Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Henry Bacon på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Henry Bacon: de viktigste tallene
The Erechtheum er det maleriet av Henry Bacon som er mest sett: 200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 15% av kunstnerens visninger. Etterfølges av General View of the Acropolis at Sunset og The Parthenon, East Facade. Totalt 1200 besøk: 200 til kunstnersiden og 1000 til maleriene. Beste måned: Jul 2026 med 1200 besøk. Seren (Stemning) er den foretrukne stilen: 100% av besøkene, 33% av katalogen.
Topp 9 malerier av Henry Bacon basert på antall visninger
Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til Henry Bacon som folk åpner mest.
-
1
The Erechtheum
200 visninger · 15.4%
-
2
General View of the Acropolis at Sunset
200 visninger · 15.4%
-
3
The Parthenon, East Facade
200 visninger · 15.4%
-
4
Gate to the Sea
200 visninger · 15.4%
-
5
Land, 1877
100 visninger · 7.7%
-
6
A Leisurely Afternoon, 1885
100 visninger · 7.7%
-
7
Égalité, 1889
100 visninger · 7.7%
-
8
The Parthenon, West Facade
100 visninger · 7.7%
-
9
Spirit of the Sphinx
100 visninger · 7.7%
Hva er den månedlige trafikken på Henry Bacon-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 1000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 0 |
Hva er den månedlige trafikken på maleriene til Henry Bacon?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger kjøpere blant maleriene til Henry Bacon?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tabellen
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Seren | 33.3% | 100.0% |
| Dramatisk intensitet | 33.3% | 0.0% |
| Nostalgi preget | 33.3% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 33.3% | 100.0% |
| Dramatisk | 33.3% | 0.0% |
| Melankolsk | 33.3% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 4.8% | 0.0% |
| Myk skygge | 4.8% | 15.4% |
| Mild lysstyrke | 28.6% | 15.4% |
| Lyssterk balanse | 33.3% | 30.8% |
| Lyssterk | 28.6% | 38.5% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 9.5% | 7.7% |
| Subtile farger | 57.1% | 53.8% |
| Balansert mykhet | 23.8% | 23.1% |
| Tydelig fargepreg | 9.5% | 15.4% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 63.2% | 50.0% |
| Pastellfarger | 21.1% | 50.0% |
| Jordnær | 15.8% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 14.3% | 7.7% |
| Balansert | 57.1% | 53.8% |
| Klar og intens | 28.6% | 38.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 57.1% | 61.5% |
| Mild | 0.0% | 0.0% |
| Balansert | 4.8% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 0.0% | 0.0% |
| Uttalelse | 38.1% | 38.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 4.8% | 7.7% |
| Mykt sammensatt palett | 9.5% | 15.4% |
| Balansert harmoni | 14.3% | 23.1% |
| Sterk fargeharmoni | 61.9% | 46.2% |
| Samstemt palett | 9.5% | 7.7% |
Hvordan presterer de mest populære maleriene til Henry Bacon måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tabellen
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Land | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Goodby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hauling a Ship | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| First Sight of Land | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Leisurely Afternoon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Égalité | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Piazza San Marco | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Central Metope of the Friez… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Theatre of Dionysus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Her First Earrings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er språkfordelingen for publikummet til Henry Bacon?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange daglige besøk har Henry Bacon, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tabellen
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
Etterspørsel etter spørsmål om Henry Bacon
Hva er det mest viste maleriet av Henry Bacon?
- The Erechtheum, med 200 visninger eller 15% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 9.
Hvor mange besøk får Henry Bacon på AllPaintingsStore.com?
- 1200 de siste tolv månedene (200 på kunstnersiden, 1000 på maleriene).
Er det en stil hos Henry Bacon som besøkende foretrekker?
- Ja, Seren (Stemning): 100% av besøkene mot 33% av katalogen.