Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Inti Castro på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Inti Castro: kjøperens perspektiv
Kjøpere åpner POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural oftere enn noe annet maleri av Inti Castro: 400 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 17% av det totale antallet. Deretter kommer Resistancia og San Dunguero. Inti Castro fikk 4700 besøk: 3700 på kunstnerprofilen og 1000 på maleriene. Trenden er positiv: 467% flere besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Den beste måneden var Jul 2026: 2400 besøk. De surfer på Spanish (78%), French (8%) og English (6%). Besøk per enhet: enheter (62%), telefoner (36%) og nettbrett (2%). Smaken er klar: Balansert mykhet (Fargemetning) står for 52% av de besøkte, men utgjør kun 30% av katalogen.
Inti Castro: de 10 maleriene kjøpere ser på først
De 10 maleriene til Inti Castro med flest visninger på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural
400 visninger · 17.4%
-
2
Resistancia
300 visninger · 13.0%
-
3
San Dunguero
300 visninger · 13.0%
-
4
Resignación
300 visninger · 13.0%
-
5
El arriero
200 visninger · 8.7%
-
6
Resistancia
100 visninger · 4.3%
-
7
San Dunguero
100 visninger · 4.3%
-
8
Resistancia
100 visninger · 4.3%
-
9
Pecador
100 visninger · 4.3%
-
10
El arriero
100 visninger · 4.3%
Hvordan endrer besøkene på Inti Castro-siden seg per måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 200 |
| Jul 2026 | 1700 | 700 |
| Aug 2026 | 300 | 0 |
| Sep 2026 | 1600 | 100 |
Hvordan endrer antall besøk på maleriene til Inti Castro seg per måned?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke malerier av Inti Castro samsvarer med hva kjøpere velger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 36.7% | 34.8% |
| Myk skygge | 33.3% | 34.8% |
| Mild lysstyrke | 23.3% | 30.4% |
| Lyssterk balanse | 6.7% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 3.3% | 0.0% |
| Subtile farger | 20.0% | 8.7% |
| Balansert mykhet | 30.0% | 52.2% |
| Tydelig fargepreg | 30.0% | 26.1% |
| Livlig farge | 16.7% | 13.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 6.7% | 0.0% |
| Balansert | 50.0% | 65.2% |
| Klar og intens | 43.3% | 34.8% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 6.7% | 0.0% |
| Mild | 6.7% | 4.3% |
| Balansert | 23.3% | 21.7% |
| Sterk kontrast | 20.0% | 30.4% |
| Uttalelse | 43.3% | 43.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 13.3% | 21.7% |
| Mykt sammensatt palett | 3.3% | 13.0% |
| Balansert harmoni | 6.7% | 4.3% |
| Sterk fargeharmoni | 46.7% | 56.5% |
| Samstemt palett | 30.0% | 4.3% |
Hvilke malerier av Inti Castro vekker mest interesse, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resistancia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| San Dunguero | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Pecador | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| San Dunguero | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Resignación | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er enhetsfordelingen for Inti Castro-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 2900 | 61.7% |
| telefoner | 1700 | 36.2% |
| nettbrett | 100 | 2.1% |
Hvilke språk bruker kjøperne av Inti Castro når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Spanish | 4000 | 78.4% |
| French | 400 | 7.8% |
| English | 300 | 5.9% |
| Russian | 300 | 5.9% |
| Ukrainian | 100 | 2.0% |
Hvor mange besøk per dag får Inti Castro, og hva er det neste?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 24 Sep | 200 |
| Fri 25 Sep | 100 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 600 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 200 |
| Thu 1 Oct | 200 |
| Fri 2 Oct | 300 |
| Sat 3 Oct | 100 |
| Sun 4 Oct | 1100 |
| Mon 5 Oct | 100 |
| Tue 6 Oct | 500 |
| Wed 7 Oct | 800 |
| Thu 8 Oct | 300 |
| Fri 9 Oct | 300 |
| Sat 10 Oct | 300 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 200 |
| Tue 13 Oct | 600 |
| Wed 14 Oct | 100 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 400 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 300 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 400 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 400 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 300 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 300 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 400 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 400 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 400 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 400 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 300 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 300 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 500 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 400 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 500 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 500 |
Om Inti Castro på AllPaintingsStore.com
Hvilket maleri av Inti Castro har flest visninger?
- POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural: 400 visninger, 17% av visningene. 10 malerier er rangert over.
Hvor stor er publikumsmassen til Inti Castro?
- 4700 besøk de siste tolv månedene, 3700 på kunstnersiden og 1000 på maleriene.
Hvilke enheter bruker de besøkende hos Inti Castro?
- Fordelingen av besøk er enheter (62%), telefoner (36%) og nettbrett (2%); enheter er mest vanlig med 62%.
På hvilke språk leser kjøpere om Inti Castro?
- På Spanish (78%), French (8%) og English (6%). Spanish: 78%.
Hvilken malestil av Inti Castro tiltrekker seg kjøpere?
- Balansert mykhet (Fargemetning) malerier: 52% av de besøkte, 30% av katalogen.