Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til James Mackenzie på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
James Mackenzie: etterspørsel ved et øyekast
Det mest viste maleriet av James Mackenzie på AllPaintingsStore.com i løpet av tolv måneder er Putters Riding Ponies, Bedlington 'A' Pit, Northumberland: 200 visninger, noe som utgjør 25% av alle visninger for kunstneren. Neste på ønskelisten: 'Bill's Been Hurt', 19 Alexandra Row, Barrington Colliery, Northumberland, 1933 og Bedlington 'A' Pit, Plessey Seam. James Mackenzie har totalt 800 besøk, med 200 på kunstnersiden og 600 på enkeltmalerier. Toppmåned: Jul 2026 med 700 besøk. Besøkende har en preferanse for Nøytrale toner (Fargepalett): 60% av besøkene, mot 32% av kunstnerens katalog.
De 7 maleriene av James Mackenzie som besøkende åpner mest
En etterspørselsrangering basert på faktiske besøk de siste tolv månedene på AllPaintingsStore.com: de 7 maleriene til James Mackenzie som ble sett mest, med de mest besøkte først.
-
1
Putters Riding Ponies, Bedlington 'A' Pit, Northumberland
200 visninger · 25.0%
-
2
'Bill's Been Hurt', 19 Alexandra Row, Barrington Colliery, Northumberland, 1933
100 visninger · 12.5%
-
3
Bedlington 'A' Pit, Plessey Seam
100 visninger · 12.5%
-
4
Barrington Colliery School
100 visninger · 12.5%
-
5
Back to Stables, Bedlington 'A' Pit
100 visninger · 12.5%
-
6
Washing Day
100 visninger · 12.5%
-
7
Barrington Colliery
100 visninger · 12.5%
Hvor mye interesse får James Mackenzie hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 100 |
Hvor ofte blir maleriene til James Mackenzie vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type malerier velger besøkende hos James Mackenzie?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se dataene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 9.1% | 12.5% |
| Myk skygge | 22.7% | 37.5% |
| Mild lysstyrke | 40.9% | 37.5% |
| Lyssterk balanse | 27.3% | 12.5% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 4.5% | 25.0% |
| Subtile farger | 18.2% | 25.0% |
| Balansert mykhet | 36.4% | 37.5% |
| Tydelig fargepreg | 40.9% | 12.5% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 42.1% | 40.0% |
| Nøytrale toner | 31.6% | 60.0% |
| Naturtoner | 15.8% | 0.0% |
| Mørke toner | 10.5% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 13.6% | 37.5% |
| Balansert | 45.5% | 37.5% |
| Klar og intens | 40.9% | 25.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 9.1% | 12.5% |
| Balansert | 9.1% | 25.0% |
| Sterk kontrast | 9.1% | 0.0% |
| Uttalelse | 72.7% | 62.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 9.1% | 12.5% |
| Mykt sammensatt palett | 4.5% | 12.5% |
| Balansert harmoni | 18.2% | 25.0% |
| Sterk fargeharmoni | 68.2% | 50.0% |
| Samstemt palett | 0.0% | 0.0% |
Hvilke malerier av James Mackenzie er mest etterspurt, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se dataene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Barrington Colliery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Down the Barrington Burn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Washing Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Breaking in the Riding Cob,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Choppington Flower Show, £5… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Howicking Preparing Leeks o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Back Canch Man, Bedlington… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Miner's Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bill's Been Hurt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Busty Kip Collecting Jo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker besøkende hos James Mackenzie når de surfer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange daglige besøk har James Mackenzie, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
James Mackenzie: vanlige spørsmål
Hvilke malerier av James Mackenzie er mest etterspurt?
- Putters Riding Ponies, Bedlington 'A' Pit, Northumberland leder med 200 besøk (25% av visningene til James Mackenzie). Rangeringen ovenfor viser de 7 øverste.
Hvor stor interesse er det for James Mackenzie?
- 800 besøk de siste tolv månedene: 200 på kunstnersiden og 600 på individuelle malerier.
Hvilken type malerier av James Mackenzie foretrekker besøkende?
- Nøytrale toner (Fargepalett): 60% av besøkene for 32% av katalogen.