Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Jacques Laurent Agasse på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Jacques Laurent Agasse: de viktigste tallene
The Playground - er det maleriet av Jacques Laurent Agasse som er mest sett: 500 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 17% av kunstnerens visninger. Etterfølges av White Antelope og A Grey Pony And A Black Charger In A Stable. Totalt 3300 besøk: 500 til kunstnersiden og 2800 til maleriene. Ned 67% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 med 2500 besøk. Enhetsoppdeling: enheter (97%) og telefoner (3%). Mørkest (Lysstyrke) er den foretrukne stilen: 52% av besøkene, 24% av katalogen.
Topp 10 malerier av Jacques Laurent Agasse basert på antall visninger
Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til Jacques Laurent Agasse som folk åpner mest.
-
1
The Playground -
500 visninger · 17.2%
-
2
White Antelope
300 visninger · 10.3%
-
3
A Grey Pony And A Black Charger In A Stable
200 visninger · 6.9%
-
4
A Leopard in a landscape
200 visninger · 6.9%
-
5
Lord Rivers Roan Mare in a Landscape
100 visninger · 3.4%
-
6
Ibex
100 visninger · 3.4%
-
7
White Mule
100 visninger · 3.4%
-
8
Colt Of Mare And Arab Horse -
100 visninger · 3.4%
-
9
Mare, Chestnut, With Foal
100 visninger · 3.4%
-
10
A springer spaniel
100 visninger · 3.4%
Hva er den månedlige trafikken på Jacques Laurent Agasse-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 300 |
| Jul 2026 | 300 | 2200 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Hva er den månedlige trafikken på maleriene til Jacques Laurent Agasse?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger kjøpere blant maleriene til Jacques Laurent Agasse?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tabellen
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 24.0% | 51.7% |
| Myk skygge | 32.0% | 24.1% |
| Mild lysstyrke | 30.0% | 17.2% |
| Lyssterk balanse | 14.0% | 6.9% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 26.0% | 24.1% |
| Subtile farger | 28.0% | 41.4% |
| Balansert mykhet | 32.0% | 10.3% |
| Tydelig fargepreg | 14.0% | 24.1% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 62.2% | 63.0% |
| Mørke toner | 20.0% | 25.9% |
| Nøytrale toner | 17.8% | 11.1% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 30.0% | 34.5% |
| Balansert | 54.0% | 48.3% |
| Klar og intens | 16.0% | 17.2% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 16.0% | 24.1% |
| Mild | 12.0% | 3.5% |
| Balansert | 10.0% | 27.6% |
| Sterk kontrast | 22.0% | 27.6% |
| Uttalelse | 40.0% | 17.2% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 8.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 10.0% | 17.2% |
| Sterk fargeharmoni | 40.0% | 37.9% |
| Samstemt palett | 36.0% | 44.8% |
Hvordan presterer de mest populære maleriene til Jacques Laurent Agasse måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tabellen
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Nubian Giraffe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lord Rivers Roan Mare in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Study Of Four Pointers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Fishmonger's Shop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Grey Arab Stallion in a W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait With Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two White Antelopes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stallinneres | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arab Horse, The Second Sire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Young Man in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mobiltelefoner eller datamaskiner: hvor har Jacques Laurent Agasse surfet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3200 | 97.0% |
| telefoner | 100 | 3.0% |
Hvordan er språkfordelingen for publikummet til Jacques Laurent Agasse?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tabellen
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| German | 100 | 100.0% |
Hvor mange daglige besøk har Jacques Laurent Agasse, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tabellen
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 100 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 100 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
Etterspørsel etter spørsmål om Jacques Laurent Agasse
Hva er det mest viste maleriet av Jacques Laurent Agasse?
- The Playground -, med 500 visninger eller 17% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 10.
Hvor mange besøk får Jacques Laurent Agasse på AllPaintingsStore.com?
- 3300 de siste tolv månedene (500 på kunstnersiden, 2800 på maleriene).
Blir Jacques Laurent Agasse sett mest på mobil eller på datamaskin?
- Besøkene er fordelt på enheter (97%) og telefoner (3%); enheter leder med 97%.
Er det en stil hos Jacques Laurent Agasse som besøkende foretrekker?
- Ja, Mørkest (Lysstyrke): 52% av besøkene mot 24% av katalogen.