninger · 4.8%
Hva er den månedlige trafikken på Harold Copping-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 1400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 600 |
Hva er den månedlige trafikken på maleriene til Harold Copping?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger kjøpere blant maleriene til Harold Copping?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tabellen
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 8.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 36.0% | 23.8% |
| Mild lysstyrke | 44.0% | 52.4% |
| Lyssterk balanse | 12.0% | 23.8% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 30.0% | 42.9% |
| Subtile farger | 40.0% | 23.8% |
| Balansert mykhet | 24.0% | 33.3% |
| Tydelig fargepreg | 6.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 55.3% | 58.8% |
| Nøytrale toner | 36.8% | 41.2% |
| Mørke toner | 7.9% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 36.0% | 42.9% |
| Balansert | 58.0% | 52.4% |
| Klar og intens | 6.0% | 4.8% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 2.0% | 0.0% |
| Mild | 2.0% | 0.0% |
| Balansert | 4.0% | 4.8% |
| Sterk kontrast | 42.0% | 28.6% |
| Uttalelse | 50.0% | 66.7% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 20.0% | 19.1% |
| Mykt sammensatt palett | 22.0% | 33.3% |
| Balansert harmoni | 18.0% | 4.8% |
| Sterk fargeharmoni | 36.0% | 42.9% |
| Samstemt palett | 4.0% | 0.0% |
Hvordan presterer de mest populære maleriene til Harold Copping måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tabellen
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rachel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Evangelist points the way | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christiana's visitor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mr Brisk and Mercy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Capilano canyon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| From the Look Out | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jacob's vow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dick Swiveller's Surprise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Women at the Sepulchre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On a mountain side near Nel… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er språkfordelingen for publikummet til Harold Copping?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tabellen
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 300 | 60.0% |
| Spanish | 200 | 40.0% |
Hvor mange daglige besøk har Harold Copping, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tabellen
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 25 Sep | 300 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 400 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 100 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 100 |
| Thu 8 Oct | 100 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 100 |
| Tue 13 Oct | 100 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 100 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
Etterspørsel etter spørsmål om Harold Copping
Hva er det mest viste maleriet av Harold Copping?
- Rachel, med 200 visninger eller 10% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 10.
Hvor mange besøk får Harold Copping på AllPaintingsStore.com?
- 2500 de siste tolv månedene (500 på kunstnersiden, 2000 på maleriene).
Er det en stil hos Harold Copping som besøkende foretrekker?
- Ja, Uttalelse (Kontrast): 67% av besøkene mot 50% av katalogen.