Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til James Giles på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
James Giles: de viktigste tallene
Stags on the Highlands er det maleriet av James Giles som er mest sett: 300 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 15% av kunstnerens visninger. Etterfølges av Fyvie Castle, Aberdeenshire og Gray Campbell. Totalt 3600 besøk: 1700 til kunstnersiden og 1900 til maleriene. Ned 25% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 med 2900 besøk. Enhetsoppdeling: enheter (86%), telefoner (11%) og nettbrett (3%). Uttalelse (Kontrast) er den foretrukne stilen: 65% av besøkene, 36% av katalogen.
Topp 10 malerier av James Giles basert på antall visninger
Rangert etter antall besøk på AllPaintingsStore.com de siste tolv månedene, ikke etter katalogscore. Rangering 1 er maleriet til James Giles som folk åpner mest.
-
1
Stags on the Highlands
300 visninger · 15.0%
-
2
Fyvie Castle, Aberdeenshire, 1828
200 visninger · 10.0%
-
3
Gray Campbell, 1836
200 visninger · 10.0%
-
4
Sir Walter Scott with a Dog, 1854
100 visninger · 5.0%
-
5
Self Portrait in a Maroon Coat and Crimson Beret, 1846
100 visninger · 5.0%
-
6
Waterfall, 1851
100 visninger · 5.0%
-
7
Deer Drinking at a Forest Stream, 1851
100 visninger · 5.0%
-
8
Castle Fraser, 1858
100 visninger · 5.0%
-
9
Tolquhon Castle
100 visninger · 5.0%
-
10
Marischal College Quadrangle, Aberdeen, 1861
100 visninger · 5.0%
Hva er den månedlige trafikken på James Giles-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1500 | 1400 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 200 | 100 |
Hva er den månedlige trafikken på maleriene til James Giles?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger kjøpere blant maleriene til James Giles?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tabellen
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 48.0% | 35.0% |
| Myk skygge | 22.0% | 35.0% |
| Mild lysstyrke | 26.0% | 25.0% |
| Lyssterk balanse | 4.0% | 5.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 14.0% | 10.0% |
| Subtile farger | 36.0% | 50.0% |
| Balansert mykhet | 38.0% | 40.0% |
| Tydelig fargepreg | 12.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 76.6% | 88.2% |
| Mørke toner | 14.9% | 0.0% |
| Nøytrale toner | 8.5% | 11.8% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 34.0% | 30.0% |
| Balansert | 62.0% | 70.0% |
| Klar og intens | 4.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 10.0% | 10.0% |
| Mild | 14.0% | 15.0% |
| Balansert | 20.0% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 20.0% | 10.0% |
| Uttalelse | 36.0% | 65.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.0% | 15.0% |
| Mykt sammensatt palett | 8.0% | 5.0% |
| Balansert harmoni | 6.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 46.0% | 50.0% |
| Samstemt palett | 34.0% | 30.0% |
Hvordan presterer de mest populære maleriene til James Giles måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tabellen
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lochside Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| En Falconer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait in a Maroon C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Marriage Portrait of Lieute… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Elphinstone (1431–1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Weird Wife o' Lang Stan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Deer Drinking at a Forest S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Baillie George Hendry of Ab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Interior of the Drawing… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mobiltelefoner eller datamaskiner: hvor har James Giles surfet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tabellen
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3100 | 86.1% |
| telefoner | 400 | 11.1% |
| nettbrett | 100 | 2.8% |
Hvordan er språkfordelingen for publikummet til James Giles?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tabellen
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 300 | 60.0% |
| Korean | 100 | 20.0% |
| Serbian | 100 | 20.0% |
Hvor mange daglige besøk har James Giles, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tabellen
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 100 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 100 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 200 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 300 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 300 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 300 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 400 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 300 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 400 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
Etterspørsel etter spørsmål om James Giles
Hva er det mest viste maleriet av James Giles?
- Stags on the Highlands, med 300 visninger eller 15% av visningene. Den fullstendige listen går til rangering 10.
Hvor mange besøk får James Giles på AllPaintingsStore.com?
- 3600 de siste tolv månedene (1700 på kunstnersiden, 1900 på maleriene).
Blir James Giles sett mest på mobil eller på datamaskin?
- Besøkene er fordelt på enheter (86%), telefoner (11%) og nettbrett (3%); enheter leder med 86%.
Er det en stil hos James Giles som besøkende foretrekker?
- Ja, Uttalelse (Kontrast): 65% av besøkene mot 36% av katalogen.