Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Huang Chün-pi på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Huang Chün-pi: de viktigste tallene
BIRDS AND MAGNOLIA er det maleriet av Huang Chün-pi som er mest sett: 300 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 30% av kunstnerens visninger. Etterfølges av LISTENING TO THE WATERFALL og HERMITAGE AMIDST THE CLOUDS. Totalt 1800 besøk: 1000 til kunstnersiden og 800 til maleriene. Ned 100% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 med 1500 besøk. Lyssterk (Lysstyrke) er den foretrukne stilen: 40% av besøkene, 13% av katalogen.
Topp 6 malerier av Huang Chün-pi basert på antall visninger
Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til Huang Chün-pi som folk åpner mest.
-
1
BIRDS AND MAGNOLIA
300 visninger · 30.0%
-
2
LISTENING TO THE WATERFALL
200 visninger · 20.0%
-
3
HERMITAGE AMIDST THE CLOUDS
200 visninger · 20.0%
-
4
RECLUSE IN A FISHING VILLAGE
100 visninger · 10.0%
-
5
Landscapes after old masters, 1836
100 visninger · 10.0%
-
6
SCENERY ALONG THE SUHUA HIGHWAY
100 visninger · 10.0%
Hva er den månedlige trafikken på Huang Chün-pi-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 800 |
| Aug 2026 | 300 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hva er den månedlige trafikken på maleriene til Huang Chün-pi?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger kjøpere blant maleriene til Huang Chün-pi?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tabellen
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 0.0% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 8.7% | 10.0% |
| Lyssterk balanse | 78.3% | 50.0% |
| Lyssterk | 13.0% | 40.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 52.2% | 30.0% |
| Subtile farger | 43.5% | 40.0% |
| Balansert mykhet | 4.3% | 30.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 91.3% | 90.0% |
| Monokrom | 4.3% | 10.0% |
| Jordnær | 4.3% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 4.3% | 0.0% |
| Balansert | 91.3% | 70.0% |
| Klar og intens | 4.3% | 30.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 13.0% | 40.0% |
| Mild | 13.0% | 30.0% |
| Balansert | 17.4% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 43.5% | 30.0% |
| Uttalelse | 13.0% | 0.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 0.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 8.7% | 20.0% |
| Samstemt palett | 91.3% | 80.0% |
Hvordan presterer de mest populære maleriene til Huang Chün-pi måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tabellen
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STREAMS AND MOUNTAINS AFTER… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| WATERFALL ON AUTUMN RIVER | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MOUNTAIN RETREATS IN SOLITU… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pines on the Misty Cliffs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| AUTUMN MOUNTAIN LANDSCAPE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HERMITAGE AMIDST THE CLOUDS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| AUTUMN LANDSCAPE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SUMMITS ABOVE DRIFTING CLOU… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HABITAT BY THE WATERFALL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| CLOUDY MOUNTAIN AND WATERFA… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er språkfordelingen for publikummet til Huang Chün-pi?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tabellen
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| French | 100 | 100.0% |
Hvor mange daglige besøk har Huang Chün-pi, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tabellen
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 100 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 100 |
| Tue 13 Oct | 200 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 300 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 300 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 300 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 300 |
Etterspørsel etter spørsmål om Huang Chün-pi
Hva er det mest viste maleriet av Huang Chün-pi?
- BIRDS AND MAGNOLIA, med 300 visninger eller 30% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 6.
Hvor mange besøk får Huang Chün-pi på AllPaintingsStore.com?
- 1800 de siste tolv månedene (1000 på kunstnersiden, 800 på maleriene).
Er det en stil hos Huang Chün-pi som besøkende foretrekker?
- Ja, Lyssterk (Lysstyrke): 40% av besøkene mot 13% av katalogen.