Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Guercino på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Guercino: de viktigste tallene
Et in Arcadia Ego er det maleriet av Guercino som er mest sett: 400 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 4% av kunstnerens visninger. Etterfølges av Christ and the Woman taken in adultery og A study of God. Totalt 12000 besøk: 1500 til kunstnersiden og 10500 til maleriene. Ned 12% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 med 9700 besøk. Enhetsoppdeling: enheter (92%) og telefoner (8%). Melankolsk (Emosjonell tone) er den foretrukne stilen: 40% av besøkene, 0% av katalogen.
Topp 10 malerier av Guercino basert på antall visninger
Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til Guercino som folk åpner mest.
-
1
Et in Arcadia Ego
400 visninger · 3.6%
-
2
Christ and the Woman taken in adultery
400 visninger · 3.6%
-
3
A study of God
400 visninger · 3.6%
-
4
Young mother, seated and pointing, with child
300 visninger · 2.7%
-
5
Souls in Purgatory Supplicating the Madonna of Loreto
300 visninger · 2.7%
-
6
A study of Christ
300 visninger · 2.7%
-
7
Christ and the Woman of Samaria, 1619
200 visninger · 1.8%
-
8
Madonna and Child, 1622
200 visninger · 1.8%
-
9
The Holy Family, 1620
200 visninger · 1.8%
-
10
Ermina Finds the Wounded Tancred
200 visninger · 1.8%
Hva er den månedlige trafikken på Guercino-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 800 |
| Jul 2026 | 1000 | 8700 |
| Aug 2026 | 100 | 700 |
| Sep 2026 | 400 | 300 |
Hva er den månedlige trafikken på maleriene til Guercino?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger kjøpere blant maleriene til Guercino?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tabellen
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 100.0% | 70.0% |
| Drømmende og romantisk | 0.0% | 20.0% |
| Eterisk | 0.0% | 10.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Melankolsk | 0.0% | 40.0% |
| Dramatisk | 100.0% | 0.0% |
| Sjelelig oppløftende | 0.0% | 30.0% |
| Nostalgi preget av vemod | 0.0% | 20.0% |
| Mysteriefylt | 0.0% | 10.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 38.0% | 26.1% |
| Myk skygge | 16.0% | 10.8% |
| Mild lysstyrke | 8.0% | 9.0% |
| Lyssterk balanse | 16.0% | 34.2% |
| Lyssterk | 22.0% | 19.8% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 34.0% | 23.4% |
| Subtile farger | 48.0% | 36.9% |
| Balansert mykhet | 16.0% | 35.1% |
| Tydelig fargepreg | 2.0% | 4.5% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 54.5% | 43.3% |
| Nøytrale toner | 29.5% | 45.2% |
| Monokrom | 6.8% | 5.8% |
| Pastellfarger | 6.8% | 3.9% |
| Mørke toner | 2.3% | 1.9% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 44.0% | 30.6% |
| Balansert | 54.0% | 45.1% |
| Klar og intens | 2.0% | 24.3% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 24.0% | 35.1% |
| Mild | 24.0% | 25.2% |
| Balansert | 8.0% | 5.4% |
| Sterk kontrast | 26.0% | 19.8% |
| Uttalelse | 18.0% | 14.4% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 4.0% | 7.2% |
| Mykt sammensatt palett | 8.0% | 8.1% |
| Balansert harmoni | 16.0% | 6.3% |
| Sterk fargeharmoni | 24.0% | 18.0% |
| Samstemt palett | 48.0% | 60.4% |
Hvordan presterer de mest populære maleriene til Guercino måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tabellen
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Vocation of Saint Aloys… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Susanna and the Elders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Christ and the Woman of Sam… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Amnon and Tamar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Samian Sibyl with a Put… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Assumption of the Virgin Ma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Esther before Ahasuerus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Pierre pleurant sa fa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Susanna and the Elders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Assumption of the Virgin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mobiltelefoner eller datamaskiner: hvor har Guercino surfet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 11000 | 91.7% |
| telefoner | 1000 | 8.3% |
Hvordan er språkfordelingen for publikummet til Guercino?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tabellen
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Arabic | 400 | 57.1% |
| Greek | 100 | 14.3% |
| Croatian | 100 | 14.3% |
| Polish | 100 | 14.3% |
Hvor mange daglige besøk har Guercino, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tabellen
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 100 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 100 |
| Sun 4 Oct | 200 |
| Mon 5 Oct | 100 |
| Tue 6 Oct | 300 |
| Wed 7 Oct | 100 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 100 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 600 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 200 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 400 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 200 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 500 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 300 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 300 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 600 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
Etterspørsel etter spørsmål om Guercino
Hva er det mest viste maleriet av Guercino?
- Et in Arcadia Ego, med 400 visninger eller 4% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 10.
Hvor mange besøk får Guercino på AllPaintingsStore.com?
- 12000 de siste tolv månedene (1500 på kunstnersiden, 10500 på maleriene).
Blir Guercino sett mest på mobil eller på datamaskin?
- Besøkene er fordelt på enheter (92%) og telefoner (8%); enheter leder med 92%.
Er det en stil hos Guercino som besøkende foretrekker?
- Ja, Melankolsk (Emosjonell tone): 40% av besøkene mot 0% av katalogen.